głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izu Powiedz że choć przez chwile tęsknisz za mną że są takie momenty w których brakuje Ci mnie że są taki dni w których oddałbyś za mnie życie i powiedz że kiedyś p

izu

izu.moblo.pl
Powiedz że choć przez chwile tęsknisz za mną że są takie momenty w których brakuje Ci mnie że są taki dni w których oddałbyś za mnie życie i powiedz że kiedyś poko
Powiedz  że choć przez chwile... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Powiedz, że choć przez chwile tęsknisz za mną, że są takie momenty, w których brakuje Ci mnie, że są taki dni, w których oddałbyś za mnie życie i powiedz, że kiedyś pokochasz mnie tak jak ja kocham Ciebie. No cholera powiedz to!

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem  że... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Kiedy patrzę w Twoje oczy wiem, że nie chcę już niczego szukać, że nie chcę nigdzie iść, chcę mieć Cię tutaj dziś.

Lubię stawać się dzieckiem   bo... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Lubię stawać się dzieckiem , bo wtedy wszystko wydaje się takie beztroskie i proste .

Gorące cappuccino parzące dłonie... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Gorące cappuccino parzące dłonie , obok paczka marlboro chociaż rzucasz palenie . W głowie zamęt , jedno imię i kurwa nie wiesz co się z tobą dzieje.

Ja mówię Tobie walcz cały czas a... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Ja mówię Tobie walcz cały czas a kiedy się potykasz zanim próbujesz jeszcze raz ye teraz jest to jak szansa teraz jest Twój czas oj Sila kocha każdego z nas. Ale mowie tobie walcz cały czas a kiedy się potykasz zanim próbujesz jeszcze raz ye Teraz jest to jak szansa teraz jest twój czas oj Sila kocha każdego z nas

“im bardziej udaję że zapominam... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

“im bardziej udaję że zapominam, tym bardziej pamiętam.”

Kochaj mężczyznę  który nazywa... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Kochaj mężczyznę, który nazywa cię `ładną`, a nie uważa za `sexy`. Tego, który oddzwania, gdy odłożysz słuchawkę. Tego co nie śpi, aby zobaczyć Cię śpiącą. Całuje twoje czoło. Który chce pokazać ci cały świat nawet, gdy nie jesteś przyszykowana. Dla którego nie jest ważne czy stałaś się z biegiem lat grubsza czy chudsza. Który mówi : "Co chciałabyś zjeść? -ja gotuję". Tego, co przed swoimi przyjaciółmi chwyta twoją dłoń. Czekaj na tego, który stale powtarza, ile dla niego znaczysz i jakim jest szczęściarzem mając ciebie. Tego, który swoim przyjaciołom przedstawia Cie : "To ona"

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Tracę wszystko i wszystkich.... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Tracę wszystko i wszystkich. Najgorsze jest to, że nie jestem w stanie nic zrobić. Jedyne, co mi teraz pozostało to stać z bezradnie założonymi rękami z boku i patrzeć na to bagno, w którym tonę z sekundy na sekundę, coraz bardziej.

Nie mam najnowszych gadżetów  super... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Nie mam najnowszych gadżetów, super popularnych przyjaciół i idealnego związku. moi rodzice nie zarabiają milionów i nie są najwspanialsi na świecie, a mimo tego uśmiecham się i nie narzekam, wiesz dlaczego? ludzie, których życie nie rozpieszcza, a daje im w kość potrafią się cieszyć małymi rzeczami. nie wymagają zbyt dużo. starczy im najzwyczajniejszy uścisk od mamy, zwykły buziak od chłopaka, tania koszulka z przeceny, czy drink za trzy złote wypity, w towarzystwie przyjaciółek, by uśmiech nie schodził im z buźki.

Pamiętam każdą wspólnie... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

Najgorzej jest wszystko dokładnie... teksty

izu dodano: 31 sierpnia 2011

Najgorzej jest wszystko dokładnie pamiętać. Każdego dnia od nowa zmierzać się z setkami wspomnień, przyprawiających o ból. Wycierać łzy ulubioną bluzką, bo wszystkie chusteczki się już skończyły. Patrzeć na Jego zdjęcia i wiedzieć, że się jeszcze nie wyleczyłam ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV