głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Mimo że strzelamy większe fochy i wyzywamy na siebie a potem blokujemy na gadu to i tak jedna albo druga zapuka do drzwi z naszymy ulubionymi lodami na świecie

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Mimo że strzelamy większe fochy i wyzywamy na siebie a potem blokujemy na gadu to i tak jedna albo druga zapuka do drzwi z naszymy ulubionymi lodami na świecie i pr
Mimo  że strzelamy większe fochy i... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

Mimo, że strzelamy większe fochy i wyzywamy na siebie, a potem blokujemy na gadu, to i tak jedna albo druga zapuka do drzwi z naszymy ulubionymi lodami na świecie i przeprosi

i trzeba być wielkim przyjacielem i... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

i trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę.

nie do opisania jest uczucie między... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

nie do opisania jest uczucie między nami. bo moja miłość do Ciebie nie zna granic, nigdy Cię nie oddam na Świecie nikomu za nic. ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad, bo wokół Ciebie kręci się cały mój świat.

szliśmy przez park milcząc... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

szliśmy przez park milcząc, złapał mnie za rękę łagodnie się uśmiechając. chodziliśmy z uśmiechem na twarzy alejkami. - brakowało mi Cię wiesz? nawet nie wiesz jak bardzo. - powiedział obejmując mnie w pasie. wtuliłam się w jego niebieską bluzę z wielkim uśmiechem na twarzy. - kocham Cię. - rzuciłam cicho. podniósł moją głowę do góry patrząc mi prosto w oczy, przybliżył się do mnie i lekko musnął moje wargi a ja miałam wrażenie, że zaraz nogi złamią mi się na pół.

  562426 243 .   że co ?   spójrz... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

- 562426 243 . - że co ? - spójrz na klawiaturę komórki i się domyśl..!

wszystko we mnie rozpadło się na... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

wszystko we mnie rozpadło się na kawałki. Dotarło. Ciebie nie ma. Nie dla mnie...

popełniam wciąż te same głupie... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

popełniam wciąż te same głupie błędy, w ogóle się na nich nie ucząc. mam dla Ciebie radę prosto z serca. nie spierdol sobie życia tak jak ja, nie powtarzaj moich błędów..

i ta nieopisana radość na samą... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

i ta nieopisana radość na samą myśl, że znowu możemy normalnie o wszystkim pogadać... że to co najgorsze już za nami i nasza przyjaźń rodzi się na nowo..

znasz to  gdy po kilku miesiącach od... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

znasz to, gdy po kilku miesiącach od rozstania dowiadujesz się, że każdy wiedział o tym, że on Cię zdradza, oprócz Ciebie?

  masz facebooka ?   nie .   a nk ?... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

- masz facebooka ? - nie . - a nk ? - też nie . -a gg ? - nie mam . - a skypa masz ? - nie, też nie . - a ciepłą wodę i prąd to ty na chacie masz czy też nie ?

kocham to  kiedy cała klasa się z... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

kocham to, kiedy cała klasa się z czegoś śmieje, koleżanka obok mnie najgłośniej, ja nie wiem z czego, ale też się śmieję bo nie chcę wyjść na idiotkę i potem pytam się koleżanki: -ej, z czego się śmiejemy? - hahahah... nie wiem.

o napisał. po dwóch tygodniach... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 czerwca 2011

o napisał. po dwóch tygodniach zupełnej ciszy raczył się odezwać ! no szok. i na banalne: "Hej misiaczku ;* co tam u Ciebie? :)" odpowiedziałam: "O, przeglądałeś spis kontaktów że przypomniałeś sobie o mnie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV