głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jaki sens mają te wszystkie zimowe wschody i zachody słońca? Po co się przebudzać z nocnych koszmarów otwierać powieki wstawać lewą nogą myć zęby omijać wzrokie

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jaki sens mają te wszystkie zimowe wschody i zachody słońca? Po co się przebudzać z nocnych koszmarów otwierać powieki wstawać lewą nogą myć zęby omijać wzrokiem swo
Jaki sens mają te wszystkie zimowe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Jaki sens mają te wszystkie zimowe wschody i zachody słońca? Po co się przebudzać z nocnych koszmarów, otwierać powieki, wstawać lewą nogą, myć zęby, omijać wzrokiem swoje odbicie w brudnym lustrze? No proszę powiedz mi, bo nie wiem, jaki sens mają te wszystkie poranki, dnie, wieczory i noce, kiedy ma nie być w nich ciebie?

ważne jest dla mnie wszystko co jest... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

ważne jest dla mnie wszystko co jest ważne dla ciebie. Gdybyś biegał z psem do parku, ja czaiłabym się za każdym rogiem z ciasteczkami dla psów. Nie rozumiesz, że po prostu chce być blisko ciebie?

 Kocham Cię jak nikogo do tej pory... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

-Kocham Cię jak nikogo do tej pory, jak nikogo nigdy wcześniej. Kocham Cię do szaleństwa. I wiem, że przez Ciebie zwariuje z miłości! -W takim razie wybacz! Boję sie chorych związków.

Trzy życzenia. Pierwsze by latać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Trzy życzenia. Pierwsze by latać pod niebiosa, drugie by pływać jak ryby, a trzecie... Trzecie zachowam na deszczowe dni, gdy będzie mi Ciebie tak bardzo brakowało.

Siedzimy. Traktujesz mnie jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Siedzimy. Traktujesz mnie jak przyjaciółkę, bo przecież cały czas jesteś przekonany, że nie czuję nic więcej. patrzysz na mnie. Uśmiechasz się, a ja odwzajemniam z podwójną siłą i myślę, co bym w tej chwili zrobiła, gdybyśmy byli razem.

Nie ma co się dręczyć. Trzeba... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się tego pliku z własnej pamięci. Trudno. Było, minęło...

Jesteś hipokrytką. Mówisz o... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Jesteś hipokrytką. Mówisz o wielkiej miłości, a kiedy ją spotykasz odwracasz się do niej plecami. Chyba przegraliśmy nasze szczęście. Miłego życia.

Chciałabym żebyś był teraz  bym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Chciałabym żebyś był teraz, bym mogła zadzwonić do Ciebie, wypłakać się, powiedzieć jak mi ciężko, a Ty nawet jak byś nie umiał pomóc, powiedział byś, że jesteś ze mną i wszystko będzie dobrze, tak niewiele. Takie nic, a potrzebne do funkcjonowania.

Nie oczekujcie ode mnie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Nie oczekujcie ode mnie optymistycznego podejścia do życia, ponieważ sytuacje, które ostatnio miały miejsce bardzo zmieniły moje podejście do wszystkiego. Kolejny raz w moim życiu nastąpiły dość radykalne zmiany, których bardzo się bałam i wciąż się boję.

Zauroczenie. Poznajesz chłopaka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Zauroczenie. Poznajesz chłopaka, podoba ci się, nawet bardzo. Wstydzisz się zagadać, ale cały czas o nim myślisz. Zastawiasz się jaki jest, co lubi. Stwarzasz w swojej głowie sytuacje w których moglibyście się bliżej poznać. Ukradkiem patrzysz na niego, gdy ten przechodzi akurat obok. Wyłapujesz wszystkie informacje o nim z rozmów innych osób. Stawiasz wnioski. Kreujesz jego obraz w wyobraźni i nie jesteś świadoma tego ze to fikcja. I wtedy on zwraca na ciebie uwagę. Zaprasza na spacer. Idziesz ze spoconymi dłońmi, z przyspieszonym biciem serca gotowa spotkać chłopaka o którym już przecież tyle wiesz. Wtedy następuje zawód. Nie potrafisz dopasować obrazu z twojej wyobraźni z rzeczywistym. Bo jest mniej romantyczny niż sądziłaś. Bo to że gra na gitarze było tylko plotka. Bo jest mniej idealny? Bardziej normalny? Więc cały czar pryska.

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Chcę Ci powiedzieć tylko jedno. Moje życie nawet z największym kawałkiem szczęścia, z kolorowym niebem i zielonymi chmurkami a nawet tęczą i watą cukrową, nie będzie kolorowe. Wiesz czemu? Bo nie ma w nim Ciebie.

Nienawidziła zupek w proszku  które... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Nienawidziła zupek w proszku, które musiała codziennie `gotować`, bo przecież nieopłacalne było gotowanie wielkiego gara zupy tylko dla siebie. Nienawidziła rozstawionych po mieszkaniu kubków, które tylko udawały obecność innych. Nienawidziła telefonu, na który dostawała sporadycznie sms-y ... o promocjach i konkursach. Nienawidziła jednej pary butów w przedpokoju, jednej szczoteczki do zębów, jednego ręcznika. Nienawidziła jednej poduszki i jednego serca…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV