głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e Wiedziałam kiedy spojrzałam w jego oczy że On będzie moim problemem. Ktoś kiedyś powiedział :' jeśli pomyślisz sobie życzenie które nie może się spełnić niebo b

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
Wiedziałam kiedy spojrzałam w jego oczy że On będzie moim problemem.
Wiedziałam kiedy spojrzałam w jego... teksty

jaramsie_e dodano: 8 maja 2012

Wiedziałam kiedy spojrzałam w jego oczy, że On będzie moim problemem.

Ktoś kiedyś powiedział :' jeśli... teksty

jaramsie_e dodano: 4 maja 2012

Ktoś kiedyś powiedział :' jeśli pomyślisz sobie życzenie, które nie może się spełnić, niebo będzie płakać'.Pewnej nocy zapragnęła, by ten którego kocha był jej. Uśmiechnęła się i zrobiła się śpiąca. I nigdy nie dowiedziała się, że padało całą noc.

chcę lato . chcę krótkie spodenki... teksty

jaramsie_e dodano: 4 maja 2012

chcę lato . chcę krótkie spodenki , siedzenie do nocy na dworze , romanse , duże ilości spożytych tymbarków , odżywianie się tylko i wyłącznie lodami , mocny makijaż , nowe znajomości , nieustanne napady głupawki, śpiewanie przeróżnych hitów na cały głos , niezapomniane przypały . potrzebuję lata .

Dam Ci radę na przyszłość. Nie... teksty

jaramsie_e dodano: 4 maja 2012

Dam Ci radę na przyszłość. Nie zaczynaj czegoś, czego nie jesteś w stanie skończyć. Nie zaczynaj czegoś, co budzi w Tobie strach. Nie zaczynaj czegoś, do czego jeszcze nie dorosłeś.

Jeżeli dożyjesz stu lat  to ja chce... teksty

jaramsie_e dodano: 4 maja 2012

Jeżeli dożyjesz stu lat, to ja chce żyć sto lat minus jeden dzień ,żebym nigdy nie musiał żyć bez Ciebie - Kubuś Puchatek

To jest Twoje życie. Rób to co... teksty

jaramsie_e dodano: 4 maja 2012

To jest Twoje życie. Rób to co kochasz, i rób to często. Jeśli czegoś nie lubisz,zmień to. Jeśli nie lubisz swojej pracy, zmień ją. Jeśli brakuje Ci czasu, przestań oglądać telewizję. Jeśli szukasz miłości swojego życia, przestań. Ona będzie na Ciebie czekać,kiedy zaczniesz robić rzeczy które kochasz. Przestań nadmiernie wszystko analizować. Wszystkie emocje i uczucia są piękne. Kiedy jesz,doceń najmniejszy kawałek.Życie jest proste. Otwórz swój umysł, ramiona i serce na nowe rzeczy i ludzi,jesteśmy jednością w swojej różnorodności. Spytaj osobę którą teraz spotkasz o jej pasję i podziel się z nią Twoim marzeniem. Podróżuj często. Zagubienie się, pomoże ci w odnalezieniu siebie. Niektóre szansę przytrafiają się tylko raz w życiu.,wykorzystuj je. W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć. Więc idź i twórz. Życie jest krótkie. Żyj swoimi marzeniami i ubierz je w swoją pasję.

najgorsze są momenty tej pieprzonej... teksty

jaramsie_e dodano: 25 kwietnia 2012

najgorsze są momenty tej pieprzonej nadziei, która szepcze ci do ucha, że nie wszystko stracone, a on tak naprawdę kocha tylko ciebie. Wtedy przestajesz zwracać uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie i znowu traktujesz go jak swoje powietrze. Nie docierają już do ciebie żadne słowa, żadne tłumaczenia innych ludzi. Jesteś tylko ty, on, i twoja chora, wyimaginowana miłość. A potem, jak za działaniem czarodziejskiej różdżki, wszystko do Ciebie wraca, ta cała pieprzona nadzieja gdzieś odchodzi i nagle okazuje się, że to powietrze cię dusi, powoli zabija od środka, a ty czujesz się jeszcze bardziej żałosna, niż na początku.

nigdy nie przestaniesz kogoś kochać... teksty

jaramsie_e dodano: 25 kwietnia 2012

nigdy nie przestaniesz kogoś kochać, po prostu nauczysz się jakoś bez niego żyć.

Starasz się  robisz wszystko jak... teksty

jaramsie_e dodano: 25 kwietnia 2012

Starasz się, robisz wszystko jak najlepiej. Podchodzisz do większości spraw z lekkim dystansem, gdyż zraniono Cię już zbyt wiele razy. Ukrywasz uczucia pod wieczną maską uśmiechu i radości. Zgrywasz szczęśliwą kobietę, która bawi się życiem. Jednak Ty sama najlepiej wiesz, że w głębi duszy jesteś dziewczyną, która ponad wszystko potrzebuje bliskości. Samotność Cię wykańcza, a Ty po prostu boisz się do tego przyznać..

tak jestem kobietą .. popycham drzwi... teksty

jaramsie_e dodano: 22 kwietnia 2012

tak jestem kobietą .. popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane "ciągnąć".Śmieję się jeszcze bardziej, kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieje. Wchodzę do pokoju po to, by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam swój ból przed tymi, których kocham. Mówię "to długa historia", gdy nie chcę wyjaśniać tego, czego nie chcę .

jedno wielkie ja pierdole    teksty

jaramsie_e dodano: 21 kwietnia 2012

jedno wielkie ja pierdole ;|

Próbuję nabrać dystansu do... teksty

jaramsie_e dodano: 21 kwietnia 2012

Próbuję nabrać dystansu do wszystkiego co mnie otacza, by wraz z biegiem czasu, coraz mniej przeżywać rzeczy które z reguły są nieistotne, a mi zatruwają myśli i uczucia sprawiając, że nie czuję się szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV