głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jego oczy jego bluza jego plecak jego mina gdy mnie widzi jego głos wyłapywany z tłumu jego zapach jego uśmiech jego zarost jego urok i ja miotająca się pomiędz

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jego oczy jego bluza jego plecak jego mina gdy mnie widzi jego głos wyłapywany z tłumu jego zapach jego uśmiech jego zarost jego urok i ja miotająca się pomię
Jego oczy   jego bluza  jego plecak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Jego oczy , jego bluza, jego plecak, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego zarost , jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia .

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.

Wiesz.. Powiedzieli mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2014

Wiesz.. Powiedzieli mi, że wyglądamy razem tak, jakbyśmy z każdą sekundą kochali się jeszcze bardziej.

Kochasz ją  prawda?  Jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2014

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej..

Kiedyś pisaliśmy ze sobą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Kiedyś ty mogłeś mi powiedzieć wszystko, ja Tobie zresztą tak samo. Kiedyś namawialiśmy siebie nawzajem, żeby nie pakować się w kolejne bagno. Kiedyś tak łatwo, obrzucaliśmy się wyzwiskami. Kiedyś zawsze się kłóciliśmy, godziliśmy, kłóciliśmy, godziliśmy i tak w kółko. Teraz? Teraz znikłeś. Teraz patrzysz na nas z góry. Teraz już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.

Każda chwila  każde słowo było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Ludzie o identycznych charakterach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Ludzie o identycznych charakterach odpychają się jak magnesy. Dopiero gdy jedno odwróci się dupą do drugiego, zaczyna się przyciąganie.

PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

PRAWDZIWY FACET nie patrzy na wygląd, w dupie ma opinie innych, nie obchodzi go twój makijaż i fryzura. On po prostu Cie kocha w każdej chwili, tęskni zaraz po odejściu od Ciebie a przy Tobie zachowuje sie jak Książe z bajki . TAK, to jest PRAWDZIWY FACET

Niesamowite  jak jeden człowiek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Niesamowite, jak jeden człowiek może w jeden dzień odwrócić cały bieg czyjegoś życia, nadać mu sens, ba, nadzieję na lepsze jutro. Już nawet najgłupsza rzecz powoduje, ze się uśmiecham, bo wiem jednak że ktoś jest, kto myśli o mnie, kto tęskni, kto kocha.

Chyba nigdy nie zapomnę Jego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Chyba nigdy nie zapomnę Jego opiekuńczości, tej cholernie silnej troski o mnie. Gdy potrafił urwać się z każdej sytuacji, by tylko móc być ze mną. Praktycznie, mogłam Go mieć na zawołanie. Mogłam napisać, że tęsknię i chcę żeby przytulił. Mogłam stwierdzić, że cholernie mi źle i Go potrzebuję. Albo umieram, bo jakoś tak pusto zrobiło mi się bez Jego obecności. A On by był. Pojawiłby się chwilę później. Przytuliłby i powiedział, że jest i zawsze będzie. I znów by skłamał.

Gdyby istniała możliwość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Gdyby istniała możliwość cofnięcia się do jednego wybranego momentu w życiu, jestem pewna, że każdy by ją wykorzystał. Znaleźlibyśmy się w chwili, gdy powiedzieliśmy o kilka słów za dużo, gdy poszliśmy w złą stronę, gdy zachowaliśmy się nieodpowiednio, gdy odpuściliśmy, gdy mogliśmy zrobić więcej, gdy przestaliśmy walczyć. Myślę, że każdy z nas naprawiłby swój błąd, udoskonaliłby przeszłość, znalazł nową ścieżkę i nie cofał się do momentu, w którym zniszczył wszystko.

Czasami trzeba powiedzieć najgorszą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Czasami trzeba powiedzieć najgorszą prawdę najlepszemu przyjacielowi tylko po to,aby przejrzał na oczy i próbował ratować to, co powoli niszczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV