głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jarajsiemnaxd Szczęście to obecność drugiej osoby na każdym etapie naszego życia bo jak ma się bliską osobę to smutki dzieli się na dwoje więc jedna osoba jest tylko w połowi

jarajsiemnaxd

jarajsiemnaxd.moblo.pl
Szczęście to obecność drugiej osoby na każdym etapie naszego życia bo jak ma się bliską osobę to smutki dzieli się na dwoje więc jedna osoba jest tylko w połowie smutna
Szczęście to obecność drugiej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2015

Szczęście to obecność drugiej osoby na każdym etapie naszego życia, bo jak ma się bliską osobę to smutki dzieli się na dwoje, więc jedna osoba jest tylko w połowie smutna.

Nie patrz nigdy na to co ludzie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2015

Nie patrz nigdy na to co ludzie powiedzą, im zawsze będzie coś nie pasowało. Postępuj tak żeby na twarzy gościł uśmiech a w sercu radość. To Twoje życie i Twoje szczęście.

Chcesz wiedzieć dlaczego jestem taka... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2015

Chcesz wiedzieć dlaczego jestem taka oschła? Bo kiedy byłam księżniczką to przeszkadzały Ci moje fochy, a odkąd stałam się dziewczyną bez uczuć odnalazłeś we mnie bratnią duszę i przychodzisz do mnie z butelką wina co drugi wieczór...

Tylko od Ciebie zależy jak... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2015

Tylko od Ciebie zależy jak wyglądać będzie Twoje życie, więc nie pozwól by ci ono uciekało przez palce. Chwytaj każdy dzień w garść i wydobądź z niego piękne chwile a te złe momenty wyrzuć rzem ze śmieciami.

Miłość to choroba  której często... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 25 października 2015

Miłość to choroba, której często towarzyszy: arytmia serca, łzawienie oczu, zapieranie tchu, dreszcze i nadpobudliwość w obecności czynnika wywołującego tę chorobę.

Możesz nie być jej pierwszym  jej... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Możesz nie być jej pierwszym, jej ostatnim, lub jedynym. Kochała wcześniej, może kochać ponownie. Jeżeli teraz kocha Ciebie, to co innego się liczy? Nie jest perfekcyjna, ty też nie jesteś, razem też możecie nigdy nie być doskonali, ale jeżeli potrafi cię rozśmieszyć, skłonić do myślenia, i przyznania, że jesteś człowiekiem i popełniasz pomyłki, zostań z nią i daj jej jak najwięcej. Może nie myśleć o tobie w każdej sekundzie dnia, ale da ci cząstkę siebie o której wie, że mógłbyś nią złamać jej serce. Więc nie rań jej, nie zmieniaj jej, nie analizuj jej i nie oczekuj od niej więcej niż może dać. Uśmiechaj się kiedy cię uszczęśliwia, daj jej znać kiedy cię denerwuje i tęsknij kiedy jej nie ma.

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

To Ty musisz być pewna siebie. Pewna tego, że gdy odwołasz spotkanie on nadal będzie Cię prosił o kolejne, pewna, że jeśli nie odbierzesz telefonu to na następny dzień on nie przestanie dzwonić. A jeśli tak się nie stanie, to co? Bywa. W takim razie nie musisz już nim sobie zawracać głowy, masz więcej czasu dla siebie - a to cholera podstawa! Bo to Twoje życie, nie jego, więc to właśnie TY masz być szczęśliwa i zadowolona z siebie... idiotko. - Piotr C.

Czy myślisz  że zaszły w Tobie... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Czy myślisz, że zaszły w Tobie jakieś zmiany w ciągu ostatniego roku? Jakie? - Zrodziło się we mnie więcej obojętności. Odwróciło się kilku ludzi. Kilka razy upadłam i nie potrafiłam się podnieść. Więcej niż kilka razy płakałam i nie umiałam przestać. Kogoś znienawidziłam, a kogoś chyba pokochałam. Ktoś dał mi lekcję życia. Uświadomiłam sobie, że nic nie jest na zawsze i że ludzie już do końca świata pozostaną egoistami. Przez cały rok trzymałam za rękę nadzieję, wierząc, że to pomoże. Zwątpiłam bardziej w międzyludzkie zaufanie. Postawiłam na swoim i dużo przez to w ciągu ostatniego roku wygrałam. Stałam się silniejsza na pokaz i słabsza, gdy zostaję sama. Polubiłam samotność, noc i ciszę. I wydaję mi się, że coś straciłam. Tylko jeszcze nie wiem co.

Niewyrażone emocje  w tym złość... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Niewyrażone emocje, w tym złość - uciskają ciało i duszę. Jeśli z jakiegoś powodu pakujemy je do kotła, który może zostać rozsadzony przez nadmierne ciśnienie, trzeba zadbać o zawór bezpieczeństwa, którego otwarcie nie okaleczy innych.

Zamiast się nieustannie krytykować... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Zamiast się nieustannie krytykować, potraktuj siebie tak jak kogoś, kogo kochasz. Aha, i jeszcze jedno: Pogódź się z tym, że każdego dnia na pewno coś spieprzysz.

Może w jakimś odległym miejscu... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Może w jakimś odległym miejscu przebywa wszystko to, co stracone. A przynajmniej istnieje taki cichy zakątek, gdzie odchodzą wszelkie zaginione rzeczy, nakładają się na siebie, tworząc jeden kształt.

Wszystko polega na tym  żeby... teksty

jarajsiemnaxd dodano: 20 października 2015

Wszystko polega na tym, żeby człowiek był taki, jaki jest, żeby nie wstydził się chcieć tego, czego chce i marzyć o tym, o czym marzy. Ludzie są na ogół niewolnikami konwenansów. Ktoś im powiedział, że powinni być tacy i tacy, i starają się być takimi aż do śmierci, nie wiedząc nawet, kim byli i są naprawdę. Nie są wiec nikim i niczym, postępują niejednoznacznie, niejasno, chaotycznie. Człowiek przede wszystkim musi mieć odwagę być sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV