głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Chciałam po prostu zrobić małą szczelinę aby łatwiej było Ci przedrzeć się przez mój mur.Ale Ty to wykorzystałeś.Zburzyłeś wszystkie ściany duszę która była w ś

izu

izu.moblo.pl
Chciałam po prostu zrobić małą szczelinę aby łatwiej było Ci przedrzeć się przez mój mur.Ale Ty to wykorzystałeś.Zburzyłeś wszystkie ściany duszę która była w środku
Chciałam po prostu zrobić małą... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Chciałam po prostu zrobić małą szczelinę ,aby łatwiej było Ci przedrzeć się przez mój mur.Ale Ty to wykorzystałeś.Zburzyłeś wszystkie ściany, duszę , która była w środku .

Nie macie pojęcia   ile łez... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Nie macie pojęcia , ile łez uroniłam dziś wieczorem. Tak po prostu , w dużej części ze szczęścia.

Miałam ochotę Ci przywalić. Z... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Miałam ochotę Ci przywalić. Z własnej bezradności ,z poczucia zburzonego zaufania.

Nie wiem   czy mi się uda...Lecz nie... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Nie wiem , czy mi się uda...Lecz nie skreślam tej możliwości. Dziękuję za dziś , za wczoraj ,za rozmowy w czeskim , za rozmowy na fejsie . To chyba pomaga. Nie twierdze ,że odzyskałam nadzieję , przecież Ona umarła , muszę zadbać ,żeby narodziła się na nowo , a to jednak trudne.

Mam wokół siebie tyle wspaniałych... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Mam wokół siebie tyle wspaniałych ludzi , mam Ciebie... Mimo ,że nie w takiej formie , jakiej bym pragnęła. Potrzebuję teraz kogoś. Kogoś zupełnie nowego , kto mnie wysłucha , zrozumie , odkryje na nowo. To takie dziwne , że chcę się z Ciebie wyleczyć , ale przestaję być masochistką. Wyrzucam Cię z mojego serca, choć nie do końca , tak tylko po części... Zawsze w nim będziesz .Jeszcze przez jakiś czas będę przeglądała nasze zdjęcia , myślała o Tobie zasypiając , pewnie uronię jeszcze kilka łez ,ale ból będzie słabnął...Powoli , z czasem. Powoli będę zapominać o dźwięku Twojego śmiechu , który tak niemoralnie kocham , o Twoim uśmiechu , sięgającym beztroskie oczy z szaleńczą iskierką błysku ... Gdzieś w mojej podświadomości zawsze będziesz Mój , ale mam nadzieję ,że znajdzie się osoba , która wybije mi to z głowy . Uleczy rany zrozumieniem,bliskością....Nie wiem , kiedy to nastąpi. Nie oczekujcie ode mnie zmiany z dnia na dzień. To nie tak . Ja po prostu będę próbowała się zmienić.

Umieram za każdym razem  kiedy... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Umieram za każdym razem, kiedy widzę ją z Tobą. Wyobraź sobie ,że umierasz po kilka razy dziennie.

Moge przeprosić za wszystkie te... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Moge przeprosić za wszystkie te krzywdy. Nie cofnę czasu , nie zranie tak innych. Sama się pogubiłam już nie patrzę Ci w oczy , bo sama to spieprzyłam teraz i mnie to boli.

Mówią ' ona jest taka... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Mówią ' ona jest taka szczęśliwa...' w tym momencie pieprzy jej się całe życie.

Coś się zmieniło . Właściwie... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Coś się zmieniło . Właściwie , nie coś , a dużo. Skończyło się , znikło coś co było ważną częścią mojego życia ostatnimi czasy.Będzie boleć przez jeszcze jakiś czas, jestem doskonale tego świadoma. Ale widocznie tak miało być. Nie ważne , jak blisko byłam z Tą osobą. Po... prostu wszystko się kiedyś kończy...Tylko my wybieramy , jak.Nie mam żalu.Nie umiem być zła , nawet gdybym chciała. Po prostu pozostawiło to we mnie pustkę , którą trudno będzie wypełnić.

  Chciałabym wrócić do tych chwil... teksty

izu dodano: 30 listopada 2010

` Chciałabym wrócić do tych chwil, kiedy moim największym zmartwieniem było, czy zdążę na wieczorynkę...’♥

 Tak! Nie widzisz jak on na Ciebie... teksty

izu dodano: 30 listopada 2010

-Tak! Nie widzisz jak on na Ciebie patrzy,kiedy przechodzisz? Jak szuka cię wzrokiem, gdy nie ma Cię przy nim przez 5 minut? Jak się stresuje podczas rozmowy z Tobą? To jest miłość! Kocha Cię!

Podeszła do niego wyglądając... teksty

izu dodano: 30 listopada 2010

Podeszła do niego wyglądając zajebiście jak jeszcze nigdy. Usiadła mu na kolanach, przejechała ręką po policzku, czule spojrzała mu w oczy i powiedziała: Wypierdalaj.! ;d

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV