głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu jeśli jesteś bliską mi osobą i jeśli mam Cię w sercu pamiętaj : nie dam Ci zginąć. nie pozwolę na to byś upadł na dno. nigdy nie zostawię Cię samego. choćbym mi

izu

izu.moblo.pl
jeśli jesteś bliską mi osobą i jeśli mam Cię w sercu pamiętaj : nie dam Ci zginąć. nie pozwolę na to byś upadł na dno. nigdy nie zostawię Cię samego. choćbym miała sto
jeśli jesteś bliską mi osobą  i... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

jeśli jesteś bliską mi osobą, i jeśli mam Cię w sercu - pamiętaj : nie dam Ci zginąć. nie pozwolę na to byś upadł na dno. nigdy nie zostawię Cię samego. choćbym miała stoczyć się z Tobą - nie pozwolę Ci nigdy, być zrobił to sam.

lubię gdy dzwonisz do mnie w środku... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

lubię gdy dzwonisz do mnie w środku nocy gdy jeszcze nie śpię, ale próbuję udawać , że mnie obudziłeś, a Ty od razu mówisz mi , że kłamię i wymieniasz dokładnie te czynności które właśnie wykonuję, po czym wyganiasz mnie spać..

Kochaj tak  jakby nikt nigdy ciebie... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Kochaj tak, jakby nikt nigdy ciebie nie zranił. Tańcz, jakby nikt na ciebie nie patrzył. Śpiewaj, jakby nikt cię nie słuchał. Żyj, jakby był raj na ziemi.

Co noc zastanawiam się czy jeszcze... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Co noc zastanawiam się czy jeszcze kiedyś się spotkamy. Czy spojrzysz na mnie tak, jak tamtego dnia...

  wychodzisz gdzieś?   idę na... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

- wychodzisz gdzieś? - idę na spacer. - to powiedz temu spacerowi, żeby za pół godziny odprowadził Cię do domu.

Nawet nie wiesz ile bym dała za... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Nawet nie wiesz ile bym dała za parę gramów odwagi, by po prostu podejść do Ciebie i rozpierdolić Ci świat, zanim Ty zrobisz mi to po raz kolejny.

tylko on wiedział o tym  że kiedy... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

tylko on wiedział o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę. kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum. kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy. kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni. kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone. tylko on o tym wszystkim wiedział. on- mój przyjaciel.

wzięłam do ręki stary album i... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

wzięłam do ręki stary album i wspięłam się na parapet. w tle leciała jedna z moich ulubionych piosenek. uważnie przeglądałam każde zdjęcie przywołując masę wspomnień. niektóre wywoływały tęsknotę. tęsknotę za czymś czego już nie będzie. za czymś co już nie powróci. inne cieszyły bardziej niż ulubiony drink, a jeszcze inne zadawały ból. mimo tego, pragnęłam do nich powrócić. pragnęłam, aby stały się teraźniejszością

nie oczekują każdego ranka... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

nie oczekują każdego ranka śniadania do łóżka, nie chcę byś zostawiał mi pięćset wiadomości na poczcie głosowej z wymuszonym - zależy mi. nie chcę dostawać drogich prezentów, ani byś ulegał moim słowom przy każdej mojej zachciance. nie oczekuję wybitnych kolacji, wystarczy zupka z proszku i lampka wina. nie chcę byś traktował mnie jak dwuletnie dziecko. chcę byś był. z własnej woli, szczęśliwy u mojego boku. byś mnie tulił do siebie i szeptał że mnie kochasz kiedy będziesz tego pewny.

Potrafię fałszywie się... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Potrafię fałszywie się uśmiechnąć. Słucham tylko tego co mi się podoba. Uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią, ale tez patrzeć z uczuciem i czułością, odzywać się z miłością. Często płacze, bo nie mam siły. Śmieję się wtedy kiedy mam ochotę. Wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz zrobi to znowu. Wybaczam, tylko jeśli kocham. Boje się jedynie śmierci lub samotności. Jestem w stanie się poniżyć, bo nie znam swojej wartości. Nie wymagam wiele. Jestem szczera i naiwna. Inteligentna. Kiedy mi źle bardzo ciężko i bardzo długo pracuję  w jakikolwiek sposób. Zwykle udaję kogoś innego, bo jestem za słaba na bycie sobą

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć.

kiedy jak zwykle  powstaję kłótnia... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

kiedy jak zwykle, powstaję kłótnia w klasie, stoję za chłopakami. inne zarzucają mi zdradę i chamstwo, ale ja po prostu jestem za tymi, którzy wywołują na mojej twarzy ten pieprzony uśmiech. którzy pozwalają mi być sobą. którzy nie usiądą w kółeczku na wf jak na jakimś średniowiecznym zlocie czarownic i nie będę obrabiać mi dupy. proste.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV