głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem teraz jest na to czas nie jutro nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem Otaczaj się

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem teraz jest na to czas nie jutro nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem
Jeśli kiedykolwiek zamierzasz... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2015

Jeśli kiedykolwiek zamierzasz cieszyć się życiem, teraz jest na to czas; nie jutro, nie za rok. Dzisiaj powinno być zawsze naszym najwspanialszym dniem

Otaczaj się takimi ludźmi przy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 listopada 2015

Otaczaj się takimi ludźmi przy których możesz otwarcie cieszyć się ze swoich sukcesów i jednocześnie mieć pewność, że oni cieszą się Twoim szczęściem.

 Dzień dobry  proszę Pana. Nie wiem... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

"Dzień dobry, proszę Pana. Nie wiem na czym stoję. Nie wiem czy trzęsą mi się kolana czy to tylko trzęsienie ziemi. Nie jestem pewna jutra, nie wiem czy zostanie Pan przy mnie. Cholera. Nawet nie wiem czy Pana mam. Chciałabym sobie Pana przywłaszczyć. Zamknąć w swoich czterech ścianach i móc nazywać je naszymi. Chciałabym mieć całodobowy, wyłączny dostęp do Pana. Skomplikowane relacje. Niedopowiedzenia. Może to tylko układ bez zobowiązań. Jeśli tak, czy mógłby Pan patrzeć w moje oczy nieco mniej zobowiązująco?"

Czy się miało lat piętnaście... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

Czy się miało lat piętnaście, dwadzieścia, czterdzieści czy siedemdziesiąt pięć, cholerny zawód miłosny był chorobą niszczącą wszystkich, których napotkała na swojej drodze. Krótkie momenty szczęścia mają niewyobrażalnie wysoką cenę.

Po co komuś jakieś wyświechtane... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

Po co komuś jakieś wyświechtane 'kocham Cię', skoro facet wstaje przed Tobą, robi Ci śniadanie i na talerzyku układa serduszko z truskawek? No po co?

A więc zgoda. Miała swoje wady  ale... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

A więc zgoda. Miała swoje wady, ale jakie to ma znaczenie, gdy przychodzi do spraw serca? Kochamy to, co kochamy. Rozum nie ma tu nic do gadania. Pod wieloma względami bezrozumna miłość jest najprawdziwsza. Każdy może coś kochać p o n i e w a ż. To tak łatwe, jak wsunąć grosz do kieszeni. Ale miłować coś p o m i m o? Znać wady i też je kochać? To jest rzadkie, czyste i doskonałe.

Obiecał  że będzie przy niej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 listopada 2015

Obiecał, że będzie przy niej zawsze, w dni szczęśliwe i w te złe, w zdrowiu i w chorobie. Obiecał, że ją uchroni przed wszystkim, że będzie nad nią czuwał, ale zawsze obiecuje się więcej, aniżeli można dotrzymać.

Wiem  co znaczą niespełnione... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Wiem, co znaczą niespełnione obietnice. To znęcanie się i zadawanie bólu osobie, której mówi się, że się ją kocha, obiecuje coś, a potem jednym słowem lub czynem zmienia te przyrzeczenia w nic niewartą kupkę gównianych banałów. Mam swój honor i cenię szczerość. Nigdy bym czegoś takiego nie zrobił, bo to oznaka słabości.

Najpiękniejszym prezentem  który... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje swoją obecność. Który odbiera telefon. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Boisz się miłości? Uwierz mi  że... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Boisz się miłości? Uwierz mi, że ja też. Doświadczeni przeszłością boimy się zaufać, że tym razem może być lepiej, że będzie dobrze. Ale tylko razem możemy sprawić by szczęście było dla nas osiągalne.

Dopiero człowiek  przy którym... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 13 listopada 2015

Dopiero człowiek, przy którym przestajemy się bać i wstydzić swojej zwyczajności, niedoskonałości, bycia nie w formie, że nie stać mnie na coś, boję się, nie znoszę; dopiero możliwość pokazania takich rzeczy przy kimś, przy kim nie boimy się, że nas za to zostawi - buduje prawdziwą więź.

Nauczyłem się jednak  że sercu nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 9 listopada 2015

Nauczyłem się jednak, że sercu nie można nakazać, kiedy, kogo i jak ma pokochać. Serce robi co chce. Od nas zależy najwyżej to, czy pozwolimy naszemu życiu i głowie dogonić serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV