głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
“Zawsze chyba chciałam być kimś... teksty

jednorazowagra dodano: 6 marca 2017

“Zawsze chyba chciałam być kimś innym, niż byłam, wydawało mi się, że jestem jakaś taka niekompatybilna ze światem, ciągle nie na miejscu. ”

Nauczyłam się igrać z losem czy... teksty

jednorazowagra dodano: 6 marca 2017

Nauczyłam się igrać z losem czy drwić z przeznaczenia. Nauczyłam się zaczynać na nowo i stawiać kropki. Nauczyłam się żyć.

Posłuchaj. Gdyby mi się ziemia... teksty

jednorazowagra dodano: 6 marca 2017

Posłuchaj. Gdyby mi się ziemia rozstąpiła pod nogami... rozumiesz?... Gdyby mi niebo miało zawalić się na łeb- nie cofnę się, rozumiesz?... Za takie szczęście oddam życie...

Bez Ciebie jestem tak trudny  że... teksty

jednorazowagra dodano: 6 marca 2017

Bez Ciebie jestem tak trudny, że trudno siebie mnie znieść.

“Pozbądź się tego wewnętrznego... teksty

jednorazowagra dodano: 27 luty 2017

“Pozbądź się tego wewnętrznego biegu. Oglądaj świat, obserwuj, co się dookoła Ciebie dzieje, bo życie mamy jedno, a przecież we wszystkim można znaleźć tyle piękna. Właściwie samo to, że się żyje, jest już czymś cudownym."

“To tak cudownie być cudownym dla... teksty

jednorazowagra dodano: 27 luty 2017

“To tak cudownie być cudownym dla tego, kogo się kocha.”

“Człowiek potrzebuje w życiu... teksty

jednorazowagra dodano: 27 luty 2017

“Człowiek potrzebuje w życiu czegoś stałego. Choćby nie wiem jak cygańsko, bujnie, czy odkrywczo chciał żyć, potrzebuje stałych lądów.”

“Piękni ludzie roztaczają... teksty

jednorazowagra dodano: 27 luty 2017

“Piękni ludzie roztaczają piękno. Uśmiechają się do świata. Pomagają przetrwać burzę. Pozwalają uwierzyć w niemożliwe. W smak deszczu i w zapach ramion na ziemi. Piękni ludzie nie wytykają błędów, tylko podają rękę, aby zło pokonać. Karmią wiarą w skrzydła. Przy nich można wszystko. Przy nich nie trzeba nikogo udawać.”

“Umiałam się dogadać jedynie z... teksty

jednorazowagra dodano: 27 luty 2017

“Umiałam się dogadać jedynie z tymi, którzy akceptowali mnie całkowicie. Niewielu ich było, ale zawsze znalazła się dobra dusza, która choć na jakiś czas wytrzymywała mój obłęd.”

Ale melancholik tęskni za czymś... teksty

jednorazowagra dodano: 24 luty 2017

Ale melancholik tęskni za czymś, czego nie może nazwać. Wystarczy sięgnąć po słynny obraz wilków, które o północy wyją do księżyca. Nie wiesz dlaczego, ale rozumiesz ten ból.

Żeby kogoś poznać  to trzeba się... teksty

jednorazowagra dodano: 23 luty 2017

Żeby kogoś poznać, to trzeba się spotykać z ludźmi. Oczywiście można zawsze liczyć na to, że się potknie o leżącego na wycieraczce, zapakowanego w celofan Ryana Gosslinga, ale istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że będzie on gumowy. Jeśli kogoś to dziwi, to ja mu nic na to zdziwienie nie poradzę. Na pytanie, gdzie można kogoś poznać, odpowiadam w dupie. Poznawanie ludzi to nie kwestia miejsca, tylko kwestia nastawienia.

Nie chciałabym być najpiękniejszą... teksty

jednorazowagra dodano: 23 luty 2017

Nie chciałabym być najpiękniejszą kobietą świata, nie chciałabym być idealna, dystyngowana, wspaniała czy wzorowa. Chcę być pasjonująca.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV