głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Podobno los zsyła nam tylko takie problemy z którymi możemy sobie poradzić. Więć możliwości są dwie: albo sobie poradzisz albo to nie jest Twój problem. Wmawiam

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Podobno los zsyła nam tylko takie problemy z którymi możemy sobie poradzić. Więć możliwości są dwie: albo sobie poradzisz albo to nie jest Twój problem.
Podobno los zsyła nam tylko takie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Podobno los zsyła nam tylko takie problemy, z którymi możemy sobie poradzić. Więć możliwości są dwie: albo sobie poradzisz albo to nie jest Twój problem.

Wmawiam sobie  że to był tylko zły... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Wmawiam sobie, że to był tylko zły sen i oddycham. Oddycham po to żeby się upewnić, że jeszcze żyję ponieważ to wcale nie wygląda na życie.

Trudno wypuścić z ręki coś czego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał. Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy.

Nie poddawaj się. Nigdy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Nie poddawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele blizej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz satysfakcję, staniesz na podium i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować.

Jesteś uwięziony między tym co... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Jesteś uwięziony między tym co czujesz, a tym co wypada zrobic i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba że chcesz, żeby szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Możesz ciągle kogoś tłumaczyć, ciągle usprawiedliwiać, wybaczać. Możesz przymykać oko na to, ze Cię rani. Ale z czasem przychodzi taki moment- jeden szczegół, który sprawi, że już nie potrafisz. Coś pęka, pojawia się złość, poczucie żalu i krzywdy. Tak, przecież nigdy nie liczyłeś na wzajemność, na wdzięczność... A mimo wszystko czujesz się zdradzony.

Nigdy nie dawaj złudnych nadziei... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Nigdy nie dawaj złudnych nadziei, jeśli nie masz zamiaru angażować się w związek, bo reakcja drugiej osoby może byc tragiczna.

Nigdy nie skreślaj osoby  której na... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Nigdy nie skreślaj osoby, której na Tobie zależy, tylko z tego powodu że nie ma takich doświadczeń jak Ty! Może się okazać, że mimo ich braku potrafi zrozumieć Cię bardziej niż osoba, która Cię zraniła!

Wierzę  że wszystko dzieje się z... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to, byś mógł docenic je, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa, po co, by w koncu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się, po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Uwielbiasz kiedy o Ciebie dba  zaleca... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Uwielbiasz kiedy o Ciebie dba, zaleca się i jest na każde Twoje zawołanie. Ale w końcu da sobie spokój przez to jak przez Ciebie cierpi. Dopiero wtedy otworzysz oczy, że prawdziwe uczucie przeszlo koło Twojego nosa, bo już nikt inny nie bedzie Cie tak traktował.

Chciałabym  żebyś zadzwonił... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 5 listopada 2015

Chciałabym, żebyś zadzwonił kiedyś do mnie w nocy i rzucił krótkie Czekam w samochodzie.. Nikt nie wiedziałby, że wyszłam, że byłeś ze mną, że spędziliśmy tę noc poza obowiązującą, realną rzeczywistością. Pojechalibyśmy w te miejsca, które stały się kiedyś nasze, przesłuchalibyśmy wszystkie te piosenki, które nadal coś znaczą, a Ty przypomniałbyś mi dlaczego to właśnie Ciebie wtedy wybrałam.  Marta Kostrzyńska

W dzisiejszych czasach co trzecie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 1 listopada 2015

W dzisiejszych czasach co trzecie małżeństwo się rozwodzi, co drugi związek nie jest zalegalizowany, więc tylko jedna trzecia to szczęśliwe małżeństwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV