głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e Bo wiesz nieważne czy to prawdziwa miłość letnie zauroczenie szalona miłość czy totalne złudzenie czy moglibyście być razem do końca życia czy tylko przez dzies

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
Bo wiesz nieważne czy to prawdziwa miłość letnie zauroczenie szalona miłość czy totalne złudzenie czy moglibyście być razem do końca życia czy tylko przez dziesięć mi
Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

jaramsie_e dodano: 30 listopada 2011

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, letnie zauroczenie, szalona miłość czy totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia czy tylko przez dziesięć minut - boli tak samo gdy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja, a nadzieja jest zawsze prawdziwa...

Rozmawiałam z przyjaciółką. W... teksty

jaramsie_e dodano: 30 listopada 2011

Rozmawiałam z przyjaciółką. W pewnej chwili kompletnie odleciałam, znalazłam się w zupełnie innym miejscu. Kontakt z rzeczywistością, odzyskałam dopiero, gdy przyjaciółka zaczęła mi machać ręką przed oczami. - Co z tobą? Słuchasz mnie w ogóle? - spojrzałam na nią i poczułam, że moje oczy stają się szkliste. - Kocham Go, tak cholernie Go kocham, a wiesz co jest najgorsze? Że to wszystko jest bez znaczenia.

A sposób w jaki obdarowywał ją... teksty

jaramsie_e dodano: 30 listopada 2011

A sposób w jaki obdarowywał ją swoimi spojrzeniami, był po prostu nie do opisania.

Boję się  że kiedy przestanę... teksty

jaramsie_e dodano: 30 listopada 2011

Boję się, że kiedy przestanę ulegać pragnieniom innych, kiedy wypowiem słowa, których nie chcą słyszeć, stracę ich miłość. Moją obsesją jest odrzucenie.

Plateau   33 kocham to  D teksty jaramsie_e dodał komentarz: Plateau < 33 kocham to ;D do wpisu 26 listopada 2011
yeah ! jestem ninja  p teksty jaramsie_e dodał komentarz: yeah ! jestem ninja ;p do wpisu 23 listopada 2011
Siedząc w fotelu przed komputerem... teksty

jaramsie_e dodano: 20 listopada 2011

Siedząc w fotelu przed komputerem ,popijając kakaem co dopiero wepchniętego w siebie Snickersa nie myślała już o nim , o tym czy napisze teraz czy za godzine lub wcale , nie przeglądała pięćdziesiąt razy jego galerii na portalach społecznościowych , nie sprawdzała co chwila skrzynki odbiorczej komórki z nadzieją że napisze. Nie liczył się już . Miała go gdzieś . Przecież liczy się teraz kakao , rozmowy z przyjaciółmi na gadu no i dobre kawałki w głośnikach

tak  wiem. jestem wredna  pojebana... teksty

jaramsie_e dodano: 20 listopada 2011

tak, wiem. jestem wredna, pojebana, chamska, głupia, brzydka, niedobra, leniwa, złośliwa, wulgarna, bezczelna, chytra, kłótliwa, wścibska, nierozważna, roztargniona, lekkomyślna, tępa, okropna, podstępna, beznadziejna, arogancka, pyskata i trudna. ale potrafię kochać !

 Musisz przyjechać  potrzebuję... teksty

jaramsie_e dodano: 20 listopada 2011

-Musisz przyjechać, potrzebuję pomocy! -Co się stało? -Mój miś jest w praniu i nie mam z kim spać, a jestem pewna, że dzisiejszej nocy wielkie potwory wyjdą z szafy i będą chciały mnie zjeść!

Siedząc z tobą na schodach przed... teksty

jaramsie_e dodano: 20 listopada 2011

Siedząc z tobą na schodach przed moim domem zrozumiałam dwie rzeczy : po pierwsze - nie umiesz wybierać normalnych miejsc na randki , i po drugie - że kocham Cię świrusie :)

Chciała wysłać mu pustego sms'a .... teksty

jaramsie_e dodano: 20 listopada 2011

Chciała wysłać mu pustego sms'a . albo kropkę na gadu, cokolwiek, żeby choć raz przez minutę była główną myślą w jego głowie.

Był tak pewny siebie  że gdy... teksty

jaramsie_e dodano: 19 listopada 2011

Był tak pewny siebie, że gdy poprosiłam go, aby zgadł co najbardziej lubię jeść i przygotował mi to, bezczelnie wszedł mi na stół i usiadł na talerzu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV