głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 najgorsze są chwilę gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami w uszach uświadamiasz sobie że do niczego nie dążysz że nie masz nikogo komu by ciebie brakowało że tak

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
najgorsze są chwilę gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami w uszach uświadamiasz sobie że do niczego nie dążysz że nie masz nikogo komu by ciebie brakowało że tak
najgorsze są chwilę gdy leżąc... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic.

 czemu mu nie dasz szansy?  bo... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

- czemu mu nie dasz szansy? - bo kiedyś ja powiedziałam ze go kocham - a on co ? - żebym przestała... wiec znalazłam gdzie indziej szczęście. - minęły 3 lata a Ty nadal go jeszcze kochasz? - przecież wiesz. - to skoro mówi teraz ze Cie kocha czemu nic nie robisz? - bo znalazłam osobę która nie potrzebowała aż tyle czasu żeby to zrozumieć ...

połaskotał ją .  nie  przestań... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

połaskotał ją . - nie , przestań , przestań . pocałował ją . - nadal mam przestać ?

Przyjaźń jest prawdziwym darem.... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Przyjaźń jest prawdziwym darem. Wspaniale jest znaleźć kogoś kto może nas wysłuchać i zrozumieć, komu można zaufać. Przy kim można znaleźć ukojenie. Obojętnie czy będziemy się razem śmiać czy też mamy wspólnie przebrnąć przez ciemne strony życia. Zawsze też pozostają nam wspomnienia, które czynią nasza przyjaźń tak szczególną.

Cieszę się bo jest Ktoś przy kim... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Cieszę się bo jest Ktoś, przy kim mogę być sobą. Mogę opowiadać o moich marzeniach, pragnieniach i nadziejach, a także o zwariowanych pomysłach. Mogę płakać i śmiać się głośno. Mogę przetoczyć się przez pokój w szalonym tańcu. Mogę być szczęśliwa i nieszczęśliwa, pewna siebie i zupełnie z siebie nie zadowolona. Nie muszę wkładać maski, lecz mogę być taka, jaka naprawdę jestem i jaka w danej chwili się czuję.

Pewnego razu miłość zapytała... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Pewnego razu miłość zapytała przyjaźń: - Do czego jesteś potrzebna, kiedy ja jestem?! Przyjaźń odpowiedziała: - Jestem po to, żeby tam, gdzie Ty zostawiasz smutek i łzy, mógł pojawić się uśmiech.

 Zasypiając ze słuchawkami w uszach... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

`Zasypiając ze słuchawkami w uszach, mam nadzieję, że budząc się, będę już bez serca, które wciąż cię kocha i bez podświadomości, która wciąż mi o tobie przypomina

Wiedziałam tylko że muszę żyć... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Wiedziałam tylko, że muszę żyć dalej, muszę być silna i muszę się uśmiechać, bo nikogo nie obchodzi,że posypał mi się świat.

98 dziewczyn nie odzywa się do... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

98% dziewczyn nie odzywa się do swoich byłych chłopaków. Podobno należę do tych 2% dziewczyn które nie są takimi sukami. Mylisz się, jestem suką. Odzywam się tylko dlatego, bo brakuje mi Twojego głosu. Nie, nie kocham Cię. To po prostu wspomnienie pierwszej prawdziwej pierdolonej miłości.

Pieprzony debil  Mówi rozum .... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Pieprzony debil - Mówi rozum . Pieprzony ideał - Krzyczy serce.

Kochany brzuszku przepraszam za te... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Kochany brzuszku, przepraszam za te wszystkie motyle. Kochana poduszko,przepraszam za te wszystkie łzy. Kochane serce, przepraszam za ten cały bałagan. Kochany mózgu miałeś rację.

Co znaczy być szczęśliwym ? To... teksty

jadzkaa00 dodano: 24 maja 2011

Co znaczy być szczęśliwym ? To powiedzieć : " mam to w dupie " i w to uwierzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV