głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu ‎'Nie sztuka być przy kimś gdy wszystko się układa Nie sztuka wtedy radzić po co wtedy rada Sztuką być przy kimś kiedy nie ma nic A kolejna myśl jest powodem że

izu

izu.moblo.pl
‎'Nie sztuka być przy kimś gdy wszystko się układa Nie sztuka wtedy radzić po co wtedy rada Sztuką być przy kimś kiedy nie ma nic A kolejna myśl jest powodem żeby
‎'Nie sztuka być przy kimś gdy... teksty

izu dodano: 16 lipca 2011

‎'Nie sztuka być przy kimś gdy wszystko się układa Nie sztuka wtedy radzić, po co wtedy rada Sztuką być przy kimś kiedy nie ma nic A kolejna myśl jest powodem żeby wyć'

chciałabym  żebyś nie żałował... teksty

izu dodano: 16 lipca 2011

chciałabym, żebyś nie żałował niczego, oprócz tego że mnie przy tobie nie ma.

Wkurwiona na to wszystko chciałabym... teksty

izu dodano: 16 lipca 2011

Wkurwiona na to wszystko chciałabym wiele pozmieniać Ale prawda jest taka - czasu cofnąć się nie da.. Dlaczego to wszystko musiało się tak pojebać?

Będę czekał…Na Ciebie  choć nie... teksty

izu dodano: 16 lipca 2011

Będę czekał…Na Ciebie, choć nie wiem, czy istniejesz. Bo całe życie jakoś tak czekałem...Czekam dalej.Papieros ma smak życia i nie ma smaku wcale. Znów ten stan, że nie wiem, co mam robić. Niby wszystko gra i niby o to chodzi, Ale leżę sam, po ciemku na podłodze. I muzyka gra, a ja wstaje i wychodzę. Mam ochotę iść, chociaż nie mam wcale celu. Nie mam nic, nie mam nawet pomysłu. Jestem sam, ale walczę, jak trzystu. Wszedłbym teraz przez ścianę do Ciebie.. Gdybym wiedział, że w ogóle istniejesz.

Poświęcenie jest ślepe... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

Poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. Nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.

Miłość   to skarb  który często... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

Miłość - to skarb, który często dajemy komuś, kto go nie chce wziąć, a jednocześnie pragnie posiadać.

 ...  kochał ją tak bardzo i od tak... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

[...] kochał ją tak bardzo i od tak dawna, że nie mógł już pojąć żadnego innego cierpienia, które by nie zaczynało się od [niej].

Łatwo jest wybrać pomiędzy dobrem... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

Łatwo jest wybrać pomiędzy dobrem a złem, trudniej jest wybrać mniejsze zło albo większe dobro. Ale takie wybory kształtują nasze życie

Najlepiej jest mieć serce z kamienia... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

Najlepiej jest mieć serce z kamienia; ani niepłacze, ani nie boli

Chciałem tylko powiedzieć  że... teksty

izu dodano: 11 lipca 2011

Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama?

czas zapomnieć  że był. zniszczyć... teksty

izu dodano: 7 lipca 2011

czas zapomnieć, że był. zniszczyć w sobie wspomnienia, które wciąż jeszcze ranią. wyrzucić z serca wszystkie słowa, wszystkie gesty i najpiękniejsze spojrzenia. pozbyć się widocznych śladów jego obecności. czas żyć życiem. nie nim.

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W... teksty

izu dodano: 7 lipca 2011

Nigdy nie wiedziałam czego chcę. W jednym momencie potrzebowałam miłości, a następnie ją odrzucałam tłumacząc, że wolę cieszyć się wolnością i niezależnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV