głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julita11149 Siedziałam na łóżku z laptopem Jogobellą truskawkowo bananową pisząc ze znajomymi na gadu dostałam wiadomość od nieznanego numeru Odpierdol się suko od mojego c

julita11149

julita11149.moblo.pl
Siedziałam na łóżku z laptopem Jogobellą truskawkowo bananową pisząc ze znajomymi na gadu dostałam wiadomość od nieznanego numeru Odpierdol się suko od mojego chł
Siedziałam na łóżku z laptopem... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Siedziałam na łóżku z laptopem , Jogobellą truskawkowo-bananową , pisząc ze znajomymi na gadu dostałam wiadomość od nieznanego numeru ` Odpierdol się suko od mojego chłopka ! ` nie wiedząc o co chodzi odpisałam z kim mam przyjemność , kierowałam palec już na ` enter ` ale do pokoju wbiegł on . – Co Ty tutaj robisz taki zmachany ?! –Bo.. Bo ten idiota – mój brat dał tej lasce , o której Ci mówiłem Twój numer gadu i dopiero co z niego to wyciągnąłem i przybiegłem Tobie powiedzieć. – Siadaj , zaraz coś Ci przyniosę do picia , już zdążyła do mnie napisać , ale nie martw się , nie przejęłam się tym. – Kocham Cię..

On dał jej 6 róż  jedna z nich... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

On dał jej 6 róż, jedna z nich była sztuczna, i powiedział, że kiedy ostatnia róża zwiędnie to przestanie ją kochać. Pól roku później przyszedł do niej, gdy zobaczył sztuczną róże jako jedyną w wazonie podszedł, wyciągnął z kieszeni zapalniczkę i podpalił. Usłyszała tylko ciche "a jednak zwiędła" siedziała na łóżku i patrzyła jak obiecany niezniszczalny kwiat płonie.`

Ona spaceruje po parku z nogi na... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Ona spaceruje po parku z nogi na nogę, rozmawia z wiatrem,zbiera kolorowe liście, uśmiecha się do świata, uśmiecha się mimo, że on jest taki zły.

A trzaskając drzwiami i krzycząc... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

A trzaskając drzwiami i krzycząc - nic nie osiągniesz. bo ja założę słuchawki na uszy i nadal będę mieć wyjebane.

Szłam przez osiedle z kumpelą i Jej... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Szłam przez osiedle z kumpelą i Jej znajomymi. nigdy ich nie lubiłeś. śmiejąc się i żartując nagle zauważyłam jak idziesz z kumplami - jak zwykle sporą ekipą. zatrzymaliście się, Ty wyrzuciłeś fajke, rozcierając ją nogą na asfalcie. spojrzałeś wrogo na kolesi koło mnie. 'miałaś być w domu' - burknąłeś. ' może najpierw cześć kochanie' - podeszłam , całując Cię. miałeś wredną minę, byłeś zły , że szłam z tamtymi. objąłeś mnie w pasie, wkładając rękę do tylnej kieszeni baggyów, pytając : ' idziesz z Nami ?'. po spojrzeniach chłopaków widziałam , że jednak powinnam pójść. ' pewnie ' - odparłam, żegnając się z tamtymi. lubiłam , gdy dawałeś innym do zrozumienia , że jestem tylko Twoja.

Usiadłeś na ławce. patrzyłeś w... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Usiadłeś na ławce. patrzyłeś w ziemię. ściągnąłeś ostatniego bucha papierosa i rzucając go na ziemię,zagasiłeś nogą. nadal patrząc w ziemię spytałeś : ' ufamy sobie nadal ?'. nie usłyszałeś odpowiedzi. nawet przez chwilę nie spoglądając na mnie wstałeś, kopnąłeś puszkę pełnego do połowy piwa i ze słowami :' zajebiście kurwa', odszedłeś , zakładając kaptur na głowie. stałam w miejscu , patrząc na Ciebie jak odchodzisz, pod nosem wyszeptałam : ' nie, przykro mi'.

Lubię iść gdzieś tam i robić... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Lubię iść gdzieś tam i robić coś tam. Pierdole tych którzy robią na złość nam. A ty nie wierz we wszystko co Ci powiedział ktoś tam.

Usiadłam na schodach  przed blokiem.... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Usiadłam na schodach, przed blokiem. zapaliłam fajkę , ze zdenerwowania ściskałam pięści do tego stopnia , że paznokcie pokaleczyły mi dłoń. ryczałam, jak małe dziecko. w dupie miałam sąsiadkę która pierdoliła mi nad uchem , że śmiecę popiołem. liczył się tylko On i ból jaki zadał. nie miałam siły wstać, jak gdyby nogi odmówiły mi posłuszeństwa. mogło dziać się wszystko, a ja jedyne co potrafiłam robić to brać buchy głęboko w płuca.

Chcę najebać się w środku... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

 Codziennie patrzę na te pierdolone... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

`Codziennie patrzę na te pierdolone zdjęcia, które tak bardzo przypominają mi Ciebie.! ;(

Mówiłam   :  Dam radę !    nie... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Mówiłam - : "Dam radę !" , nie dałam... , Mówiłam - :"Zapomnę" , kłamałam! :(

A masz odwagę spojrzeć mi głęboko... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

A masz odwagę spojrzeć mi głęboko w oczy i powiedzieć, że jestem suką?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV