głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd sama siebie nie rozumiem bo jak byłeś w pełni osiągalny miałam do Ciebie dostęp to nie chciałam Cię. Miałam masę wątpliwości. Nagle teraz kiedy zrobiłeś się nie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
sama siebie nie rozumiem bo jak byłeś w pełni osiągalny miałam do Ciebie dostęp to nie chciałam Cię. Miałam masę wątpliwości. Nagle teraz kiedy zrobiłeś się niedostęp
sama siebie nie rozumiem  bo jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

sama siebie nie rozumiem, bo jak byłeś w pełni osiągalny, miałam do Ciebie dostęp to nie chciałam Cię. Miałam masę wątpliwości. Nagle teraz kiedy zrobiłeś się niedostępny, kiedy wiem, że nie będziemy się widzieć tyle czasu i że nasze rozmowy i zamiary innych ludzi wobec nas mogą odejść w zapomnienie ogarnia mnie smutek i pustka. Żal zagościł w moim sercu. Chyba zaczynam wierzyć w to, że im bardziej jest coś dla nas niemożliwe, tym intensywniej tego pragniemy.

Nie za wszystko da się przeprosić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Nie za wszystko da się przeprosić, ale wszystko można wybaczyć. Nie wszystko można naprawić, ale wszystko można zacząć od nowa...

Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Nie wiem czy tęsknię za Tobą czy za twoją obecnością. Czy potrzebuję Cię , bo Cię kocham.. czy chcę, żebyś po prostu był , bo się przyzwyczaiłam do twojego widoku.

tak będziemy mówić  że zaczekamy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

tak będziemy mówić, że zaczekamy, które z nas pierwsze napisze, podejrzewać, że się narzucamy, brać i odkładać telefony, aż niedługo naprawdę będzie za późno

I zapamiętaj że raz złamane serce... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

I zapamiętaj,że raz złamane serce będzie kochać jeszcze mocniej, pomimo, że wydaję się to niemożliwe. Ono po prostu kurczowo łapię się tego co będzie przypominać przeszłoś

Jego oczy   jego bluza  jego plecak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Jego oczy , jego bluza, jego plecak, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego zarost , jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem a wizją bajecznego szczęścia .

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 17 października 2014

Chodź. Na herbatę. Na kawę. Na papierosa. Na film. Na łóżko. Na ciastko. Na kanapkę. Na kakao. Na czekoladę. Na pocałunek. Na przytulanie. Na mnie. Na seks. Na ciało. Na muzykę. Na deszcz. Na spacer. Na śnieg. Na rower. Na zdjęcia. Na chwilę. Na minutę. Na godzinę. Na zawsze.

Wiesz.. Powiedzieli mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2014

Wiesz.. Powiedzieli mi, że wyglądamy razem tak, jakbyśmy z każdą sekundą kochali się jeszcze bardziej.

Kochasz ją  prawda?  Jeśli... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 16 października 2014

Kochasz ją, prawda? Jeśli naprawdę ją kochasz, za żadną cenę nie spuszczaj z niej wzroku. Nieważne, co zobaczysz, nieważne, czego się o niej dowiesz, nie odwracaj się od niej. Kiedy już raz będzie w Twoich ramionach, nie puść jej..

Kiedyś pisaliśmy ze sobą... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Kiedyś pisaliśmy ze sobą codziennie. Kiedyś ty mogłeś mi powiedzieć wszystko, ja Tobie zresztą tak samo. Kiedyś namawialiśmy siebie nawzajem, żeby nie pakować się w kolejne bagno. Kiedyś tak łatwo, obrzucaliśmy się wyzwiskami. Kiedyś zawsze się kłóciliśmy, godziliśmy, kłóciliśmy, godziliśmy i tak w kółko. Teraz? Teraz znikłeś. Teraz patrzysz na nas z góry. Teraz już nigdy nie będzie tak jak kiedyś.

Każda chwila  każde słowo było... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze i jedyne. Kochała go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

Ludzie o identycznych charakterach... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 14 października 2014

Ludzie o identycznych charakterach odpychają się jak magnesy. Dopiero gdy jedno odwróci się dupą do drugiego, zaczyna się przyciąganie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV