głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czasem przez jedno głupstwo możesz stracić wszystko... Wiesz? Wolałabym czuć żal smutek zakłopotanie rozczarowanie niż pustkę którą mam w sercu. Z pustką nie mo

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czasem przez jedno głupstwo możesz stracić wszystko...
Czasem przez jedno głupstwo możesz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Czasem przez jedno głupstwo możesz stracić wszystko...

Wiesz? Wolałabym czuć żal  smutek... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Wiesz? Wolałabym czuć żal, smutek, zakłopotanie, rozczarowanie niż pustkę, którą mam w sercu. Z pustką nie można żyć od tak. Nie można udawać, że jej nie ma. Bo ona jest i gryzie swoimi niewidzialnymi ząbkami.

Zaczynam troszeczkę wątpić w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Zaczynam troszeczkę wątpić w siebie, ciebie, w świat i tę kulę, której wmawia się, że jest Ziemią… Ale nadal szukam innego świata. Może jestem głupia, a może chcę być po prostu szczęśliwa.

To dziwne: nie mieć kogoś  a bać... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

To dziwne: nie mieć kogoś, a bać się go stracić…

Ej. Kiedyś może wierzyłam  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Ej. Kiedyś może wierzyłam, że taki słonik z podniesioną trąbą coś daje. Teraz mam całą półkę takich i co? Jakoś nie zauważyłam żebyś się do mine odezwał. Taak. I nie śmieszą mnie te Twoje 'żarty' o mnie. Pieprze takie szczęście!

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę... po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej, nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz, powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból.

Wpatrując się w okno  znów... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Wpatrując się w okno, znów przypominam sobie każde słowo, każde te najpiękniejsze, które wypowiadałeś w moją stronę. Niezależnie od pogody, godziny, pory roku - myślę o Tobie. Nie ważne, czy właśnie wywieszam pranie, czy idę w deszczu przez polanę. I tak zawsze jesteś ze mną. Nie miałabym nic przeciwko, gdyby nie fakt, że już nie mogę Cię mieć. Chciałabym się Ciebie pozbyć z mojej podświadomości i móc żyć. Życiem, nie Tobą. Jednak jestem zbyt naiwna i nie potrafię.

Ona wstaję każdego deszczowego dnia... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 września 2010

Ona wstaję każdego deszczowego dnia i żyje. Bez Ciebie. Nie jest jej łatwo, ale udaje szczęśliwą i idzie jej całkiem nie źle. Najgorzej jest, kiedy jest sama ze sobą. Nie ma przed kim udawać, nie oszukuje samej siebie. Staje przed lustrem i zaczyna płakać z bezsilności. Wszystko za twoją zasługą.

Znów usłyszała jego głos... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Znów usłyszała jego głos, zauroczenie powróciło. Wszystko, o czym zapomniała przez tych kilka miesięcy. Chwile szczęścia, które opłaciła już przepłakanymi nocami, domagały się większej zapłaty.

Kiedyś miała marzenia. Wierzyła... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Kiedyś miała marzenia. Wierzyła, że może się udać. Dążyła do celu. Nawet ufała ludziom. Czas przeszły dokonany. Bo ile wystarczy, aby to zmienić? Krótka odpowiedź. Zero wyjaśnień. Jedna osoba.

Kiedyś na pewno odejdzie  znajdzie w... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Kiedyś na pewno odejdzie, znajdzie w sobie siłę, spakuje walizki, zabierze psa. Wróci do domu, odnajdzie nowe życie, będzie mieć własne wspomnienia i swoje serce z powrotem. Kiedyś przestanie go kochać. Na pewno.

Miłość? Nieprzewidywalna. Nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 września 2010

Miłość? Nieprzewidywalna. Nie określisz jej słowem ani nie przeczytasz o niej w książce, nie zobaczysz jej na ekranie pod postacią filmu, serialu czy też bajki, nie ujrzysz jej w obrazie, czy też rzeźbie. Nawet gdybyś była najlepszym pisarzem, reżyserem, malarzem czy też rzeźbiarzem nie odzwierciedlisz jej uroku. Na tym świecie są bowiem uczucia, które trzeba poczuć, inaczej nie dowiesz się o nich całej prawdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV