głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justforget Siedziała popijając poranną kawę wstała w świetnym humorze. Był to ciepły jesienny sobotni poranek nagle w jednej sekundzie zaczęła myśleć o nim o tym jakby wyg

justforget

justforget.moblo.pl
Siedziała popijając poranną kawę wstała w świetnym humorze. Był to ciepły jesienny sobotni poranek nagle w jednej sekundzie zaczęła myśleć o nim o tym jakby wygląda
Siedziała popijając poranną kawę... teksty

justforget dodano: 3 luty 2014

Siedziała popijając poranną kawę, wstała w świetnym humorze. Był to ciepły jesienny sobotni poranek, nagle w jednej sekundzie zaczęła myśleć o nim, o tym jakby wyglądało ich wspólne życie, uśmiechnęła się do siebie, ale uśmiech zaczął znikać, bo wiesz z czego nagle sobie zdała sprawę.. że tak na prawdę to nie ona będzie na niego czekała, aż wróci z pracy, to nie ona będzie mu gotowała obiady, to nie ją będzie witał pocałunkiem, to nie ona będzie zasypiała u jego boku jak i również nie ona słodziła poranną kawę. Po prostu to wszystko to NIE BĘDZIE ONA./ JustForget

Gdybym dostawał złotówkę za... teksty

justforget dodano: 20 stycznia 2014

Gdybym dostawał złotówkę za każdy raz kiedy się przejąłem czyjąś opinią, zacząłbym się przejmować czyjąś opinią.

No dobrze wszyscy Ci mówili :  nie... teksty

justforget dodano: 6 stycznia 2014

No dobrze wszyscy Ci mówili : "nie płacz, pokaż mu jak to jest bez Ciebie Mała!". Okej pokazałam, nie odzywałam się, nie patrzyłam, ignorowałam aż w końcu oswoiłam się z tym, że go nie ma w moim życiu. Lecz co się dzieje wtedy, gdy on zauważy jak to jest bez Ciebie i znowu zechce wracać. Co wtedy zrobisz? Co jeśli wasze złote myśli są po prostu do dupy?

Stało się standardem to  że... teksty

justforget dodano: 30 grudnia 2013

Stało się standardem to, że minimum raz dziennie usłyszę przykre słowo, które jest obelgą kierowaną moją stronę. I najczęściej wypływa ono z ust bliskich, cholernie to boli. Powinni być wsparciem..

Pijany błądzę na prostej drodze  w... teksty

justforget dodano: 29 grudnia 2013

Pijany błądzę na prostej drodze, w ciszy Próbuję to zapić, ten posmak goryczy Odliczam godziny, do domu wrócę Rozplatać naszych zranionych uczuć supeł

Here's the truth. So now  you can... teksty

justforget dodano: 28 grudnia 2013

Here's the truth. So now, you can hate me..

Show me! where is this love? I can't... teksty

justforget dodano: 27 grudnia 2013

Show me! where is this love? I can't see it, I can't touch it, I can't feel it.. I can hear about it. But this is some words, only easy words.

Ja po prostu krzywdzę ludzi  nawet... teksty

justforget dodano: 22 grudnia 2013

Ja po prostu krzywdzę ludzi, nawet jeśli tego nie zamierzałam.

Jestem patologicznie wrażliwa na... teksty

justforget dodano: 13 grudnia 2013

Jestem patologicznie wrażliwa na wszystko, co mnie otacza, na epokę, w której żyje; ładnie mówiąc: na 'los'. W krótkich słowach: szlag mnie trafia na okoliczności. W jeszcze krótszych: boli mnie świat.

Mówią  że niewiedza jest... teksty

justforget dodano: 13 grudnia 2013

Mówią, że niewiedza jest błogosławieństwem. Ja osobiście uważam ją za przekleństwo.

'  ..kobiety najbardziej... teksty

justforget dodano: 13 grudnia 2013

' ..kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu..

''  Wiecie kiedy płaczemy? Kiedy... teksty

justforget dodano: 13 grudnia 2013

'' Wiecie kiedy płaczemy? Kiedy pocieramy gwałtownie oko, a ono broni się przed naszą agresją, chociaż nic byśmy sobie sami nie zrobili. Płaczemy kiedy dzieje się nam krzywda - łzy to taki wewnętrzny miecz, który bronić chce przed zranieniem ze strony tych najbardziej zaufanych. Łzy to miecz, który nie rani - jest zbyt delikatny bo zbyt kocha tych, co zadają ból. Łzy po prostu w subtelny sposób mówią jak bardzo mnie boli Twoje "nie dzisiaj", "nie mam czasu" i "zapomniałem"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV