głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Powiedz jej czasami ze jej oczy ci się podobają czy też ładnie jej w tym ciuchu. Wspomnij ze jej włosy ładnie się dziś układają lub jej uśmiech rozpromienił ci

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Powiedz jej czasami ze jej oczy ci się podobają czy też ładnie jej w tym ciuchu. Wspomnij ze jej włosy ładnie się dziś układają lub jej uśmiech rozpromienił ci cały dzi
Powiedz jej czasami   ze jej oczy ci... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2014

Powiedz jej czasami , ze jej oczy ci się podobają czy też ładnie jej w tym ciuchu. Wspomnij ze jej włosy ładnie się dziś układają lub jej uśmiech rozpromienił ci cały dzień. Spróbuj jej czasem powiedzieć , ze gdyby jej nie było , nie poradziłbyś sobie.

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2014

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami niż próbować uratować związek między nami. Łatwiej rozpalić pożar i nawzajem się ranić, niż przebaczyć sobie wszystko choćby w oczach ze łzami.

Mamo   jesteś tam? Czy mimo... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2014

Mamo , jesteś tam? Czy mimo odległości jaka nas dzieli słyszysz moje wołanie? Potrzebuje Cię. Proszę, przyjdź, bo zawiodłam się na życiu, o którym tak dobrze mi kiedyś mówiłaś.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2014

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jaknajlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

jak szaleni tańczymy oboje i nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 19 października 2014

jak szaleni tańczymy oboje i nie mogę złapać tchu i łapie paranoje i unoszę sie nad tłum co stoi na dole i chyba znów gdzieś łączą się nasze dłonie / Pezet

Jeśli chcesz poznać dziewczynę... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Jeśli chcesz poznać dziewczynę, nie słuchaj tego co mówi. Wczytaj się w tekst piosenek, których słucha. Znajdziesz w nich wszystko, o czym boi się mówić.

nam ludziom  często zdarza się... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

nam ludziom, często zdarza się mylić kolory, przekręcać wyrazy czy też pomylić uczucia, więc się nie przejmuj kotku, jak pewnego dnia usłyszysz, że się komuś znudziłeś i że czas byś odszedł, bo wiesz, to taka nasza ludzka natura.

Mieli bardzo prosty plan: być razem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Mieli bardzo prosty plan: być razem do końca życia. Plan, co do którego wszyscy z ich kręgu zgodziliby się, że jest jak najbardziej realny. Byli najlepszymi przyjaciółmi, kochankami i bratnimi duszami i wszyscy uważali, że bycie razem jest ich przeznaczeniem

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić !

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Nagle dotarło do mnie  że nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie niezadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego.? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa. A teraz? teraz mam plan. Postanowiłam być cholernie szczęśliwa.

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2014

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc, że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV