głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izuu „ Nigdy nie mamy pewności że osoby które kochamy zostaną w naszym życiu na zawsze. Czasem to co dla nas jest czymś szczególnym dla innych jest jedynie kolejną p

izuu

izuu.moblo.pl
„ Nigdy nie mamy pewności że osoby które kochamy zostaną w naszym życiu na zawsze. Czasem to co dla nas jest czymś szczególnym dla innych jest jedynie kolejną przygod
„ Nigdy nie mamy pewności  że... teksty

izuu dodano: 28 października 2012

„ Nigdy nie mamy pewności, że osoby, które kochamy zostaną w naszym życiu na zawsze. Czasem to, co dla nas jest czymś szczególnym, dla innych jest jedynie kolejną przygodą, której nie warto nawet pamiętać."

Śmieję się światu w twarz. Mimo... teksty

izuu dodano: 24 sierpnia 2012

Śmieję się światu w twarz. Mimo tylu ran, bólu, odpalam kolejnego papierosa, biorę kolejny łyk piwa i bez żadnej ściemy krzyczę, że życie jest piękne.

Przeszłość nie zniknie.... teksty

izuu dodano: 11 sierpnia 2012

Przeszłość nie zniknie. Wspomnienia jej nie pozwolą. Ty sama jej nie pozwolisz. Tak naprawdę mimo tego cholernego bólu chcesz pamiętać o tym, co było. Nie broń się przed tym. Zranił Cię, ale mimo wszystko przeżyliście wspólnie wiele wspaniałych momentów. Chwil, które są tylko wasze. Uśmiechnij się do życia. Podziękuj za to, że chociaż przez chwile byłaś szczęśliwa i żyj dalej. Nie pytaj jak. Ja też tego nie wiem. Ale wiem, że kiedyś znowu będzie pięknie.

Wkłada słuchawki i pod byle... teksty

izuu dodano: 1 czerwca 2012

Wkłada słuchawki i pod byle pretekstem wychodzi z domu. To nic, że niedługo wybije północ, a jutro rano musi wcześnie wstać. Kosmyki blond włosów wypadają spod ciemnego kaptura ulubionej bluzy. Jego bluzy. A ona nieświadoma padającego deszczu przemierza kolejne uliczki miasta. Każda kolejna samotnie spędzona noc wydawała się być coraz bardziej przerażająca. Zaczęło się od dnia, gdy wracając do domu, zobaczyła tłum ludzi zebrany wokół wypadku. Później pozostało tylko błaganie, by jej nie zostawiał i słowa lekarza, że nie żyje. Każdego wieczoru wracało do niej to, co starał się jej jeszcze powiedzieć. Miała być silna, miała się uśmiechać i żyć dalej. Żyć przyszłością, cieszyć się nią, i pamiętać, że zawsze będzie ją kochać.

Wcale nie chcę uciekać  chcę dać... teksty

izuu dodano: 20 marca 2012

Wcale nie chcę uciekać, chcę dać sobie radę, tylko za cholerę nie wiem jak .
Autor cytatu: nie_legalnax3

Przedstawienie musi trwać. Wszystko... teksty

izuu dodano: 18 luty 2012

Przedstawienie musi trwać. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej.
Autor cytatu: nie_legalnax3

Nie przepraszaj  wiedząc  że i tak... teksty

izuu dodano: 25 listopada 2011

Nie przepraszaj, wiedząc, że i tak ponownie mnie zranisz.

Siedziała na parapecie z kieliszkiem... teksty

izuu dodano: 24 listopada 2011

Siedziała na parapecie z kieliszkiem czerwonego wina. Z nieba prószyły delikatne płatki śniegu, które już w całości pokrywały asfaltowe ulice. Kolorowe lampki, latarnie, to wszystko, co kiedyś wydawało się być tak piękne, w jednej chwili przestało mieć jakiekolwiek znaczenie. W telefonie dwie identyczne wiadomości z treścią ‘’przepraszam”. Jedna od przyjaciółki, druga od chłopaka, który już dawno przestał być zwykłym kolegą. Pojedyncze łzy, których tak bardzo pragnęła uniknąć, spływały po jej policzku. Szukała odpowiedzi na pytanie - co dalej, gdzieś pośród panującego mroku, lecz nikt nie był w stanie jej udzielić. Pozostało jej żyć z nadzieją, że może kiedyś się obudzi, a to wszystko okażę się być zwykłym koszmarem, który dobiegł końca.

Płacz wieczorami dawał mi... teksty

izuu dodano: 13 listopada 2011

Płacz wieczorami dawał mi wspomnienia. Wspomnienia, do których mogłam wrócić jedynie myślami.
Autor cytatu: nie_legalnax3

Gdzieś między kolejnymi... teksty

izuu dodano: 13 listopada 2011

Gdzieś między kolejnymi, następującymi po sobie pocałunkami pomyślała, że naprawdę mu na niej zależy. Naiwna.

Jak małe dziecko pragnę... teksty

izuu dodano: 6 listopada 2011

Jak małe dziecko pragnę powiedzieć: chcę! - i mieć Cię tu obok.

I chyba powoli wszystko wraca no... teksty

izuu dodano: 27 września 2011

I chyba powoli wszystko wraca no normy. Zaczynam odnajdywać się w "nowym" życiu. Zrozumiałam, że nasze poznanie nie było błędem. Błędem było to, co wydarzyło się później. Zbyt wielkie zaangażowanie, nadzieje na coś, co nie miało prawa się stać.A dziś? Każdy żyje własnym życiem, jeszcze kilka tygodni temu czekałam na telefon, ale to już minęło. Zamknęłam rozdział wakacje i zaczynam na nowo. Możesz być ze mnie dumny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV