głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jaramsie_e Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady przy ulubionej muzyce z kochanym psem na kolanach w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie że czegoś mi brakuje. Najpierw u

jaramsie_e

jaramsie_e.moblo.pl
Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady przy ulubionej muzyce z kochanym psem na kolanach w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie że czegoś mi brakuje.
Siedzę tutaj z kubkiem gorącej... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Siedzę tutaj z kubkiem gorącej czekolady, przy ulubionej muzyce, z kochanym psem na kolanach, w ciepłym pokoju i uświadamiam sobie, że czegoś mi brakuje.

Najpierw uśmiechałeś się. Potem... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Najpierw uśmiechałeś się. Potem rozmawiałeś. Ciągnąłeś za włosy, a ja się śmiałam. Potem nagle wciągnęła cię jakaś czarna dziura i przestałeś mnie znać, a ja czułam się jak lalka rzucona w kąt

widziałaś szczęście?   no... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

widziałaś szczęście? - no widziałam, jak coś wielkiego z wielkim uśmiechem na pysku i cieszyło się jak głupie . O tam spierdalało!

A jeśli kiedyś przyjdzie Ci na... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

A jeśli kiedyś przyjdzie Ci na myśl, że fajnie byłoby się zakochać, usiądź i poczekaj aż Ci przejdzie.

nie płacz mała  ludzie odchodzą..... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

nie płacz mała, ludzie odchodzą.. ale potrafią też wracać, wiesz ?

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Miał w sobie coś dziwnego. Czasami pragnęła go tak bardzo choć daleko mu było do ideału. Zrujnował wszystkie wyimaginowane postacie w jej głowie. Pokonał ich mimo, że nie był tak doskonały. Miał jednak wielką zaletę-był realny. Tak realny, że gdy nocą dotykał jej twarzy cała drżała

Dawno temu za lasami  za górami... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Dawno temu za lasami, za górami była sobie mała dziewczynka, którą zwali 'Naiwność'. Była samotna, inne dzieci nie chciały się z nią bawić. Rzucały jej pod nogi kłody, sprawiały, że potykała się o własne nogi. Nie widziała gdzie idzie, bo całe życie świat przysłaniały jej łzy. Kiedy szła nie wiadomo gdzie, spotkała Nadzieję. Ona jedna podała jej rękę i jedna jedyna trwała z nią do końca. Były nierozłączne, umarły jednego dnia i jednej godziny. I pochowano je razem. Umarły młodo.

Świat jest ulotnym spojrzeniem... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Świat jest ulotnym spojrzeniem, zapachem babcinych perfum i odbiciem w lustrze. Nasze życie jest pokrywą lodową i często załamuje się pod ciężarem codzienności. Nie można dać za wygraną, przemarznąć do kości. Czując jak przeszywa Cię chłód, jak zastaje krążenie w kończynach wkraczasz na wyższy poziom świadomości i widzisz otaczające Cię śniegi oczami zupełnie innej osoby. Nie pozwól aby Królowa Śniegu przeniknęła do Twojego krwiobiegu, z czasem może zaatakować serce i przemienić je w bryłkę lodu, którą kiedyś ktoś wrzuci do drinka.

Zafunduj mi dzień pełen rozkoszy... teksty

jaramsie_e dodano: 18 października 2011

Zafunduj mi dzień pełen rozkoszy, pozwól mi tańczyć na tafli jeziora i łykać chmury. Spełnij marzenia z dzieciństwa i poprowadź za rękę, gdy będę przechadzała się po tęczy. Daj mi promienie słońca zamknięte w szklanej szkatułce i okryj mnie zamglonym płaszczem. Nie pozwól bym czekała na jutro i nie pozwól by z moich oczu wartą rzeką płynęły wspomnienia.

http:  kwejk.pl obrazek 568306 co ty... teksty

jaramsie_e dodano: 17 października 2011

  3 teksty jaramsie_e dodał komentarz: < 3 do wpisu 16 października 2011
haha  D teksty jaramsie_e dodał komentarz: haha ;D do wpisu 16 października 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV