głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Kiedy już myślisz że kogoś poznałaś odkrywasz że w ogóle go nie znasz. bo tak właśnie wychowana wielka pierdolona dama ze skrzywionym charakterem niby jesteś dl

izu

izu.moblo.pl
Kiedy już myślisz że kogoś poznałaś odkrywasz że w ogóle go nie znasz.
Kiedy już myślisz  że kogoś... teksty

izu dodano: 22 stycznia 2011

Kiedy już myślisz, że kogoś poznałaś, odkrywasz, że w ogóle go nie znasz.

bo tak właśnie wychowana  wielka... teksty

izu dodano: 22 stycznia 2011

bo tak właśnie wychowana; wielka pierdolona dama; ze skrzywionym charakterem; niby jesteś dla niej zerem.!

Jesteś cwelem. Jesteś zerem.... teksty

izu dodano: 22 stycznia 2011

Jesteś cwelem. Jesteś zerem. Jesteś chamem i frajerem. Jesteś wstrętny, Jesteś nudny Obrzydliwy i paskudny. Jesteś podły, jesteś draniem! Lecz to tylko moje zdanie. Po tym wszystkim, co zrobiłeś dojdź do wniosku jak Ty żyłeś? Tylu ludzi okłamałeś, Sam się również oszukałeś I to tylko moja wina, Że KOCHAM skurwysyna!

Wiesz  jak to jest budzić się co... teksty

izu dodano: 22 stycznia 2011

Wiesz, jak to jest budzić się co noc czując łzy pod powiekami? Słyszeć, jak serce wygrywa marsz żałobny? Jak podczas 40 stopniowej temperatury odczuwać zimno wewnętrzne jak wśród miliona ludzi być samym? Jeśli nie, to nie pier***, że mnie rozumiesz

bo łatwiej nam udawać cholernie... teksty

izu dodano: 22 stycznia 2011

bo łatwiej nam udawać cholernie szczęśliwych, niż zdobyć się na szczerą rozmowę.

Nie waż się jeszcze umierać. Nie... teksty

izu dodano: 19 stycznia 2011

Nie waż się jeszcze umierać. Nie skończyliśmy jeszcze. Nie skończyłem jeszcze Cie kochać..

 On ją kochał  jak nikogo na... teksty

izu dodano: 19 stycznia 2011

-On ją kochał, jak nikogo na świecie. Tylko bał się. -Czego ? -Tego co będzie musiał poświecić. Tego, że pokocha ją tak bardzo, że nie będzie umiał bez niej żyć. Tego, że taki twardziel jak on przecież nie może kochać.. Bo co by pomyśleli koledzy .

Gdy ktoś kocha różę  której... teksty

izu dodano: 19 stycznia 2011

Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...”

nie jestem idealna  bo nie lubię... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

nie jestem idealna, bo nie lubię różowego. nie zachwycam się każdym Twoim golem i nie chodzę za Tobą krok w krok. nie noszę miniówek i wysokich szpilek. nie mam tlenionych blond włosów, a moje usta nigdy nie są pomalowane żadną szminką. nie mam 5 cm tipsów. mogłeś uprzedzić, że gustujesz w pustych panienkach. nie robiłabym sobie nadziei.

'Nie puszczaj mojej dłoni i nie... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

'Nie puszczaj mojej dłoni i nie pozwól, bym ja puściła Twoją.

czasami mam wrażenie że komuś... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

czasami mam wrażenie że komuś zawadzam, że nie pasuje do tego towarzystwa. Do tych ludzi. Że jestem z innej bajki. Trudno określić czy z lepszej czy gorszej.

Była na imprezie. Wiedziała  że... teksty

izu dodano: 9 stycznia 2011

Była na imprezie. Wiedziała, że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie wiedząc, że ona tam jest. Odwrócił się, spojrzał na jej oczy, które się zaszkliły i podszedł bliżej. Zaczęła się śmiać. 'Tylko sobie nie myśl, że to przez Ciebie. Dymem się zakrztusiłam i tyle.' Złapał ją za łokieć. 'Chodź. Wyjdziemy na zewnątrz.' Spojrzała na niego wściekła i pijana. 'Chyba sobie kpisz.' Odwróciła się i kończyła swoje piwo. Wyrwał jej butelkę z dłoni i wziął na ręce przekładając przez ramię! 'Cholera! Puść mnie. Puść mnie, no!' Wyszli na zimne powietrze. Postawił ją na ziemi i odwrócił się plecami. 'Coś Ty sobie, kurwa, myślał? Że przyjdziesz i będziesz udawał bohatera? Po jakiego chuja mnie wyprowadzałeś? No po co pytam?! Nie ma już nas. Sam o tym zdecydowałeś i guzik powinno Cię obchodzić, co się ze mną dzieje!' Biła go pięściami po plecach. 'Kocham Cię.' Powiedział. Uderzyła mocniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV