głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
indecision Jak mam iść dalej gdy z siebie całej wszystko oddałam Ci? Budzę się o 5tej rano. Idę do kuchni. Minie kilka chwil i wejdziesz Ty. Ujrzysz mnie gdy robię Ci te w

indecision

indecision.moblo.pl
Jak mam iść dalej gdy z siebie całej wszystko oddałam Ci?
Jak mam iść dalej gdy z siebie... teksty

indecision dodano: 29 listopada 2018

Jak mam iść dalej gdy z siebie całej wszystko oddałam Ci?

Budzę się o 5tej rano. Idę do... teksty

indecision dodano: 26 listopada 2018

Budzę się o 5tej rano. Idę do kuchni. Minie kilka chwil i wejdziesz Ty. Ujrzysz mnie gdy robię Ci te wymarzone kanapki do pracy. Jest cudownie. Nie chcę tego stracić.

Kocham Ciebie. Jest nam dobrze. Na... teksty

indecision dodano: 8 listopada 2018

Kocham Ciebie. Jest nam dobrze. Na pozór. Spotykamy się , spędzamy czas, uprawiamy seks. Wróciła mi myśl , że nie chcesz by nasz związek zyskał nowe znaczenie. Wspólne mieszkanie , bycie ze sobą dzień w dzień. Udaję, że jest mi dobrze tak jak jest. Sama siebie oszukuję że taki stan mi odpowiada. Nie chcesz mnie na co dzień. I wtedy pojawia się on. Człowiek, który ubsypuje mnie komplentami, przekonuje że chciałby mieć mnie zawsze, spędzać ze mną każdą minutę. Mój pierdolony książę. Ma swoje życie. Swoją rodzinę. Aktualnie moje życie to najbardziej skomplikowane puzzle jakie kiedykolwiek było mi dane układać i za cholerę nie wiem jak się do tego zabrać.

Jest tak cudownie. Cieszę się że... teksty

indecision dodano: 16 października 2018

Jest tak cudownie. Cieszę się że Cię mam. Nie mogę doczekać się naszego spotkania. Przechodzi mnie dreszcz gdy pomyślę o Twoich dłoniach błądzących po moim ciele. Jest mi tak bardzo przyjemnie. Błagam tylko o jedno. Proszę Cię Boże, nie pozwól mi znów zbłądzić.

I znów zaczynam czuć stabilizację.... teksty

indecision dodano: 26 września 2018

I znów zaczynam czuć stabilizację. Bardzo się boję. Boję się że znów się popsuje. Chcę byś mnie chciał. Chcę byś mnie miał.

Jest mi źle. Tak bardzo źle.... teksty

indecision dodano: 4 września 2018

Jest mi źle. Tak bardzo źle. Przeżyliśmy wspólnie tyle pięknych chwil. Chciałam, co ja mówię, pragnęłam wręcz, byś dzielił ze mną każdy dzień. Marzyłam byś pozwolił mi prasować te pieprzone koszulki i szykować to pierdolone śniadanie. Marzyłam o Tobie. O naszej wspólnej codzienności. Nie mam siły prosić Cię byś chciał być mój i tylko mój...

Boli mnie to  że moje serce chce... teksty

indecision dodano: 31 sierpnia 2018

Boli mnie to, że moje serce chce bić dla kogoś innego. Czuję, że to wiele komplikuje. Dlaczego nie jestem już godna Twojej uwagi? Dlaczego swoją obojętnością popychasz mnie w ramiona innego mężczyzny?

Dziś pierwszy raz zaczęłam się o... teksty

indecision dodano: 27 sierpnia 2018

Dziś pierwszy raz zaczęłam się o nas bać. Kochanie proszę Cię. Nie rób mi tego.

Zastanawiam się czy nadszedł... teksty

indecision dodano: 24 sierpnia 2018

Zastanawiam się czy nadszedł odpowiedni moment by tu wrócić. Podzielić się tym co dobre i złe. Liczyć na to, że kogoś to zainteresuje. Uwierzyć w to, że bywanie przyniesie mi ulgę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV