głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e bo widzisz czasem jest tak że nie masz ochoty wstać z łóżka a czasem budzisz się pełna energii i szczęśliwa. Zagramy w'ence pence'? Dlaczego? No bo jeśli zgadni

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
bo widzisz czasem jest tak że nie masz ochoty wstać z łóżka a czasem budzisz się pełna energii i szczęśliwa.
bo widzisz  czasem jest tak  że nie... teksty

jaramsie_e dodano: 15 lipca 2011

bo widzisz, czasem jest tak, że nie masz ochoty wstać z łóżka, a czasem budzisz się pełna energii i szczęśliwa.

Zagramy w'ence pence'?  Dlaczego?... teksty

jaramsie_e dodano: 15 lipca 2011

Zagramy w'ence pence'?- Dlaczego? - No bo jeśli zgadniesz, w której ręce schowam orzeszek będziesz mógł odejść. Jeśli trafisz na rękę pustą zostaniesz ze mną na zawsze. - Ale Ty nie masz żadnego orzeszka... - ten fakt pomińmy.

Czasem chciałabym potrafić czytać... teksty

jaramsie_e dodano: 15 lipca 2011

Czasem chciałabym potrafić czytać mu w myślach tylko po to, żeby wiedzieć co myśli, kiedy uśmiecha się w ten uroczy sposób.

lubię czytać stare wiadomości od... teksty

jaramsie_e dodano: 15 lipca 2011

lubię czytać stare wiadomości od ciebie .. tak pięknie kłamałeś

stała oparta o chłodną barierkę.... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

stała oparta o chłodną barierkę. w uszach dudnił Happysad, a w żyłach krążyło trochę promili. czekała na Niego - jak zawsze o tej porze . z daleka ujrzała jego postać. zmierzyła go wzrokiem po czym wróciła do popijania piwa. podszedł bliżej chcąc dać jej buziaka . odsunęła się stanowczo. ' co jest ? ' zapytał . stanął przed nią wyjmując jej z uszu słuchawki. ' co jest kurwa? ' powtórzył łapiąc ją za ramiona. ' obiecaj , że nigdy więcej nie pozwolisz mnie nikomu zranić, że nigdy więcej nie będę cierpiała ' mówiła dławiąc się łzami. ' obiecuję ' wyszeptał. ' więc teraz idź, jeśli nie chcesz mnie krzywdzić ' powiedziała wkładając słuchawki i poruszając przy tym głową w rytm ulubionej muzyki

Uwielbiam dostrzegać odbijającą... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

Uwielbiam dostrzegać odbijającą się tęczę w twoich oczach. ♥

I jeśli bajka sie skończy   a jutro... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

I jeśli bajka sie skończy , a jutro przywitam szarą rzeczywistość, będę szczęśliwa , bo byłam księżniczką przez jeden wieczór .

zaczarowałeś mnie i uzależniłeś... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

zaczarowałeś mnie i uzależniłeś .♥

i gdy jesteś obok  to już nawet... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

i gdy jesteś obok, to już nawet zimno, deszcz, śnieg, ani nawet grad nie są w stanie zepsuć mi humoru. Jesteś zdecydowanie najlepszą rzeczą jaka mogła mi się w życiu przydarzyć... uzależniasz jak najlepszy narkotyk, wiesz?

Ty mrugasz do mnie okiem  ja... teksty

jaramsie_e dodano: 14 lipca 2011

Ty mrugasz do mnie okiem, ja rozbieram Cię wzrokiem . Jak rozbierany poker, potem wciągnę Cię jak kokę .

  A co Ty taka wesoła jesteś?   Bo... teksty

jaramsie_e dodano: 11 lipca 2011

- A co Ty taka wesoła jesteś? - Bo wiesz... Gdy człowiek się zauroczy to jest tak samo szczęśliwy jak gdyby się zakochał... Bo tak naprawdę to na początku nigdy nie wiesz czy to jest zakochanie czy tylko zauroczenie

drogi pamiętniku : jestem na... teksty

jaramsie_e dodano: 11 lipca 2011

drogi pamiętniku : jestem na łóżku w szpitalu. lekarz mówi, że będą mnie operować, i mogę tego nie przeżyć. potrzebuję nowego serca. potrzebuję również kogoś kto mógłby mnie wesprzeć w tych trudnych chwilach, ale mój chłopak jeszcze nie przyszedł. drogi pamiętniku : operacja skończona. doktorzy mówią, że wszystko wyszło zgodnie z planem, ale Jego jeszcze nie ma. drogi pamiętniku : minął już tydzień. wyszłam ze szpitala. wszystko ze mną w porządku. mój chłopak nadal nie przyszedł więc postanowiłam do Niego pójść. bardzo się tym przejmuję. drogi pamiętniku : byłam u Niego. waliłam w drzwi, ale nie było nikogo. weszłam do środka, drzwi były otwarte i na stole leżała kartka papieru : Kochanie, wybacz, że nie mogłem Cie wesprzeć w tych trudnych chwilach, a wiem, że tak tego potrzebowałaś. chciałem Ci zrobić prezent. moje serce już dla mnie nie bije, ale jestem szczęśliwy, że mogę Ci je dać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV