głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ironique Bolało jak spadałaś z nieba? Nie zmęczyłam się jak wychodziłam z piekła. Pijemy za lepszy czas za każdy dzień który w życiu trwa za każde wspomnienie co żyje w

ironique

ironique.moblo.pl
Bolało jak spadałaś z nieba? Nie zmęczyłam się jak wychodziłam z piekła.
 Bolało jak spadałaś z nieba?... teksty

ironique dodano: 11 października 2013

- Bolało jak spadałaś z nieba? - Nie, zmęczyłam się jak wychodziłam z piekła.

Pijemy za lepszy czas za każdy... teksty

ironique dodano: 10 października 2013

Pijemy za lepszy czas, za każdy dzień, który w życiu trwa, za każde wspomnienie, co żyje w nas.. niech żyje jeszcze przez chwilę.

 ... Ale dla każdego istnieje to... teksty

ironique dodano: 8 października 2013

[...] Ale dla każdego istnieje to drugie - co w pewnym sensie jest kochankiem. Szukają się nawzajem, coś znaczą dla siebie - choćby na chwilę. I to, czym się szukają, jest jednak jakąś tęsknotą. I to, że się znajdują, jest próbowaniem szczęścia.

Było ciężko dowiadywać się co... teksty

ironique dodano: 8 października 2013

Było ciężko dowiadywać się co dnia nowych szczegółów o jego zdradzie, zobaczyć tę dziewczynę, widząc jaka jest, usłyszeć od niej, zrozumieć z jej słów jak było naprawdę. To było ciężkie, ale wtedy jeszcze on mógł o każdej chwili przyjść, wtedy jeszcze był w tym samym mieście, co ona, jeszcze mimo wszystko ją kochał. Mógł przyjść! Mógł przyjść.. I widziała myślą, jak przychodził, jak stawał wysoki w drzwiach od przedpokoju, przechylał głowę z uśmiechem, wyciągał ręce, w których uchwyt żelazny wpadała stęskniona jak w potrzask. I w myśleniu o tym, które bolało jak rana, kryło się niewymowne, nigdy niewyczerpane upojenie..

Więc można było bez niego śmiać... teksty

ironique dodano: 8 października 2013

Więc można było bez niego śmiać się i rozmawiać, chodzić ze znajomymi na spacery, jeździć do magazynów, nawet ubierać się w nowe, kupione przez matkę suknie, których nie znał. Życie bez niego było możliwe.. Lecz jego nieobecność z dnia na dzień stawała się większa.

Couldn't help it when we met I was... teksty

ironique dodano: 6 października 2013

Couldn't help it when we met, I was playing hard to get.. But one look and that was it, now it doesn't matter. Drinking wine on the cement, outside 7-11. Fell in love on accident... now it doesn't matter.

Może to nie jest pozór. Może... teksty

ironique dodano: 6 października 2013

Może to nie jest pozór. Może wszystko jest takie, jak wygląda. I to, czym jesteśmy dla ludzi, jest ważniejsze, niż to, czym jesteśmy we własnych oczach.

 .. Tylko że u niej było inaczej... teksty

ironique dodano: 6 października 2013

[..] Tylko, że u niej było inaczej przez to, że nie był taki jak drudzy, że jej nie zaczepiał, że ją szanował, że to był on jeden na świecie. Inaczej - a przecież skończyło się tak samo jak zawsze.

Jest bardzo bardzo bardzo cicho... teksty

ironique dodano: 2 października 2013

Jest bardzo, bardzo, bardzo cicho, słońce rozpala nagie ciała, morze i niebo ostro lśni… Dobrze mi, ach jak dobrze mi! Jem słodkie, słodkie winogrona, Ty śpisz w moich, moich ramionach, morze i niebo ostro lśni… Dobrze mi, ach jak dobrze mi!

I feel real danger this world ain't... teksty

ironique dodano: 2 października 2013

I feel real danger, this world ain't simple. But I'm strong, I know how to get out. And I'll find my way 'cause… 'Cause it's love, real simple! And that's how it works. […] So won't you just give it up 'cause you don't understand!! Big it up, but you don't understand!!

A ja jestem głodny tak bardzo... teksty

ironique dodano: 2 października 2013

A ja jestem głodny, tak bardzo głodny! Kochanie, nakarmisz mnie snami? Zielony Żoliborz, pieprzony Żoliborz, rozkwita na drzewach, na krzewach. Ściekami z rzeki kompletnie pijany. Chcę krzyczeć, chcę ryczeć, chcę śpiewać!

Kiedy spytają cię jak się masz... teksty

ironique dodano: 1 października 2013

Kiedy spytają cię, jak się masz, odpowiedz po prostu, że wcale..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV