głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
juka100 Tak potrzebuję tego żeby wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o problemach. Idąc dzisiaj sobie w deszczu ze słuchawkami w uszach odpaliłem Paktofonikę. I nagl

juka100

juka100.moblo.pl
Tak potrzebuję tego żeby wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o problemach.
Tak  potrzebuję tego  żeby wtulić... teksty

juka100 dodano: 10 grudnia 2011

Tak, potrzebuję tego, żeby wtulić się w Twoje ramiona i zapomnieć o problemach.

Idąc dzisiaj sobie w deszczu  ze... teksty

juka100 dodano: 8 grudnia 2011

Idąc dzisiaj sobie w deszczu, ze słuchawkami w uszach odpaliłem Paktofonikę. I nagle miałem wyjebane na to, że pada, że idę sam bo nawijałem razem z muzyką a ludzie którzy obok mnie przechodzili skreślali mnie wzrokiem. I to się kurde nazywa MAGIA MUZYKI. Ah jak zajebiście się teraz ludzie czuję, uwierzcie." Ja to ja, więc jako ja chce być znany. " Magikowi się udało, życzę, żeby w waszym przypadku też tak było. Nie wzorujcie się na jakiś gwiazdach czy nawet raperach. Bądźcie sobą, tak by ludzie mogli was zapamiętać jako was a nie innych.

  Od zawsze zastanawiałem się... teksty

juka100 dodano: 7 grudnia 2011

" Od zawsze zastanawiałem się, dlaczego rap w Polsce możemy usłyszeć jedynie na płytach, internecie czy na koncertach. Dlaczego radio i telewizja nie prezentuje polskiego rapu? Dlaczego przeciętny Polak uważa rap za coś złego? / O.S.T.R.

Nie no dobra  jedziemy z koksem. W... teksty

juka100 dodano: 7 grudnia 2011

Nie no dobra, jedziemy z koksem. W szkole nas nie uczą jak doświadczać. Właściwie. Czego oni nas w tej szkole uczą? Jak dodać pierwiastek do pierwiastka? Jak zbudowana jest żaba? NO KURWA SZLAK MOMENTAMI MNIE TRAFIA. Przecież mówią, że szkoła ma wychowywać. A czego ona mnie wychowuje? -.- Żeby zamknąć pysk bo dostane po ryju na korytarzu. Żeby mówić to, co się podoba nauczycielowi i to co jest napisane w programie nauczania. A może nie? A się dziwią, że niektórzy śpią na lekcjach czy mają wyjebane. Tego nas właśnie uczą. A ta wiedza którą nam wpajają? Założę się, że 80 % tego nie zapamiętacie. Ale co tam, ważne, żebyście umieli na jeden sprawdzian rozdzielać związki chemiczne na części i inne pierdoły -.-

wiem  że nie jestem idealna i nie... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

wiem, że nie jestem idealna i nie wszystkim musi sie podobac co robie i jaka jestem. Ale wyrażajcie to w jakiś inny sposób, bo momentami to ja mam z was więcej śmiechu niż wy ze mnie, naprawdę ;D. Krytykujcie i gońcie mnie jak leci - tylko w odpowiedni sposób, dziękuję.

Trzeba liznąć trochę życia... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

Trzeba liznąć trochę życia, trochę liznęłam, nie żałuję

A najlepszy relax jest ze... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

A najlepszy relax jest ze słuchawkami w których leci dobry rap.

Lubię pomagać  wokół siebie... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

Lubię pomagać, wokół siebie widzieć tylko ucieszone ryje. Od razu jakoś tak na duszy robi się lepiej. Chciałabym, żeby każdy jebał pozytywem, tak jak ja. Nawet jeszcze bardziej. Przyjemniej się jakoś lepiej żyje, naprawdę.

Ogółem  w naszych czasach wielu... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

Ogółem, w naszych czasach wielu ludzi się ogranicza. Ogranicza, bo się boją, boją się własnych decyzji. A szkoda, bo gdyby nie strach, byłoby o wiele więcej kolorów w każdym życiu. Tak niektórzy żyją tęczą a niektórzy ograniczają się do bieli i czerni. Może to jednak my sami powodujemy ten strach? Nie znam odpowiedzi, niestety. Fajnie by było mijać na ulicy z uśmiechem na twarzy, którzy pomimo tego, że pada deszcz jebią pozytywem. Ludzi, którzy nie przejmują się tym, że zmazał im się makijaż, że deszcz zmoczył ubrania. Ludzi którzy martwili się tylko wtedy gdy naprawdę trzeba, gdy jest taka potrzeba.

Więc nie pierdolcie jutro  jaka to... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

Więc nie pierdolcie jutro, jaka to szkoła jest zła i pojebana, załóżcie swoje słuchawki na uszy, zapodajcie sobie tego tracka, pierdolcie wszystko i nakurwiajcie pozytywem, czego wam życzę ; )

Brakuje czasem słów  by mówić... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

Brakuje czasem słów, by mówić, jak smutno jest, gdy kogoś nie ma .

uwielbiam każde Twoje spojrzenie w... teksty

juka100 dodano: 4 grudnia 2011

uwielbiam każde Twoje spojrzenie w moje oczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV