głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Kiedyś na pewno odejdzie znajdzie w sobie siłę spakuje walizki zabierze psa. Wróci do domu odnajdzie nowe życie będzie mieć własne wspomnienia i swoje serce z p

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Kiedyś na pewno odejdzie znajdzie w sobie siłę spakuje walizki zabierze psa. Wróci do domu odnajdzie nowe życie będzie mieć własne wspomnienia i swoje serce z powro
Kiedyś na pewno odejdzie  znajdzie w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Kiedyś na pewno odejdzie, znajdzie w sobie siłę, spakuje walizki, zabierze psa. Wróci do domu, odnajdzie nowe życie, będzie mieć własne wspomnienia i swoje serce z powrotem. Kiedyś przestanie go kochać. Na pewno.

Miłość? Nieprzewidywalna. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Miłość? Nieprzewidywalna. Nie określisz jej słowem ani nie przeczytasz o niej w książce, nie zobaczysz jej na ekranie pod postacią filmu, serialu czy też bajki, nie ujrzysz jej w obrazie, czy też rzeźbie. Nawet gdybyś była najlepszym pisarzem, reżyserem, malarzem czy też rzeźbiarzem nie odzwierciedlisz jej uroku. Na tym świecie są bowiem uczucia, które trzeba poczuć, inaczej nie dowiesz się o nich całej prawdy.

Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Jeśli chcesz mnie uszczęśliwić nie zabieraj mi marzeń i tul najmocniej. Bądź ze mną w dwóch miejscach jednocześnie i mocno trzymaj za lodowate dłonie. Karm pocałunkami i oszukuj ze mną czas. Pamiętaj o mnie i kochaj.

Zasnęłam z pewnością  że moje... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Zasnęłam z pewnością, że moje uczucie do Ciebie jest wyjątkowe, niecodzienne. A teraz? Właściwie nie wiem czy nadal we mnie jest. Nie wiem co czuję. Może przyzwyczaiłam się do Twojej nieobecności, do tego, że przestałeś pisać. Nie płaczę, przestałam. Może już nie potrafię? Nie czuję już tej pustki, nie siedzę i nie myślę o Tobie do tego stopnia, że łzy spływają mi po policzkach. Myślenie o Tobie sprawia mi przyjemność. Jeszcze na długo pozostaniesz moim ideałem.

A jeśli płaczę  nie zwracaj na to... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

A jeśli płaczę, nie zwracaj na to uwagi. To nie ja, tylko coś we mnie, co pragnie się wydostać. Nieraz nie pozostaje człowiekowi nic prócz łez. To nie żal. Jestem szczęśliwa. Chyba...

A może właśnie tak miało być?... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

A może właśnie tak miało być? Może miała się w nim zakochać bez wzajemności, żeby zrozumieć, że nie zawsze to czego pragnie może należeć do niej? Przecież ona była tylko zwykłą, małą dziewczynką, która zakochała sie w jego brązowych oczach, w tym jego uśmiechu, w tym jego sposobie bycia i w tej jego minie. A on był tylko zwykłym małym chłopcem, który nie wiedział, że jest jej marzeniem, pragnieniem i ukochanym człowiekiem i nigdy już nie był w stanie tego pojąć...

Przyjaźń  godność  odwaga... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Przyjaźń, godność, odwaga, szczęście, nadzieja, przywiązanie, koleżeństwo, wiara, zaspokojenie, zrozumienie, miłość, uczciwość, altruizm, szacunek, gościnność, dobroć, bezinteresowność, radość, współczucie, łagodność, spokój, czułość, wierność, wdzięczność, sprawiedliwość, spełnienie, szczerość, bezpieczeństwo, dobroduszność, mądrość, honor. To wszystko istnieje, tylko nie wiemy gdzie tego szukać.

obiecał   że zadzwoni . nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

obiecał , że zadzwoni . nie zadzwonił . obiecał , że życia nie spieprzy , spieprzył . wszystko na przekór . każde jego słowem stało się kłamstwem w które ona naprawdę wierzyła.

  pisałaś wczoraj na gadu że dziś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

- pisałaś wczoraj na gadu że dziś mi coś powiesz.. - a tak .. kocham cię . - wyszeptała cichutko . - coś mówiłaś bo nie usłyszałem .? - mówiłam tylko że powiem ci jutro , bo musze już lecieć. Cześć..

Uśmiechnęła się na jego widok... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Uśmiechnęła się na jego widok, łamiąc wieczorne postanowienia dotyczące jego cholernej osoby.

Nie mogła wytrzymać w szkole.  Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Nie mogła wytrzymać w szkole. Nie potrafiła usiedzieć 8 godzin na nudnych lekcjach. Była uzależniona od jego widoku, zapachu, oczu .. miłości.

Zapomnij!  Dlaczego jest Ci tak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Zapomnij! Dlaczego jest Ci tak ciężko o Nim zapomnieć?! Przecież zapominasz o najważniejszych rzeczach, o zapłaceniu rachunków, zrobieniu zakupów, o skasowaniu biletu w tramwaju... a o Nim nie potrafisz? potrafisz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV