głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
KURWA   tyle w tym temacie. teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

KURWA - tyle w tym temacie.

całe życie mnie ktoś okłamuje.... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

całe życie mnie ktoś okłamuje. kiedy się tylko urodziłam rodzice kłamali, że Święty Mikołaj naprawdę jest, gdy byłam chora i musiałam brać zastrzyki mówili, że nawet nie poczuje jak igła będzie znajdowała się już w pośladku a bolało jak cholera. później pan od muzyki wkręcał mnie, że ładnie śpiewam a to chuja prawda. i mogę wymienić jeszcze ze sto takich przykładów, ale po co? po prostu nie wierzę już nikomu, więc nie pierdol mi, że mnie kochasz lub jakieś inne bzdety, bo i tak nie uwierzę. tak życie mnie już nauczyło.

Kocham to zazdrosne spojrzenie  gdy... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

Kocham to zazdrosne spojrzenie, gdy na Twoich oczach rozmawiam z innym chłopakiem.

I możliwe  że w pewien wieczór... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

I możliwe, że w pewien wieczór zatęsknisz za mną. Przez Twoją głowę przejdą wspólne chwile niczym film w kinie, ale wiesz - film można odtworzyć raz jeszcze. Nas "raz jeszcze" już nie będzie.

Dziewczyna  której uśmiech z twarzy... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

Dziewczyna, której uśmiech z twarzy nie schodzi w dzień, płacze po nocach.

Obserwujesz Go zachowując dystans.... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

Obserwujesz Go zachowując dystans. Kochasz patrzeć jak się uśmiecha. Marzysz o tym, że może kiedyś będzie Twój, chociaż na chwilę. On podchodzi do Ciebie, Twoje serce bije coraz mocniej. Próbujesz wmówić sobie, że Go nie kochasz, ale śnisz o Nim, masz nadzieję, modlisz się, żebyście mogli być razem

to ta różnica między miłością a... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

to ta różnica między miłością a przyjacielem, że miłość może odejść a przyjaciel zawsze będzie.

Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem  że... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz. Wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. / Bonson

Niektórzy twierdzą  że czas... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 13 kwietnia 2013

Niektórzy twierdzą, że czas zmienia człowieka. Osobiście uważam, że człowieka zmieniają inni ludzie.

chociaż się odezwał  nie byłam... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 10 kwietnia 2013

chociaż się odezwał, nie byłam szczęśliwa, nie uśmiechałam się do monitora, nie miałam motylków, może lekko przyśpieszony puls. po za tym nic. pisaliśmy , wyczuwałam duży dystans między nami. naiwnie wierząc jeszcze że zatęsknił ale nie po prostu przyzwyczaiłam go że kiedy jest źle jestem no więc okazyjnie przypomniał sobie o mnie, o tym,że jestem, że można napisać a ja oczywiście wesprę. tylko coś dziś nie bardzo nie tym razem ,no ale takie bywa życie. nie bede przecież na każde zawołanie , on dla mnie nigdy nie był więc dlaczego ja mam być zawsze dla niego.

tego się nie da opisać  nakreślić... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 10 kwietnia 2013

tego się nie da opisać, nakreślić czy ogarnąć. to po prostu jest coś między przywiązaniem a wiecznym oddaniem, coś miedzy toksycznością a miłością. coś co nie pozwala nam być przyjaciółmi bo chcemy o wiele więcej ale w związku nie potrafimy być ze sobą, dusimy się z braku wolności, krzywdząc , raniąc siebie nawzajem.. to uczucie, nigdy nie będzie proste zawsze będzie pokręcone jak serpentyna czy też moje kręcone włosy. zawsze czegoś nie będe ogarniać, zawszę będe popełniać błędy po czasie patrząc wstecz żałując, zawsze będzie mi go brakowało, przypominając sobie jak był obok, albo jak siedziałam w jego objęciach i czułam bezgraniczne szczęscie, zawsze będzie mi brakowało rozmów praktycznie przez 12 godzin non stop. zawszę będzie mi go brakowało, będe tęsknić za tym uczuciem które dziwnym trafem spadło właśnie na nas.

czy to nie dziwne  że nami rządzą... teksty

jaraj_sie_tym dodano: 10 kwietnia 2013

czy to nie dziwne, że nami rządzą cały czas przypadki. w szkole przypadkiem oboje o tej samej porze przekraczamy próg szkoły, wtedy są pierwsze spojrzenia na dzien dobry. tak wiem wierzę że nic nie znaczące.potem są lekcję, dziwnym trafem znowu siedzimy jakoś tak blisko siebie, gdzieś przed, za obok. słysząc kazde słowo a nawet oddech. są koleje spojrzenia jest ich masa ale przecież to tylko przypadek, przypadkiem są też lekcje na których spoglądając na niego po chwili widzę że siedzimy tak samo, tak samo oparci ,znudzeni lekcja. nawet na przerwie stalismy tak samo i na przeciwko siebie, patrząc na siebie udając że to głupi przypadek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV