głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Po co komuś jakieś wyświechtane 'kocham Cię' skoro facet wstaje przed Tobą robi Ci śniadanie i na talerzyku układa serduszko z truskawek? No po co? A więc zgoda

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Po co komuś jakieś wyświechtane 'kocham Cię' skoro facet wstaje przed Tobą robi Ci śniadanie i na talerzyku układa serduszko z truskawek? No po co?
Po co komuś jakieś wyświechtane... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

Po co komuś jakieś wyświechtane 'kocham Cię', skoro facet wstaje przed Tobą, robi Ci śniadanie i na talerzyku układa serduszko z truskawek? No po co?

A więc zgoda. Miała swoje wady  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

A więc zgoda. Miała swoje wady, ale jakie to ma znaczenie, gdy przychodzi do spraw serca? Kochamy to, co kochamy. Rozum nie ma tu nic do gadania. Pod wieloma względami bezrozumna miłość jest najprawdziwsza. Każdy może coś kochać p o n i e w a ż. To tak łatwe, jak wsunąć grosz do kieszeni. Ale miłować coś p o m i m o? Znać wady i też je kochać? To jest rzadkie, czyste i doskonałe.

Obiecał  że będzie przy niej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

Obiecał, że będzie przy niej zawsze, w dni szczęśliwe i w te złe, w zdrowiu i w chorobie. Obiecał, że ją uchroni przed wszystkim, że będzie nad nią czuwał, ale zawsze obiecuje się więcej, aniżeli można dotrzymać.

Wiem  co znaczą niespełnione... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Wiem, co znaczą niespełnione obietnice. To znęcanie się i zadawanie bólu osobie, której mówi się, że się ją kocha, obiecuje coś, a potem jednym słowem lub czynem zmienia te przyrzeczenia w nic niewartą kupkę gównianych banałów. Mam swój honor i cenię szczerość. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, bo to oznaka słabości.

Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Boisz się miłości? Uwierz mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Boisz się miłości? Uwierz mi, że ja też. Doświadczeni przeszłością boimy się zaufać, że tym razem może być lepiej, że będzie dobrze. Ale tylko razem możemy sprawić by szczęście było dla nas osiągalne.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Nauczyłem się jednak  że sercu nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Nauczyłem się jednak, że sercu nie można nakazać, kiedy, kogo i jak ma pokochać. Serce robi co chce. Od nas zależy najwyżej to, czy pozwolimy naszemu życiu i głowie dogonić serce.

Podobno los zsyła nam tylko takie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Podobno los zsyła nam tylko takie problemy, z którymi możemy sobie poradzić. Więć możliwości są dwie: albo sobie poradzisz albo to nie jest Twój problem.

Wmawiam sobie  że to był tylko zły... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Wmawiam sobie, że to był tylko zły sen i oddycham. Oddycham po to żeby się upewnić, że jeszcze żyję ponieważ to wcale nie wygląda na życie.

Trudno wypuścić z ręki coś czego... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Trudno wypuścić z ręki coś czego człowiek się kurczowo trzymał. Nawet kiedy to coś jest najeżone cierniami. Może zwłaszcza wtedy.

Nie poddawaj się. Nigdy.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 7 listopada 2015

Nie poddawaj się. Nigdy. Niezależnie ile Cię to kosztuje i jak bardzo odbija się na Twojej psychice. Nie przestawaj walczyć. O wiele blizej masz do wygranej. Próbuj. Trzy razy, siedem, a nawet dziesięć. Uda się. W końcu poczujesz satysfakcję, staniesz na podium i zrozumiesz, że podczas walki odpuszczają tylko słabi. Bo wstydem nie jest próbować, ale w ogóle nie spróbować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV