głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Czy myślisz że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadł

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Czy myślisz że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam
Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Niewyrażone emocje  w tym złość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Niewyrażone emocje, w tym złość - uciskają ciało i duszę. Jeśli z jakiegoś powodu pakujemy je do kotła, który może zostać rozsadzony przez nadmierne ciśnienie, trzeba zadbać o zawór bezpieczeństwa, którego otwarcie nie okaleczy innych.

Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: Pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz.

Może w jakimś odległym miejscu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Może w jakimś odległym miejscu przebywa wszystko to, co stracone. A przynajmniej istnieje taki cichy zakątek, gdzie odchodzą wszelkie zaginione rzeczy, nakładają się na siebie, tworząc jeden kształt.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Wydawało się  że to było całe... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2015

Wydawało się, że to było całe wieki temu, jakbyśmy przeżyli krótką ale mimo to nieskończoną wieczność. Niektóre wieczności są większe niż inne.

Przychodzi taka pora kiedy nie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2015

Przychodzi taka pora kiedy nie żądasz niczego. Ani ust, ani uśmiechu, ani miękkich ramion, ani oddechu jej obecności. Wystarczy że ona jest.

  Wcale się nie pokłócili  ona po... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2015

,,Wcale się nie pokłócili, ona po prostu po kilku tygodniach spojrzała trzeźwym okiem na to mieszkanie, którego się nie da posprzątać, na tego mężczyznę, którego się nie da ocalić (...) I tyle. I spakowała się. I wyszła." 

Myślisz  że miłość jest wtedy... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2015

Myślisz, że miłość jest wtedy, gdy dostajesz bukiet róż i możesz je wąchać? Nie, miłość jest wtedy, gdy ktoś opowiada ci przez cały dzień o oponach zimowych, a ty słuchasz...

Całe życie czuję się w pewien... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 18 października 2015

Całe życie czuję się w pewien sposób rozdarta. Z jednej strony chciałabym wielu ludziom przywaliś, z drugiej jednak wypadałoby zachowywać się z klasą.

Marzenia? Mieć Go w dalszym ciągu.... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 października 2015

Marzenia? Mieć Go w dalszym ciągu. Być z Nim, tworzyć razem ten perfekcyjnie nieidealny świat. Walczyć z Jego zazdrością. Walczyć ze sobą i nie ograniczać Go. Wspierać w Jego pasji. Być przy Jego boku przy dążeniu do każdego z obranych celów. Zamieszkać razem. Wspólnie gotować. Patrzeć ciągle na Jego uśmiech i w te cudowne oczy. Całować się z Nim. Kochać się z Nim. Przytulać najmocniej. Jego pragnę, Jego chcę.

Przecież Ci nie powiem  że coś... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 15 października 2015

Przecież Ci nie powiem, że coś pęka. Tego nie da się opisać słowami, wiesz? Oddalamy się każdego dnia, ale nic z tym nie możemy zrobić, zupełnie nic. Wypuszczam Cię z rąk i boli, cholernie boli, ale nie jestem w stanie tego zatrzymać. Choć łzy rozmywają obraz, jedynie wzruszam ramionami. Nie krzyknę, straciłam głos. Tylko patrzę, ale wzrok też pusty. Przecież Ci nie powiem, że oto na naszych oczach umiera nam miłość. Obudzimy się dopiero kiedy nie zostanie z nas nic, kiedy nie będziemy mieli dokąd wracać

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV