głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jadzkaa00 Pomiędzy tym jak jest a tym jak chcielibyśmy żeby było stoi zazwyczaj to co trzeba zniszczyć i brakuje tego co musimy zbudować. I wszystko wróciło do normy tak

jadzkaa00

jadzkaa00.moblo.pl
Pomiędzy tym jak jest a tym jak chcielibyśmy żeby było stoi zazwyczaj to co trzeba zniszczyć i brakuje tego co musimy zbudować.
Pomiędzy tym jak jest a tym jak... teksty

jadzkaa00 dodano: 20 marca 2011

Pomiędzy tym jak jest, a tym jak chcielibyśmy żeby było, stoi zazwyczaj to, co trzeba zniszczyć i brakuje tego, co musimy zbudować.

I wszystko wróciło do normy tak... teksty

jadzkaa00 dodano: 20 marca 2011

I wszystko wróciło do normy, tak jak było kiedyś.

Wiesz? Już prawie zapomniałam już... teksty

jadzkaa00 dodano: 20 marca 2011

Wiesz? Już prawie zapomniałam, już prawie było tak, jak być powinno... i tyle trudu poszło na marne. Cholera, znów musiałam spotkać Cie na swojej drodze i wszystko wróciło. Nawet nie wiesz, co poczułam, jak niewyobrażalny ból mnie przeszył, taki, który aż zatyka dech w piersi, te ciarki na plecach od których praktycznie zesztywniałam i puste, zaszklone oczy, jak u dziecka, któremu zabrałeś nową zabawkę.... Nigdy pewnie nie zrozumiesz, ale powiem Ci, że mimo wszystko ciesze się, że mogłam Cie chociaż zobaczyć, widzieć, że u Ciebie wszystko w porządku, wiedz, że jestem w stanie wytrzymać każdy ból, byle bym widziała, że Ty dobrze się trzymasz.

tak włączę któryś z kawałków... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

tak, włączę któryś z kawałków, który totalnie mnie dołuje. tak, przestanę hamować łzy. tak, zacznę krzyczeć, aby wyrazić to, jak cholernie cierpię. tak, zrobię to wszystko na przekór Tobie, bo kazałeś mi zawsze być silną.

to boli gdy osoba cholernie bliska... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

to boli, gdy osoba cholernie bliska Twemu sercu, staje się fizycznie tak daleko.

Wracasz wspomnieniami do tamtych dni... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

Wracasz wspomnieniami do tamtych dni, gdy beztrosko biegałeś po zbożu u babci, na wsi, ciesząc się z każdej chwili, marząc. a teraz? siedzisz przed książką, która ma zapewnić Ci przyszłość, a z którą masz tak niewiele wspólnego.

Mamo powiedziałaś dzisiaj że w... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

Mamo, powiedziałaś dzisiaj, że w drugiej osobie trzeba kochać wszystko. Każdą zaletę i każdą wadę. Więc dlaczego nie możesz przyjąć do wiadomości, że ja kocham Go właśnie tak? Dlaczego nie rozumiesz, że zrobiłabym wszystko, byleby znowu przeżyć te chwile z Nim? Być może tego nie widzisz, a może nie chcesz widzieć? ale to są moje uczucia i ich nie zmienisz. Choćbyś nie wiem jak chciała.

może to prawda że nie docenimy... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

może to prawda, że nie docenimy tego, co mamy dopóki tego nie stracimy. ale może jest też prawdą, że nie wiemy co stracimy, dopóki tego nie znajdziemy.

najgorsze jest że czasami już... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

najgorsze jest, że czasami już wykręcasz jego numer, piszesz sms'a, zakładasz jego ulubioną bluzkę, używasz perfum, które Ci podarował, zakładasz buty by pójść, tam gdzie codziennie i o tej samej porze się z nim zobaczyć. Dopiero później Twój mózg zaczyna prawidłowo funkcjonować wysyłaj Ci informacje, że jego już nie ma. Przynajmniej nie dla Ciebie.

czasami wracanie do swojego byłego... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

czasami wracanie do swojego byłego jest jak odgrzewanie kotleta. to już nie jest to samo. oboje za dużo o sobie wiedzą, żeby móc się w sobie znowu zakochać.

i ta cholerna bezsilność gdy... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

i ta cholerna bezsilność, gdy widzę Cię i nie mogę się nawet przytulić.

uwielbiam gdy po melanżu dzwonisz... teksty

jadzkaa00 dodano: 12 marca 2011

uwielbiam gdy po melanżu, dzwonisz do mnie skacowany i mówisz 'już nigdy z Tobą nie piję!'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV