głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
just.it Jestem gotowa spędzić z Tobą reszte życia. To co między nami już na zawsze będzie nasze wspólne najlepsze. Zostawiłam te wszystkie zauroczenia zaczęłam od począ

just.it

just.it.moblo.pl
Jestem gotowa spędzić z Tobą reszte życia. To co między nami już na zawsze będzie nasze wspólne najlepsze. Zostawiłam te wszystkie zauroczenia zaczęłam od początku
Jestem gotowa spędzić z Tobą... teksty

just.it dodano: 7 stycznia 2016

Jestem gotowa spędzić z Tobą reszte życia. To co między nami już na zawsze będzie nasze, wspólne, najlepsze. Zostawiłam te wszystkie zauroczenia, zaczęłam od początku, nowy etap. Ni stąd pojawiłeś się. W jednej chwili wszystko się zmieniło. Nowy etap z Twoim udziałem. Lepiej być nie może. Najlepszy człowiek pod słońcem, najlepsi my.

przytuliłeś mnie tak mocno i... teksty

just.it dodano: 29 grudnia 2015

przytuliłeś mnie tak mocno i szepcząc zapytałeś czy jestem gotowa. Nigdy wcześniej nie byłam przy kimś tak bardzo szczęśliwa..

sama nie mogę pojąć tego co teraz... teksty

just.it dodano: 6 grudnia 2015

sama nie mogę pojąć tego co teraz się dzieje. siedzę otulona w kocyk, przy grzejniku, piję gorącą herbate chociaż na dworze nie ma nawet mrozu. Wyłączam się i staram się wszystko przemyśleć. To co się stało, dzieję i nadejdzie. Mam totalnie niepoukładane życie.. które do niedawna było przecież tak zajebiście zaplanowane. i przez co? przez dwóch Panów. Jeden z nich, typowy lowelas, który nie wie czego chce, nie myśli o stałym związku, ale przy mnie najukochańszy, cudowny, niepoukładany taki. Drugi typowy ułożony z dobrej rodziny, kochany, opiekuńczy, troskliwy, który ma wszystko zaplanowane, praca, rodzina.. Ale czego ja chcę? To się dzieje jak gdyby obok mnie...

śmiałam się z ludzi co mówili... teksty

just.it dodano: 22 listopada 2015

śmiałam się z ludzi co mówili, kocham Go ale nie mogę z Nim być i kocham Ją ale nie mogę z Nią być. Przecież to takie proste, kochają się to co im szkodzi, no chyba są nienormalni, wymyślają, nie mają problemu to sobie Go tworzą.. Teraz to wiem jak się myliłam. Kocham Go z całego serca i nie chciałabym żadnego innego a mimo to boję się spróbować, kocha mnie a chce się przyjaźnić, kocha a nie jest zdecydowany..

Bo możesz być moim najlepszym... teksty

just.it dodano: 22 listopada 2015

Bo możesz być moim najlepszym przyjacielem i moim najlepszym mężem i nigdy nie będziesz miał innej. A ja się rozpływam w Twoim głosie, w twoich słowach. Kocham Cię ponad wszystko, ale ten tydzień gdy się nie oddzywałeś dał mi dużo, dużo przemyślałam, o tym co mi powiedziałeś. Tak na prawdę nie wiesz czego chcesz, za kilka tygodni, miesięcy a może lat powiesz mi i wypomnisz, że to był jednak błąd. Teraz nie zaprzeczaj, nie wiesz tego, tak samo jak nie wiem ja tego co będzie, ale boję się zaufać Ci. może potrzeba kolejnych pięciu lat by coś wróciło.

był ten najgorszy wieczór... teksty

just.it dodano: 22 listopada 2015

był ten najgorszy wieczór, spotkaliśmy się u Ciebie, powiedziałeś mi, że nie możesz tak dłużej, bo to co robimy rani nas oboje. -'Musimy zostać przyjaciółmi, najlepszymi, będę Ci we wszystkim pomagał, będę Cię przytulał, odwiedzał, wysłuchiwał, nawet denerwował gdy będziesz chciała, będę przyjeżdżał po Ciebie zmarzniętą na przystanek, będę zabierał Cię na kolacje, będę pożyczał Ci bluzę, będziemy leżeć razem pod kocykiem i będziemy oglądać filmy. Ale kiedyś będę miał dziewczynę, żonę i nie będziesz mnie o to winiła. Ty będziesz miała chłopaka, męża i będziemy układać sobie życie osobno, będziemy już wtedy zwykłymi kumplami. Obiecaj, że nie będziesz mnie za to winić..' -'Jasne, Ty, Ja, osobno, kumple.' I nie minęło więcej jak tydzień, a Ty z zapłakanym głosem dzwonisz, że jestem Twoją miłością, że ja będę Twoją żoną i co tylko się będzie działo nie zostawisz mnie. Dzień po tym jak widzieliśmy się już za mną tęskniłeś, i żałowałeś tego co mi powiedziałeś.

i zadzwoniłeś... i pierwszy raz to... teksty

just.it dodano: 22 listopada 2015

i zadzwoniłeś... i pierwszy raz to Ty rozkleiłeś się szybciej niż ja, kiedy ja próbowałam zapomnieć o tym co mogłoby być między nami, ty przestraszony przyznałeś jak po raz kolejny wszystko spieprzyłeś. Nie istnieje takie coś jak przyjaźń damsko-męska, na pewno nie między nami, kiedy oboje coś czujemy, oboje coś więcej chcemy. słuchałam jak opowiadałeś co Ci się we mnie podoba, jak opowiadałeś o nas, jak się poznaliśmy, jak nie możesz zapomnieć o mnie.. a to przecież Ty wybrałeś tą całą przyjaźń. Ty powiedziałeś, że tak będzie lepiej. Teraz na pewno nie będzie lepiej. Najgorsze jest zaufać, przywiązać się do kogoś a potem stracić... Nie umiem sobie wyobrazić życia bez Ciebie, nie umiem też wyobrazić sobie życia z Tobą.

i jak jest od naszego 'rozstania'?... teksty

just.it dodano: 19 listopada 2015

i jak jest od naszego 'rozstania'? jest tak jakby nie było części mnie. coś zgasło, przestało bić, żyć.. zostałam taka ja obecna ciałem, taka bez wnętrza. choć w dzień staram się pokazywać, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, to wieczorami nic nie jest w porządku. Wtedy brakuje twoich ramion, brakuje tego zasypiania przy Tobie, tej bliskości, brakuje tego uczucia, brakuje dawnej mnie... i nie wiem co wyjdzie z tej naszej 'przyjaźni'.....

chcę zacząć nowy etap. zapomnieć... teksty

just.it dodano: 15 listopada 2015

chcę zacząć nowy etap. zapomnieć o tym co było. zapomnieć co nas łączyło. nie w takim sensie, że źle to wspominam. wspominam ten rozdział z Tobą cudownie, ale po co o tym myśleć, skoro chce się zacząć coś nowego.

i jaki okazał się piątek... teksty

just.it dodano: 13 listopada 2015

i jaki okazał się piątek trzynastego? szczęśliwy? mogę go tak nazwać. oddzielam w chuj mocną kreską całe dotychczasowe zauroczenia, zakochania. Po prostu wszystko na nowo. Kiedyś wróci, ale KIEDYŚ będzie już za późno. To ja będę mu mówić jaki ma być, co ma robić. Choć było wspaniale, cudnie, uroczo, ciepło i przyjemnie, choć spędziłam z nim ten najcudowniejszy dzień, dziś zostajemy kumplami. Nie, nie zapominamy o tym co nas łączyło. Zostajemy zwykłymi kolegami, na cześć, co tam, na podwieźć Cię do domku, na nie gadanie codziennie. Zostajemy przyjaciółmi, których kiedyś łączyło coś w rodzaju uczucia. I niech tak zostanie.

czwarty listopada.. a właściwie to... teksty

just.it dodano: 7 listopada 2015

czwarty listopada.. a właściwie to już była noc piątego. nie spodziewałam się, że po 5 latach znajomości będę zasypiać w twoich ramionach. całkowicie zdecydowana, bezpieczna, kochana.

dziś mam tak ciężki dzień o... teksty

just.it dodano: 3 listopada 2015

dziś mam tak ciężki dzień o jakiego nawet nie możesz sobie wyobrazić... jest bardzo źle. siadam na ziemi, trzymam tylko telefon.. czekam bo od wczoraj nie mam z Tobą żadnego kontaktu. Nie wiem co z Tobą, czuje jakby połowa mnie gdzieś znikała.. może ty też już nie potrafisz tego wytrzymać. Tej odległości, braku bliskości, rozmowy, czułości.. Nie wiem, cholernie tęsknie i kocham. Nie spodziewałam się, że aż tyle możesz dla mnie znaczyć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV