głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
julieczka001 Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona zdenerwowana i potrafię zjechać każdego za byle drobnostkę przydałbyś mi się. Szczególnie Twój uspokajający oddech który spra

julieczka001

julieczka001.moblo.pl
Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona zdenerwowana i potrafię zjechać każdego za byle drobnostkę przydałbyś mi się. Szczególnie Twój uspokajający oddech który sprawiał
Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Kiedy chodzę totalnie roztrzęsiona, zdenerwowana, i potrafię zjechać każdego za byle drobnostkę, przydałbyś mi się. Szczególnie Twój uspokajający oddech, który sprawiał, że zapominałam o wszystkich zmartwieniach. Twój cichy głos szepczący, że jesteś i będziesz bez względu na wszystko

Zadałam pytanie  którego On... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Zadałam pytanie, którego On najbardziej się obawiał: -Nic dla Ciebie nie znaczę już, prawda?-Zadała je o dziwo głosem miękkim i melodyjnym, tym samym którym mówiła o miłości. Nie potrafił odpowiedzieć. Wiedział, że w Jej oczach jedyne co będzie w stanie dostrzec to strach. Strach przed drogą, którą dalej będzie musiała pokonywać sama. Już nie będzie mężczyzny, który odrzuci wszystkie kłody spod nóg. Nie będzie nikogo kto doda odwagi jednym słowem.

Słyszałam dziś że serce jest... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Słyszałam dziś że serce jest bardzo podobne do huśtawki, dlatego że ktoś z niej spadł nie oznacza że już nikt nigdy na niej nie usiądzie.

Ciągle powtarzałeś że jestem... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Ciągle powtarzałeś że jestem silna, że dam sobie radę ze wszystkim, mówiłeś że nie znasz takiej drugiej kobiety która umie rozwiązać każdy swój problem, a najbardziej podobało Ci się we mnie to że wierzę sama w siebie. Nie wiedziałeś że mam jedną tajemnice z którą od paru lat nie daje sobie rady, a w mojej głowie od paru dni siedzi myśl czy Ci jej nie zdradzić. Może gdybyś o niej wiedział pomógł byś mi te przeszkodę pokonać. Tą tajemnicą jesteś ty sam.

Mogę robić przed Tobą wszystko co... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Mogę robić przed Tobą wszystko co mi się żywnie podoba, mogę rzucać talerzami, wbijać paznokcie w ściany, krzyczeć tak głośno jak tylko chcę, rzucać doniczkami z balkonu, ale nie chce przy tobie płakać, nie chce pokazywać swoich słabości.

Najbardziej boje się przed tobą... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Najbardziej boje się przed tobą uronić jakąkolwiek łzę, ty wiesz że mi ciężko, ale ja po prostu nie chce pokazywać przed Tobą jak bardzo mi zależy.

Dałeś mi chwile bliskości  ale nie... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Dałeś mi chwile bliskości, ale nie pomyślałeś o tym żeby dać mi ich jeszcze więcej.

Człowiek skrzywdzony ma prawo do... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Człowiek skrzywdzony ma prawo do wszystkiego.

Ponoć gdy kiedy coś tracimy  nie... teksty

julieczka001 dodano: 28 czerwca 2012

Ponoć gdy kiedy coś tracimy, nie próbujmy się starać to odzyskać.lepiej wykorzystać te przestrzeń i wypełnić ją czymś innym.

 Już zajęła moje miejsce moje... teksty

julieczka001 dodano: 26 czerwca 2012

-Już zajęła moje miejsce moje stanowisko, moje miejsce? - zapytałam, łamiącym się głosem. - Jula zwariowałaś tu zawsze jest miejsce dla ciebie, bynajmniej ja tak sądzę a ona na pewno go nie zajmie, nie ma prawa - odpowiedział, a ja chcąc już odpowiedzieć że już raz chciała wpierdolić się na moje miejsce, ale w Twoim sercu, odpowiedziałam tylko cicho - Dzięki, kochany jesteś że próbujesz mnie podtrzymać na duchu ale ja wiem swoje.

Czasami wydaje mi się że był by... teksty

julieczka001 dodano: 25 czerwca 2012

Czasami wydaje mi się że był by lepiej gdybym o Tobie raz na zawsze zapomniała, albo nie jeszcze lepiej by było poznać cię od nowa.

Jeżeli kiedyś chciał byś... teksty

julieczka001 dodano: 24 czerwca 2012

Jeżeli kiedyś chciał byś wiedzieć ile dla mnie znaczysz mogę Ci o tym powiedzieć i upewniać cie w tym przekonaniu co 15minut.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV