głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Nawet jeśli jesteś aniołem i tak znajdzie się ktoś komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł. Widzisz inni mają swoje drugie połówki przy sobie a ja udaję że nie

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Nawet jeśli jesteś aniołem i tak znajdzie się ktoś komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł.
Nawet jeśli jesteś aniołem i tak... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Nawet jeśli jesteś aniołem i tak znajdzie się ktoś, komu przeszkadza szelest Twoich skrzydeł.

Widzisz inni mają swoje drugie... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Widzisz inni mają swoje drugie połówki przy sobie, a ja udaję, że nie potrzebuję niczego oprócz świętego spokoju. Kłamię. Każdego dnia to robię. Chcę Ciebie, chcę móc Cię kochać. Mam ochotę jak mała dziewczynka zrobić obrażoną minę, tupnąć nogą, bo nie mogę z Tobą być.

Nieważne jak bardzo jesteś... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Nieważne jak bardzo jesteś szczęśliwa. czasami każdy potrzebuje dnia kiedy może wyżyć się na wszystkich wokół, usiąść i najzwyczajniej w świecie zacząć płakać.

Kiedyś kiedy byliśmy dziećmi... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Kiedyś kiedy byliśmy dziećmi kłóciliśmy się tylko o te jebane zabawki, a teraz? teraz wszystko się zmieniło, przychodzą nowe powody przez które się kłócimy : pieniądze , miłość, zazdrość , zaufanie .

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów.... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Zamówiłeś sobie pakiet 600 smsów. Wszystkie wysłałeś do mnie. 200 było o tym, że kochasz. 100 było o tym, że tęsknisz. 50 było na dobranoc. 70 pytało co robi Twoje kochanie ? 50 pytało czy Ciebie kocham? 25 chciało się upewnić, że tylko Ciebie. 50 mówiło, że jestem Twoim największym skarbem. 40 zawierało odp. na głupie pytania, które tak często Ci zadaję. i wreszcie ostatnie 5 mówiło, że to najwspanialsze uczucie, które kiedykolwiek Ci się przytrafiło.

Tak czasami w życiu jest  że nie... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Tak czasami w życiu jest, że nie każdy ma tyle szczęścia. Ktoś ma więcej problemów, ktoś ma ich mniej, a nawet być może ktoś ich w ogóle nie ma, Ja wiem, że je mam.. i wiem też, że muszę z nimi żyć i nigdy nie poddawać się.

Pamięć jest straszliwa. Człowiek... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Pamięć jest straszliwa. Człowiek może o czymś zapomnieć - ona nie. Po prostu odkłada rzeczy do odpowiednich przegródek. Przechowuje dla ciebie różne sprawy albo je przed tobą skrywa - i kiedy chce, to ci to przypomina. Wydaje ci się, że jesteś panem swojej pamięci, ale to odwrotnie - pamięć jest twoim panem.

Trudno ułożyć sobie życie  jeśli... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Trudno ułożyć sobie życie, jeśli z każdego kąta spogląda na ciebie jego cień. Bacznie wszystko obserwuje, gotowy w każdej chwili wyskoczyć z twojej głowy, nie mając zamiaru z powrotem wtrącić się do zamkniętej szuflady z napisem ' przeszłość '.

Kiedyś  ktoś powiedział mi  że... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Kiedyś, ktoś powiedział mi, że życie jest niesprawiedliwe - i wiesz co ? Dziś przyznałabym mu rację. Bo jest niesprawiedliwe. Cholernie niesprawiedliwe

Niestety  to ja byłem tym pechowcem... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Niestety, to ja byłem tym pechowcem, którego serce biło tylko dla niej. Od dawna czułem się jak jej niewolnik. Zostałem na zawsze na nią skazany

  Przepraszam   naprawdę muszę już... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

- Przepraszam , naprawdę muszę już iść . - powiedział chłopak na pożegnanie . - To idź .. - odpowiedziała niby obojętnie ale na siłę powstrzymująca łzy dziewczyna . - Jutro będzie lepiej . - pocieszył ją . - Nie będzie . - Dlaczego ? - Bo nie będzie Cię już przy mnie ...

Człowiek rodzi się z dwiema... teksty

jadzkaa00 dodano: 23 maja 2011

Człowiek rodzi się z dwiema nieuleczalnymi chorobami : życiem, które kończy się śmiercią i nadzieją, że śmierć nie jest końcem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV