głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julita11149 Weź moją dłoń rozkołysz lekko przytul jak najczulej... I nie mów nic. Chcę tylko poczuć że jesteś... Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie

julita11149

julita11149.moblo.pl
Weź moją dłoń rozkołysz lekko przytul jak najczulej... I nie mów nic. Chcę tylko poczuć że jesteś...
 Weź moją dłoń  rozkołysz lekko... teksty

julita11149 dodano: 13 marca 2012

"Weź moją dłoń, rozkołysz lekko, przytul jak najczulej... I nie mów nic. Chcę tylko poczuć, że jesteś..."

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie... teksty

julita11149 dodano: 13 marca 2012

Wiesz jak rozpoznać nieszczęśliwie zakochaną? Na telefonie ma ustawiony na niego inny dzwonek - innych nie musi odbierać, - za godzinę - w przypływ furii - usuwa jego numer, każde zdjęcie i wrzeszczy nieznośnym szeptem, że ma go w dupie. Jego i całą tą zasraną miłość. Potem wszystko wpisuje od nowa, przecież zna te numery na pamięć, a zdjęcia są w koszu - łatwo je przywrócić. Nie ma na nic ochoty. Jest bezwładna, on odbiera każdy element jej tożsamości. Staje się zwykłą szarą myszką, chociaż przy ludziach tak doskonale udaje. Wiesz o kim mówię, kochanie? - Mówisz o mnie.

  Ja po prostu chciałabym...... teksty

julita11149 dodano: 13 marca 2012

- Ja po prostu chciałabym... - Chciałabyś, żebym był przy tobie zawsze, kiedy tylko zapragniesz, żebym poświęcił dla ciebie wszystkie gwieździste noce, żebym był wyrozumiały i akceptował każdy twój wyskok. chciałabyś mieć mnie na wyłączność. - skąd wiesz? - skad? kobiety zawsze chcą niemożliwego

Uwielbiała o nim mówić... Mogła... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Uwielbiała o nim mówić... Mogła to robić godzinami, a za każdym razem, gdy to robiła oczy jej błyszczały, a usta same układały się w uśmiech..

Znowu usiądę na parapecie... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Znowu usiądę na parapecie, ściskając mocno misia . w uszy wsadzę słuchawki, z których będzie dochodził głos piha. uśmiechnę się do dzisiejszych wspomnień, popatrzę chwilę na zaspane miasto, w końcu wypluję gumę, zamknę okno i pójdę spać, odczytując twoje słodkie ' kolorowych '.

Bo życie jest piękne.! ' krzyczała... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Bo życie jest piękne.! ' krzyczała stojąc w deszczu. zimne krople spadały na jej splątane od wiatru włosy. jej wzrok zwrócony był w kierunku oddalającej się osoby. po policzku spłynęła łza. ' przecież obiecałam sobie że nie będę płakać.' szepnęła sama do siebie. otarła łzę, lecz oczy dalej jej się szkliły z rozpaczy. nie wytrzymała, emocje doprowadziły ją do histerii.' jak on mógł mnie zostawić, przecież powiedział że kocha , że nie potrafi beze mnie żyć. tchórz, zwykły egoistyczny tchórz.' krzyczała wymachując rękami. nadeszła fala wspomnień i właśnie to doprowadziło ją na samo dno. cała przemoczona, brudna z błota siedziała na mokrej trawie bełkocząc coś pod nosem jak bardzo go nienawidzi, krztusiła się płaczem..

tak  to ja jestem tym gorszym... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać.

Otworzyła tymbarka. Z bladym... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Otworzyła tymbarka. Z bladym uśmiechem przeczytała napis " Kocham Cie " spojrzała w niebo i wszystko było wiadome. Tęskniła za nim.

gdy nagle przestajesz odpisywać mi... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

gdy nagle przestajesz odpisywać mi na sms-y do głowy przychodzą mi różne myśli.. zastanawiam się co robisz, z kim.. a może to inna słyszy od Ciebie teraz Twoje słodkie słówka, bo przecież niczego mi nie obiecywałeś. po prostu ja wyobrażam sobie zbyt wiele, po raz kolejny za wiele..

Zauważ  że teraz to ty zacząłeś... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Zauważ, że teraz to ty zacząłeś nalegać, żebym do Ciebie wróciła, a ja Cię olewam - role się odwróciły, jak miło.

W kieszeni butelka Lecha  w ręku nie... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

W kieszeni butelka Lecha, w ręku nie do końca wypalony papieros, bluza o zapachu mojego ulubionego perfumu, delikatne dłonie i namiętne usta

Na świecie żyje ponad 6 miliardów... teksty

julita11149 dodano: 11 marca 2012

Na świecie żyje ponad 6 miliardów osób, a ty patrząc na zegarek o 11.11, 15.15 czy 22.22 masz nadzieję, że myśli o tobie właśnie ON..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV