głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ironique Now I tell you openly you have my heart so don't hurt me. Był pełen sprzecznych emocji czuł się życiowym bankrutem człowiekiem zdesperowanym.. nadal był tym 'k

ironique

ironique.moblo.pl
Now I tell you openly you have my heart so don't hurt me.
 Now I tell you openly  you have my... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

`Now I tell you openly, you have my heart so don't hurt me.

Był pełen sprzecznych emocji  czuł... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

Był pełen sprzecznych emocji, czuł się życiowym bankrutem, człowiekiem zdesperowanym.. nadal był tym 'kimś' znikąd, do tego stracił dom, rodzinę, kobietę, majątek.. wszystko . W zamian nie zyskał nic, nawet jasno sprecyzowanych poglądów.

Odkąd sięgam pamięcią zawsze... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

Odkąd sięgam pamięcią zawsze było coś nie tak. W niełasce, w ciągłym nieszczęściu los bił na oślep. Szybko przestałam być dzieckiem, czy choć przez chwile byłam nim..? I naprawdę nic co ludzkie mi obce nie jest. Hmm, zabawne jakie rzeczy potrafią czasem do głowy przyjść... a ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję. // E.B.

 Kobieta nie goni za mężczyzną  bo... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

`Kobieta nie goni za mężczyzną, bo kto kiedy widział, żeby pułapka goniła mysz? // A. Fredro

Chętnie stoczę z Tobą... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

Chętnie stoczę z Tobą intelektualny pojedynek. Widzę jednak, że jesteś bez broni...

    Przecież tak nie wypada  Alicjo!... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

` - Przecież tak nie wypada, Alicjo! - A co to znaczy, że coś wypada? Gdyby ludzie się umówili, że wypada nosić twaróg na głowie, nosiłabyś?

Love me? Great. Hate me? Even better.... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

Love me? Great. Hate me? Even better. Think I’m ugly? Don’t look at me. Don’t know me? Don’t judge me. Think you know me? You have no idea.

Mądra dziew­czy­na całuje  ale... teksty

ironique dodano: 24 września 2013

Mądra dziew­czy­na całuje, ale się nie za­kochu­je, słucha, ale nie wie­rzy, od­chodzi, za­nim zos­ta­nie porzucona. // M.M.

 Bo marzenia się nie spełniają... teksty

ironique dodano: 23 września 2013

`Bo marzenia się nie spełniają, sny zawsze kończą, wspomnienia wracają, kawa uzależnia, papierosy zabijają, czekolada tuczy, a naiwność bierze górę nad podświadomością.. // jaramsie_e

Wiecie co  Panowie.. chciałam Wam... teksty

ironique dodano: 23 września 2013

Wiecie co, Panowie.. chciałam Wam podziękować. Dzięki Waszej przebiegłości, chciwości, perfidności, genialnej grze pozorów i wybornemu wyrachowaniu zmieniłam się nie do poznania. Kiedyś naiwnie wierząca w księcia z bajki, przekonana, że gdzieś czeka 'ten jedyny', że 'kocham' można powiedzieć tylko jeżeli tak właśnie się myśli, ponad to, że wystarczy jedno spojrzenie i nawet niegrzeczny chłopiec zmieni się w wymarzonego 'na zawsze' i tylko dla mnie.. w końcu uodporniłam się i z niemal równym waszemu wyrachowaniem podchodzę do niby miłości i niby związków. Już nawet nie płaczę na komediach romantycznych, kiedyś myśląc, że mnie to też czeka, w końcu tak jak w filmie teraz jest gorzej, ale za kilka dni..miesięcy będzie happy end - jak w filmie. Teraz już wiem, że to tylko lepsze dni jakiegoś naćpanego scenarzysty, któremu przyśnił się 'idealny' scenariusz.. a nie realne życie. Niby banalne, ale jednak musiałam tyle razy przez Was płakać, Panowie, zanim to do mnie dotarło.

 Uważam  że kobieta w pewnych... teksty

ironique dodano: 23 września 2013

`Uważam, że kobieta w pewnych wypadkach ucieleśnia jakby gniew tuzinów nieżyjących już kobiet, którym za życia nie było dane wyrażenie swojej wściekłości.

People in a show all lined in a row.... teksty

ironique dodano: 23 września 2013

People in a show all lined in a row. We just push on by.. it`s funny how hard we try.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV