głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ironique Przez chwilę popatrz jeszcze wstecz.. Przez chwilę choć zawahaj się. Nie proszę naprawdę o nic więcej te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie. O udupienie totalne!

ironique

ironique.moblo.pl
Przez chwilę popatrz jeszcze wstecz.. Przez chwilę choć zawahaj się. Nie proszę naprawdę o nic więcej te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie.
Przez chwilę popatrz jeszcze... teksty

ironique dodano: 28 listopada 2013

Przez chwilę popatrz jeszcze wstecz.. Przez chwilę choć zawahaj się. Nie proszę naprawdę o nic więcej, te chwile w pamięci mieć jak zdjęcie.

O udupienie totalne! Niewiasty nosisz... teksty

ironique dodano: 26 listopada 2013

O udupienie totalne! Niewiasty nosisz imię! Ile Cię trzeba dotknąć razy żeby się człowiek poparzył? Ale tak żeby już więcej ani razu. Żeby już więcej za nic. Żeby już więcej nie miał odwagi... No ile razy?!

If you love somebody better tell them... teksty

ironique dodano: 26 listopada 2013

If you love somebody better tell them while they’re here, ’cause they just may run away from you..

 Zaprawdę  w świecie ducha odbywa... teksty

ironique dodano: 24 listopada 2013

`Zaprawdę, w świecie ducha odbywa się gwałt permanentny, nie jesteśmy samoistni, jesteśmy tylko funkcją innych ludzi, musimy być takimi, jakimi nas widzą, a już moją osobistą klęską było, że z jakąś niezdrową rozkoszą uzależniałam się najchętniej od niedorostków, wyrostków, podlotków oraz ciotek kulturalnych... Być naiwnym, dlatego, iż ktoś naiwny sądzi, że jesteś naiwny - być głupim, dlatego, że głupi ma cię za głupiego - być zielonym, dlatego, że ktoś niedojrzały zanurza cię i kąpię we własnej zieleni - a, toż można by oszaleć, gdyby nie słówko 'a', które jakoś pozwala żyć..

 I tak jednym byłem mądry  drugim... teksty

ironique dodano: 24 listopada 2013

`I tak jednym byłem mądry, drugim głupi, jednym znaczny, drugim ledwie dostrzegalny, jednym pospolity, drugim arystokratyczny. Rozpięty pomiędzy wyższością, a niższością, spoufalony zarówno z tym i z tamtym, poważany i lekceważony, pyszny i wzgardzony, zdolny i niezdolny, jak popadnie, jak się ułoży sytuacja! Życie moje stało się odtąd rozdarte bardziej, niż było za dni spędzonych w zaciszu domowym. I nie wiedziałem, czyj jestem - czy tych, co mnie cenią, czy tych co nie cenią mnie..

 Nic się nie stanie  nic się nie... teksty

ironique dodano: 24 listopada 2013

"Nic się nie stanie, nic się nie odmieni, nic nigdy nie nastąpi i cokolwiek by się przedsięwzięło, nie pocznie się nic..i nic. Był to lęk nieistnienia, strach niebytu, niepokój nieżycia, obawa nierzeczywistości, krzyk biologiczny wszystkich komórek moich wobec wewnętrznego rozdarcia, rozproszenia i rozproszkowania. Lęk nieprzyzwoitej drobnostkowości i małostkowości, popłoch dekoncentracji, panika na tle ułamka, strach przed gwałtem, który miałem w sobie i przed tym, który zagrażał od zewnątrz - a co najważniejsza, ciągle mi towarzyszyło, ani na krok nie odstępując, coś, co bym mógł nazwać samopoczuciem wewnętrznego, międzycząsteczkowego przedrzeźniania i szyderstwa, wsobnego prześmiechu rozwydrzonych, części mego ciała i analogicznych części mego ducha."

Wczoraj tak było tak  'nie'... teksty

ironique dodano: 24 listopada 2013

Wczoraj tak było tak, 'nie' znaczyło zaś nie. Nie mieszało się nam czarne z białym co dzień. Wczoraj niewinni tak, dzisiaj pionki w grze. Wczoraj błękitny wiatr, dzisiaj duszny zły sen.

Piękno kobiety nie przejawia się w... teksty

ironique dodano: 23 listopada 2013

Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie, w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość.

Just a castaway an island lost at... teksty

ironique dodano: 23 listopada 2013

Just a castaway an island lost at sea. Another lonely day with no one here but me.. More loneliness than any man could bear. Rescue me before I fall into despair

I smile when I’m angry. I cheat and... teksty

ironique dodano: 23 listopada 2013

I smile when I’m angry. I cheat and I lie. I do what I have to do to get by. But I know what is wrong, and I know what is right, and I’d die for the truth.. In My Secret Life.

I found out that love  is no friend... teksty

ironique dodano: 16 listopada 2013

I found out that love, is no friend of mine I should've known time after time..

Some days I feel broke inside but I... teksty

ironique dodano: 16 listopada 2013

Some days I feel broke inside but I won't admit..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV