głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Czasami pierwsze spotkanie może nam oznajmić czy to właśnie jest to czego od dawna tak szukaliśmy czy chcemy brnąć w to dalej czy tylko ironicznie przetrwać każ

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Czasami pierwsze spotkanie może nam oznajmić czy to właśnie jest to czego od dawna tak szukaliśmy czy chcemy brnąć w to dalej czy tylko ironicznie przetrwać każdą k
Czasami pierwsze spotkanie może nam... teksty

jadzkaa00 dodano: 18 sierpnia 2013

Czasami pierwsze spotkanie może nam oznajmić, czy to właśnie jest to, czego od dawna tak szukaliśmy, czy chcemy brnąć w to dalej, czy tylko ironicznie przetrwać każdą kolejną minutę z nadzieją, że to wszystko zaraz się skończy i nie będziemy musieli się dalej ze sobą męczyć. Początki są zawsze dziwne. Nie wiesz co możesz oczekiwać od drugiej osoby, co ona może Ci dać. Poznawanie jest uciążliwe, nieprawda? Niekiedy nie możemy otworzyć się całym sobą przed drugą osobą, bo boimy się akceptacji. Ale gdy pierwsze spotkanie przysporzy nam taką pewność, że wszystko dobrze się potoczy? Że będzie “happy end”? I już inaczej się żyje. Tylko obawy…obawy, że coś pójdzie nie tak.

You miss me?  Then find a damn day... teksty

jadzkaa00 dodano: 20 września 2012

You miss me? Then find a damn day and come and see me. Pick up your phone and call me. Use your fingers and text me. Make yourself show me, because saying that and then doing nothing to fix it is pointless.

Sometimes you have to shut up swallow... teksty

jadzkaa00 dodano: 18 września 2012

Sometimes you have to shut up swallow your pride and accept that you're wrong, it's not giving up, it's called growing up.

Czy zastanawialiscie sie nad tym  czy... teksty

jadzkaa00 dodano: 17 września 2012

Czy zastanawialiscie sie nad tym, czy moze komus peknac serducho od milosci. Ze rozpierdala was tak w srodku ze zaraz serducho peknie :|

You know how it is with me? Once I... teksty

jadzkaa00 dodano: 16 września 2012

You know how it is with me? Once I gave my feelings to someone and he rejected them, now we’re trying to fix it all up. You know what I feel? I feel fear that he will do that again and I won’t be able to back myself up. You know what I can’t do? I can’t trust him, even though I know I should. But you know what I want? I want him, because he was the most beautiful memory of this summer holidays. His kisses and his touch, with him I felt like a little girl that has a man by her side, not a small minded, selfish boy that all he cares about are his mates and can’t take care of his girl properly.

When I really need him in certain... teksty

jadzkaa00 dodano: 16 września 2012

When I really need him in certain situations he can’t make it, because he can always back himself up with another excuse. I feel like I’m only there for him so he can show off to his friends that I’m his, that I’m untouchable. So you know how I am? I’m scared but on the other side I’m happy because after all we might still have a chance. The moral of this is that some girls need a boy and some girls need a man, I’m certainly the one that needs a man because little boys play around and real men settle down…

Gdyby przypomniało Ci się  że... teksty

jadzkaa00 dodano: 16 września 2012

Gdyby przypomniało Ci się, że istnieję, to zadzwoń. Daj znać, że żyjesz, jesteś szczęśliwy, i nie masz powodów do zmartwień.

Zostawiłeś mnie. Ok  zrozumiem. Ale... teksty

jadzkaa00 dodano: 16 września 2012

Zostawiłeś mnie. Ok, zrozumiem. Ale pamiętaj, ze spotka Cię kara, bo jeżeli będziesz chciał do mnie wrócić, powiem Ci po prostu spierdalaj.

Położyła się na podłodze ze... teksty

jadzkaa00 dodano: 11 września 2012

Położyła się na podłodze ze łzami w oczach i zaczęła się zastanawiać jak nazwać to, co aktualnie czuje.

nie musze miec go na facebooku  zeby... teksty

jadzkaa00 dodano: 6 września 2012

nie musze miec go na facebooku, zeby miec go w lozku.

We argue like siblings  but we fuck... teksty

jadzkaa00 dodano: 18 lipca 2012

We argue like siblings, but we fuck like champions.

Potrzebuje cie do życia jak cukru do... teksty

jadzkaa00 dodano: 15 lipca 2012

Potrzebuje cie do życia jak cukru do herbaty... ups nie słodzę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV