głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci tak dużo do zapamiętania.. nie mów że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę bo próbowałam a to gówno odbiło się i jebneło mnie

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci tak dużo do zapamiętania..
Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

Trudno zapomnieć o kimś kto dał Ci tak dużo do zapamiętania..

nie mów   że chciałabyś jebnąć... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

nie mów , że chciałabyś jebnąć uczuciami o ścianę , bo próbowałam , a to gówno odbiło się i jebneło mnie z podwójną siłą

Gdybym miała powiedzieć co to jest... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

Gdybym miała powiedzieć co to jest miłość to pewnie dostałabym naganne za używanie wulgaryzmów.

A najgorzej jest  jak zdasz sobie... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

A najgorzej jest, jak zdasz sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, że gdyby między wami miało coś być, to byłoby już dawno. Kiedy zrozumiesz, że to co się dookoła dzieje wcale nie zmierza ku spełnieniu twoich marzeń.

I co mam ci napisać ? . że tak... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

I co mam ci napisać ? . że tak bardzo tęsknie ? . że analizuję wszystkie wspólne chwile ? . że tak bardzo tęsknie za czasami , kiedy udawałam obrażoną , a ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś , aż mi przejdzie ? . że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania ? . że żałuję tego , co się stało ? . że .. że cię kocham ?

jesteś mi potrzebny żebym mogła... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

jesteś mi potrzebny żebym mogła nakurwiać szczęściem.

Żebyś robił mi herbatę bez cukru... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

Żebyś robił mi herbatę bez cukru jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciągle płaczę więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma ma i żebyś już wiedział żebyś był pewny

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza. Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba. I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie.

Miała nadzieję  że już go nie... teksty

jaramsie_e dodano: 12 września 2011

Miała nadzieję, że już go nie kocha, że to minęło. Tak bardzo się starała, żeby to minęło. Ostatnie pół roku to był właściwie odwyk. Odwyk od niego, od jego wariackiej miłości, od pocałunków, jego fantazji, jego wygłupów, jego napadów melancholii, jego niezwykłości. Nie udało się. Owszem, zapomniała o nim, ale wcale nie przestała Go kochać.

 D teksty jaramsie_e dodał komentarz: ;D do wpisu 11 września 2011
Nie chciała od niego nic  prócz... teksty

jaramsie_e dodano: 11 września 2011

Nie chciała od niego nic, prócz bycia przy Nim, ten naćpany kretyn nigdy tego nie rozkminił.

Nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

jaramsie_e dodano: 11 września 2011

Nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. Nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. Nie noszę miniówek i wysokich szpilek. Nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadnym błyszczykiem i nie mam 5 centymetrowych tipsów. Mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. Nie robiłabym sobie nadziei..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV