głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
insane_mory Człowiek powinien wiedzieć że jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia które ma dla innych ale i za te które w innych budzi. Szczęście jest jak kwiat. Czasami p

insane_mory

insane_mory.moblo.pl
Człowiek powinien wiedzieć że jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia które ma dla innych ale i za te które w innych budzi.
Człowiek powinien wiedzieć  że... teksty

insane_mory dodano: 29 października 2013

Człowiek powinien wiedzieć, że jest odpowiedzialny nie tylko za uczucia, które ma dla innych, ale i za te, które w innych budzi.

Szczęście jest jak kwiat. Czasami... teksty

insane_mory dodano: 29 października 2013

Szczęście jest jak kwiat. Czasami potrzebuje trochę czasu aby się rozwinąć. Ale gdy nadejdzie ten czas rozkwita całym swoim pięknem.

...Było. Było. Było. Było. Było.... teksty

insane_mory dodano: 28 października 2013

...Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. Było. jest. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie. Będzie...

Te jebane głosy w mojej głowie:... teksty

insane_mory dodano: 28 października 2013

Te jebane głosy w mojej głowie: jesteś nikim, jesteś gruba, jesteś głupia, nikt cię nie potrzebuje, zapomną szybko, połączą i przestaną, zapomną... zapomną.. ZAPOMNĄ ROZUMIESZ?! Wszyscy zapominamy. Ale ja pamiętam wszystko i bardzo dokładnie. Każdą igłę wbitą w serce, każdy, choćby najmniejszy gest i cios wymierzony we mnie. Płaczę, a łzy zalewają mi twarz. Krwawię i całe łóżko jest już we krwi. Co z tego? Gdy nie mam nawet osoby, której bym to powiedziała? Komu mam ufać? Komu powiedzieć, skoro świat już powiedział o mnie wszystko? Egoiści - bądźmy nimi nadal. A później płaczmy "mogłam/ łem coś zrobić". Ja nie mogłam dla niego zrobić nic! Więc jak ktoś może zrobić coś dla mnie? UMIERAM! Umieram za życia, które już dawno powinno się skończyć. Zabij mnie... Zabij proszę. Zabij.. ZABIJ!

Boję się rozumiesz?! Boję się... teksty

insane_mory dodano: 28 października 2013

Boję się rozumiesz?! Boję się kurwa tego co się ze mną dzieje, co czuję, co robię! Nie panuję już nad tym.... To... To za dużo! Każdego pierdolonego dnia wstaję i duszę się tym toksycznym powietrzem jebanego świata, który nie jest niczym więcej jak złudzeniem. Szczęśliwi ci, którzy wierzą. Szczęśliwi ci, którzy szukają drogi. I ci, którzy już się poddali. Co ze mną? Co mam niby zrobić? Każdego dnia usiłuję podjąć tę decyzję, jednak nie mogę, nie potrafię się przemóc. Zawsze pojawia się "ale", "coś jeszcze". W końcu jednak to zrobię... Zabij mnie! Zabij proszę i pozwól mi zakończyć tę męczarnię! Trzęsę się na sam widok ostrych narzędzi, połykam codziennie tony tego białego i niebieskiego świństwa tylko po to, by "normalnie" funkcjonować. A to nie jest takie proste. Nic nie jest proste, wiem, ale ja już tak nie chcę. Nie mogę. Po prostu dłużej tego nie zniosę!

Stań obok mnie. Tak  żeby Twój... teksty

insane_mory dodano: 26 października 2013

Stań obok mnie. Tak, żeby Twój cień zasłonił wszystkie cienie mojego życia...

Choćbyś nie wiem ile razy mnie... teksty

insane_mory dodano: 26 października 2013

Choćbyś nie wiem ile razy mnie pocałował - ja nadal będę tą samą żabą, którą jestem. Ale mimo to będę starać się, by być najlepszą żabą na jaką mnie stać!

Na ustach uśmiech choć w sercu ból... teksty

insane_mory dodano: 25 października 2013

Na ustach uśmiech choć w sercu ból - to najtrudniejsza z życiowych ról.

Nauczyłeś mnie zasypiać przy... teksty

insane_mory dodano: 24 października 2013

Nauczyłeś mnie zasypiać przy rytmie wybijanym przez Twoje serce, więc teraz bez Ciebie wsłuchiwać mogę się jedynie w ciszę bezsenności.

Odkryłam w sobie uczucia  o których... teksty

insane_mory dodano: 24 października 2013

Odkryłam w sobie uczucia, o których nawet nie śniłam. Tylko nie wiem, czy ma mnie to cieszyć, czy smucić.

Czasami mam ochotę schować się.... teksty

insane_mory dodano: 22 października 2013

Czasami mam ochotę schować się. Gdzieś, gdzie nie znajdzie mnie nikt, gdzie nie znajdzie mnie nawet mój własny lęk.

Naprawdę nie powinniśmy mówić... teksty

insane_mory dodano: 18 października 2013

Naprawdę nie powinniśmy mówić "kocham cię" jeśli nie jesteśmy tego pewni. Ale jeśli jesteśmy pewni mówmy to jak najczęściej. Ludzie zapominają.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV