głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iloveusa chodź. pokażmy wszystkim świat w naszych barwach. otulony naszymi spojrzeniami i pachnący naszymi perfumami. chodź. nie traćmy czasu. jednego jestem pewna bez n

iloveusa

iloveusa.moblo.pl
chodź. pokażmy wszystkim świat w naszych barwach. otulony naszymi spojrzeniami i pachnący naszymi perfumami. chodź. nie traćmy czasu.
chodź. pokażmy wszystkim świat w... teksty

iloveusa dodano: 29 stycznia 2013

chodź. pokażmy wszystkim świat w naszych barwach. otulony naszymi spojrzeniami i pachnący naszymi perfumami. chodź. nie traćmy czasu.

jednego jestem pewna  bez niego umrę... teksty

iloveusa dodano: 29 stycznia 2013

jednego jestem pewna, bez niego umrę za minutę, za dwie, za trzy, za cztery, dziennie umieram 1440 razy.

  kochanie?   co ?   gówno. 1:0... teksty

iloveusa dodano: 24 stycznia 2013

- kochanie? - co ? - gówno. 1:0 - zrywam 1:1 - jestem w ciąży. 2:1 - jestem bezpłodny. 2:2

Rozpędzeni prosto w stronę słońca... teksty

iloveusa dodano: 23 stycznia 2013

Rozpędzeni prosto w stronę słońca Zatraceni w sobie tak bez końca Zaliczamy dziś te wszystkie stany Bez grawitacji pędząc w nieznane

Wewnętrzne rozdarcie   kiedy wiesz... teksty

iloveusa dodano: 23 stycznia 2013

Wewnętrzne rozdarcie - kiedy wiesz, że druga osoba kocha Cię ponad życie, zrobi dla Ciebie wszystko, a Tobie czegoś w niej brakuje i wiesz, że to się już nigdy nie zmieni..

Wiesz co jest gorsze od kłótni... teksty

iloveusa dodano: 23 stycznia 2013

Wiesz co jest gorsze od kłótni, wyzwisk, tłuczonych talerzy i trzaskania drzwiami? Obojętność. Milczenie wszystko pieprzy, niszczy każdego.

Pewnego dnia na przystanku... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

Pewnego dnia na przystanku autobusowym dosiadła się do mnie starsza pani. - Jestem zakochana w tym samym mężczyźnie ponad pięćdziesiąt lat. - Byłam naprawdę wzruszona, ale ona dodała wtedy: - Chciałabym tylko, żeby on o tym wiedział.

Ogarnąć się w 15 minut i... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

Ogarnąć się w 15 minut i wyglądać cudownie, wziąć ostatni, duży gryz tosta z dżemem, dać szybkiego buziaka facetowi marzeń z plakatu, wybiec z domu na ulicę Nowego Yorku, spędzić dzień w pracy, którą będę uwielbiać i wrócić do ciepłego, przytulnego domu. Przytulić najsłodszego kota, walnąć się na kanapę włączając telewizor, złapać telefon i odczytać: zaraz będę, wychodzimy do kina skarbie. Tak, właśnie tego chcę za 10 lat.

pozwól nie mówić mi nic   tylko... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

pozwól nie mówić mi nic - tylko patrzeć ;*

Uwielbiam kiedy przyciągasz mnie do... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

Uwielbiam kiedy przyciągasz mnie do siebie siłą, zaraz po tym kiedy odwracam się by odejść . Łapiesz mnie za biodra `Jesteś moja.Nie puszczę Cię` szepczesz całując namiętnie moje usta.

Stanęłam pod drzwiami Jego domu  po... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

Stanęłam pod drzwiami Jego domu, po czym stanowczo nacisnęłam dzwonek. chwilę później otworzyła Jego mama. lubiła mnie, jeszcze kilka miesięcy temu przyrządzałyśmy razem obiady w Jej kuchni. uśmiechnęła się ' dobrze, że jesteś ' szepnęła, ' On jest u siebie, idź tam, proszę Cię ' . spojrzałam na Jej osłabioną osobę, która nocami wylewała łzy w poduszkę. weszłam po schodach wchodząc do Jego pokoju. siedział przy otwartym oknie paląc szluga. zaśmiał się ironicznie zaciągając się. ' jesteś z siebie zadowolony? nie tylko wykańczasz siebie, ale i własną matkę. widziałeś, jak Ona wygląda? nie zauważyłeś tego jak bardzo Ją ranisz? ogarnij się, skończ z tymi fajkami, alkoholem i dragami. nie bądź pierdolonym egoistą,bo sam na tym świecie nie jesteś!' krzyczałam. zgasił peta na popielniczce i zszedł z parapetu, po czym przytulając się do mnie cicho szepnął ' tęskniłem ' .

Wszedł do Jej mieszkania. Miał... teksty

iloveusa dodano: 21 stycznia 2013

Wszedł do Jej mieszkania. Miał klucz, który kiedyś podarowała Mu udowadniając swoją wielką ufność. W kuchni ujrzał kilka zbitych naczyń, które bezczynnie leżały na ziemi. Na stole pudełka po pizzy i butelki wypitych Pepsi. Szedł po schodach omijając cały ten bałagan który walił się z góry na dół. Drzwi do jej pokoju były uchylone. Przez szparkę wydobywał się dym z papierosa i głośne bity Pezeta. Wszedł widząc jak jeden z papierosów sam wygasa w popielniczce, a Ona pali następnego stojąc gołymi stopami na chłodnych płytkach balkonu. Podszedł obejmując Ją z całej siły. 'Już widzisz, że sobie nie radzę? Że każdy dzień jest cholerną męczarnią? Że nawet rodzice wyjechali do dziadków zostawiając mnie z myślą? "Jak się zmienisz to daj znać"? Że nikt nie jest w stanie mi pomóc? Że się staczam? Umieram bez Ciebie. Nie widzisz tego?'. Zaśmiał się mierzwiąc Jej nagie ramię kilkudniowym zarostem, po czym wziął Ją na ręce szepcząc na ucho 'chodź, bo się przeziębisz, kocie'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV