głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
janieznajoma Z dnia na dzień się zmieniam. Czasem siebie nie poznaje. Ale Ty... Ty cały czas zaskakujesz. Nie ma chwili żebym się nie zdziwiła na Twój widok. Jesteś jak pogo

janieznajoma

janieznajoma.moblo.pl
Z dnia na dzień się zmieniam. Czasem siebie nie poznaje. Ale Ty... Ty cały czas zaskakujesz. Nie ma chwili żebym się nie zdziwiła na Twój widok. Jesteś jak pogoda. Ci
Z dnia na dzień się zmieniam.... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Z dnia na dzień się zmieniam. Czasem siebie nie poznaje. Ale Ty... Ty cały czas zaskakujesz. Nie ma chwili, żebym się nie zdziwiła na Twój widok. Jesteś jak pogoda. Ciągle się zmieniasz. / moje teksty wymyślone przeze mnie będę podpisywała "moje". Gdy ktoś będzie chciec kopiowac proszę aby napisał "janieznajoma" obok tekstu.

  Kochaj mnie!   Co?   Tak  żebyś... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

- Kochaj mnie! - Co? - Tak, żebyś nie spał w nocy, zastanawiając się czy ja aby na pewno śpię sama. Żebyś skręcał się z zazdrości, widząc mój uśmiech skierowany do innego chłopaka. Żebyś czuł ... nie, nie radość. Radość, to za mało powiedziane. Niewysłowioną ekstazę widząc moje oczy patrzące w Twoją stronę. No, kochaj tak! - Już raz tak pokochałem. Ale Ty mnie wtedy odrzuciłaś.

Czasami musimy przestać analizować... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Uwielbiam czytać Twoje wiadomości... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Uwielbiam czytać Twoje wiadomości napisane do mnie. Czytam przeważnie tą pierwszą i ostatnią, słucham wtedy muzyki i ciszy też słucham.

Stajesz przede mną  a ja znowu... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Stajesz przede mną, a ja znowu stoję jak słup. Chcę Ci powiedzieć, że wiesz co, ale nie mogę wydusić słów. Więc spuszczam wzrok, a to jest zwyczajnie dziecinne i samej mi siebie żal, może po prostu gdzieś wyjdę.

Najgorsze  są chwile  gdy leżąc na... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Najgorsze, są chwile, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

Wiecie czasem nie zdajemy sobie... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Wiecie czasem nie zdajemy sobie sprawy że gdzieś w okół nas jest osoba z którą można szczerze o wszystkim porozmawiać i nie zawsze musi być naszym bliskim przyjacielem.

Myślę o Tobie około 50 minut na... teksty

janieznajoma dodano: 11 luty 2010

Myślę o Tobie około 50 minut na godzinę, a pozostały czas staram się o Tobie nie myśleć. Albo o Tobie mówię, a gdy przestaję, modlę się w duchu, aby ktoś zaczął o Tobie mówić z własnej woli. Nie wiesz, że bije mi szybciej serce, gdy idziesz korytarzem. Nie wiesz, że mam dobry dzień, gdy powiesz mi „cześć” częściej niż raz i uśmiechniesz się szerzej niż do przeciętnej koleżanki. To cholernie ciężkie, gdy mimo wszystkich Twoich wad, dalej wieczorem chcę, abyś mi się śnił, zasypiam myśląc, którymi wejść schodami, żeby na Ciebie wpaść, a gdy o Tobie nie myślę pomarańcze smakują zupełnie inaczej/nie zapomnij mnie

Żal rośnie... Smutek rośnie... Ja... teksty

janieznajoma dodano: 7 luty 2010

Żal rośnie... Smutek rośnie... Ja odchodzę... Ty odchodzisz... Chwila przemija... Życie przemija...Wiara umiera... Nadzieja umiera... Miłośc umarła....

Życie doświadczyło mnie na wiele... teksty

janieznajoma dodano: 7 luty 2010

Życie doświadczyło mnie na wiele sposobów. Ale ja nie chcę... Nie chcę już cierpiec! Chcę zapomniec wszystkie smutne chwile. Zostawię tylko te wesołe, i..... i nadzieję, że mogę coś jeszcze naprawic...

Wszystko się komplikuje. Nie umiem... teksty

janieznajoma dodano: 7 luty 2010

Wszystko się komplikuje. Nie umiem już sobie poradzic z życiem. Jest za trudne. Wszystko się wali, a ja... Ja już mam dosyc!!!

Wszystko się komplikuje. Ja nie wiem... teksty

janieznajoma dodano: 7 luty 2010

Wszystko się komplikuje. Ja nie wiem jak to ogarnąc. Życie jest trudne, a ja... Ja sobie już z nim nie radzę....

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV