głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Powinnaś dać se troszkę na luz. To Twoi byli bedą mieli takie albo inne odpały. Ale co Cię to do cholery jasnej obchodzi.? Masz swoje życie i Oni nie są już jeg

izu

izu.moblo.pl
Powinnaś dać se troszkę na luz. To Twoi byli bedą mieli takie albo inne odpały. Ale co Cię to do cholery jasnej obchodzi.? Masz swoje życie i Oni nie są już jego czę
Powinnaś dać se troszkę na luz. To... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Powinnaś dać se troszkę na luz. To Twoi byli , bedą mieli takie albo inne odpały. Ale co Cię to do cholery jasnej obchodzi.? Masz swoje życie i Oni nie są już jego częścią.

Uważasz  że jestem okrutna.?... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Uważasz ,że jestem okrutna.? Życzę więc , żeby ktoś postąpił z Tobą tak samo , jak Ty ze mną...

Bardziej   niż to  że nie... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Bardziej , niż to ,że nie obdarzyłeś mnie swoim marnym uczuciem , zafascynowaniem , boli mnie fakt ,że mnie oszukałeś.Nienawidzę oszustwa.To skaza na mojej dumie.

Nie chcę odejść. Ale muszę   dla... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Nie chcę odejść. Ale muszę , dla własnego dobra.Bo wiem ,ze ucierpię w tej walce. Już nie ryzykuję...

Chyba bardziej jestem zbyt dumna by... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Chyba bardziej jestem zbyt dumna by się odezwać , niż stwierdzić ,że Cię nienawidzę.

Czasem jadąc w autobusie zastanawiam... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Czasem jadąc w autobusie zastanawiam się , dlaczego faceci nie zwracają uwagi na te smutne , zapatrzone w zamglone okna dziewczyny.?

Uwielbiam te nasze rozmowy.Gdy tylko... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Uwielbiam te nasze rozmowy.Gdy tylko piszesz,automatycznie się uśmiecham.Nie wiem, czy to oznacza że coś do Ciebie czuję.Po prostu jest mi z Tobą dobrze.

To takie dziwne.Za każdym razem... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

To takie dziwne.Za każdym razem , gdy przechodzę koło miejsc , w których byliśmy,łzy napływają mi do oczu.Gdy słyszę Twoje imię, serce podchodzi mi do gardła.Lecz powstrzymuję się. Daję radę.Ale gdy słyszę piosenkę , która mi się z Tobą kojarzy , totalnie się rozklejam.

On chyba nawet nie ma pojęcia   jak... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

On chyba nawet nie ma pojęcia , jak bardzo zmienił moje życie. Jestem pewniejsza siebie ,nie patrzę wstecz...Mam pewność , nie boję się chwili,podejmuje własne decyzje, jestem za nie odpowiedzialna i tego również się nie boję.Niesamowite , ile wiary , miłości , nadziei zaszczepił we mnie ten człowiek.Jestem mu za to niesamowicie wdzięczna. Uwielbiam nową siebie.Uwielbiam swoje życie i perspektywy , które mam przed sobą.

To że się uśmiecham   nie oznacza... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

To że się uśmiecham , nie oznacza, że wszystko ze mną w porządku.Uśmiech prawie zawsze jest przykrywką najgorszej prawdy.

Wspomina... I w sumie dziwi się sama... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Wspomina... I w sumie dziwi się sama sobie , dlaczego. Ma za sobą ciężki okres, przypłaciła to tym,że nie może się otworzyć na ludzi , a jednak,wciąż do tego ucieka. Potwierdza się teza, że złudzenie szczęścia czasem lepsze jest niż nic.Wciąż ma przed oczami tamte sceny i tamten czas...

Powtarzam  że więcej nie zaufam .... teksty

izu dodano: 2 grudnia 2010

Powtarzam ,że więcej nie zaufam . Ale nagle pojawia się ktoś z takimi oczami , jak Twoje , a ja chwytam się tego, jak tonący brzytwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV