głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. Porozmawiamy? Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szł

izu

izu.moblo.pl
Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. Porozmawiamy? Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szłam w swo
Ktoś złapał mnie mocno za ramię.... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

Ktoś złapał mnie mocno za ramię. Odwróciłam się szybko i spojrzałam na niego pytającymi oczyma. "Porozmawiamy?" Zapytał zdyszany. Obruszyłam się tylko i dalej szłam w swoją stronę. "Błagam. No cholera, proszę Cię!" Zatrzymałam się. Stanął bardzo blisko mnie, tak, że czułam jego szybki i gorący oddech na szyi. "Czego chcesz?" zapytałam chłodno. "Spójrz na mnie." Nie wytrzymałam. "Biegniesz za mną pół drogi, żebym na Ciebie spojrzała?!" Krzyknęłam tak głośno, że przechodnie patrzyli na nas z dezaprobatą. "Tak." Zaśmiałam się sarkastycznie. "Tylko tracę czas." Odwróciłam się na pięcie i ruszyłam dalej. "Chciałem, żebyś to zrobiła, bo w Twoich oczach widać miłość do mnie." Odwróciłam się znowu. "Miłość? Widzisz miłość?" Z każdym słowem zbliżałam się do niego coraz bardziej. "To dziwne, bo ja, zawsze, gdy patrzę w lustro, w swoich oczach widzę nienawiść. I choć Cię, kurwa, kocham, to nienawidzę bardziej!" Syknęłam. W jego zaszklonych oczach odbijała się moja twarz.

jeśli ja jestem tania  to Ty jesteś... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

jeśli ja jestem tania, to Ty jesteś gratis.

Taki ze mnie dziwny przypadek   że... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

Taki ze mnie dziwny przypadek , że jak komuś na mnie zależy to mam to w dupie , a jak już się nie stara to nagle zaczynam się przejmować.

'brakuje mi tych wieczorów  tych... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

'brakuje mi tych wieczorów, tych rozmów do drugiej, tego jak płakałam ze śmiechu, potrzebuję Twojego głosu, żeby nie było już tej ciszy. Ciebie mi brakuje.

Nigdy nie ufaj mężczyźnie  bo to... teksty

izu dodano: 8 stycznia 2011

Nigdy nie ufaj mężczyźnie, bo to cukierek moczony w truciźnie.

Dlaczego kobiety udają orgazmy?To... teksty

izu dodano: 8 stycznia 2011

Dlaczego kobiety udają orgazmy?To smutne patrzeć jak dorosły mężczyzna płacze.

 Rozgrzewa krew  oczom daje blask... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

"Rozgrzewa krew, oczom daje blask, wino i miłość - sojusznicy po wieczny czas".

Wydawało mi się  że życie bez... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

Wydawało mi się, że życie bez Ciebie nie będzie trudne. Próbowałam wejść w coś nowego, nauczyć się kochać kogoś innego, ale w 99 % przypadków całując się z innym wyobrażałam sobie Twoją osobę nachylającą się nade mną i dostarczającą mi czułości. Jeśli ma być tak dalej to błagam byś wrócił, przecież sobie nie poradzę.

Ufam przeznaczeniu  swym uczuciom... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

Ufam przeznaczeniu, swym uczuciom, swym pragnieniom i marzeniom. Przeznaczenie zetknęło mnie z Tobą, włada mną jedno uczucie - ..... do Ciebie, pragnę tylko Ciebie, marzę o tym by zawsze być z Tobą.

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać...

Czasami chciałabym być kimś innym.... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

Czasami chciałabym być kimś innym. Czasami chciałabym być wredną, zimną suką dlatego, że może wtedy nic bym nie czuła. Na niczym by mi nie zależało, do niczego bym się nie przywiązała, za niczym bym nie tęskniła.

'Co wieczór wpierdalasz się w moje... teksty

izu dodano: 7 stycznia 2011

'Co wieczór wpierdalasz się w moje myśli... naucz się kurwa pukać!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV