głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
iloveusa dziwne a zarazem cudowne uczucie gdy płaczesz przez ukochaną osobę z byle powodu a pomimo tego kochasz ją najbardziej na świecie i tylko ona może Cię pocieszyć

iloveusa

iloveusa.moblo.pl
dziwne a zarazem cudowne uczucie gdy płaczesz przez ukochaną osobę z byle powodu a pomimo tego kochasz ją najbardziej na świecie i tylko ona może Cię pocieszyć nikt i
dziwne  a zarazem cudowne uczucie... teksty

iloveusa dodano: 26 luty 2013

dziwne, a zarazem cudowne uczucie, gdy płaczesz przez ukochaną osobę z byle powodu, a pomimo tego kochasz ją najbardziej na świecie i tylko ona może Cię pocieszyć, nikt inny tego nie zrobi jak ona .

Najbardziej obcy są dla siebie... teksty

iloveusa dodano: 20 luty 2013

Najbardziej obcy są dla siebie ludzie, którzy kiedyś się kochali...

Najlepiej napisać   nic   niż... teksty

iloveusa dodano: 20 luty 2013

Najlepiej napisać " nic " niż wyjaśniać 2 godziny, że najchętniej rozjebałabyś głowę o ścianę .

Miłość jest wtedy  gdy on z dnia... teksty

iloveusa dodano: 20 luty 2013

Miłość jest wtedy, gdy on z dnia na dzień staje się dla Ciebie wszystkim.

Możesz spać na jego łóżku ale... teksty

iloveusa dodano: 20 luty 2013

Możesz spać na jego łóżku ale nigdy nie będziesz częścią tego łóżka. Możesz się z nim pieprzyć ale nigdy nie będziesz się z nim kochać.Możecie się lizać ale nigdy nie będziecie się całować. Możesz być w jego życiu ale nigdy nie będziesz jego życiem. Może być w tobie ale ty tak naprawdę nigdy nie będziesz w nim. Możecie być z sobą ale nigdy nie będziecie razem. Możesz być jego dziewczyną ale nigdy nie będziesz jego kobietą.On może mieć ciebie ale ty nie możesz mieć jego. Możesz być dobra ale nie możesz być mną. Wiesz to tak na przyszłość , to tylko takie drobne niuanse o których powinnaś pamiętać / nacpanaaa

 On zdawał się mocno zauroczyć... teksty

iloveusa dodano: 14 luty 2013

"On zdawał się mocno zauroczyć zawsze kiedy ją mijał starał się patrzeć prosto w oczy szukał kontraktu niekiedy z rozpaczy i wtedy zdał sobie sprawę ile ona dla niego znaczy Ona musiała się zauroczyć ale zawsze odwracała wzrok kiedy patrzył jej w oczy chciała dać mu znaki wyrazić wszystko ale zawsze rezygnowała, kiedy on stał blisko "

  Zrobiłabyś dla mnie wszystko?... teksty

iloveusa dodano: 14 luty 2013

- Zrobiłabyś dla mnie wszystko? - Nie wszystko. - Nie, to czego byś nie zrobiła? - Nawet nie wiem jakbyś mnie prosił, abym przestała Cię kochać. Nigdy bym tego nie potrafiła zrobić..

Doszłam do wniosku  że moje imię... teksty

iloveusa dodano: 7 luty 2013

Doszłam do wniosku, że moje imię idealnie współgra z Twoim nazwiskiem ;) .

Pierwszy raz  mam wspaniałe uczucie... teksty

iloveusa dodano: 7 luty 2013

Pierwszy raz, mam wspaniałe uczucie, że chcę z kimś być, żyć i dzielić z kimś przyszłość, i tym kimś jesteś Ty, więc wykorzystaj to.

Bo widzi pan  ja budzę się rano... teksty

iloveusa dodano: 7 luty 2013

Bo widzi pan, ja budzę się rano obok niego i szeptem milczę mu do ucha siebie. Chociaż czasami chciałabym mu to wykrzyczeć.Ale potem zastanawiam się: po co? On i tak słyszy to milczenie. On zawsze dokładnie wie, co chce mu powiedzieć. Nawet wtedy, gdy milczę. Czasami wydaje mi się, że nawet uśmiecha się we śnie, gdy tak na niego patrzę oparta na łokciu. I jestem pewna, że w tym momencie w swoim śnie delikatnie ociera mi łzy. Bo widzi pan, ja jestem bardzo szczęśliwa kobietą. Jestem największą szczęściarą, jaką znam.

 Ty mnie chyba nienawidzisz.   za... teksty

iloveusa dodano: 7 luty 2013

-Ty mnie chyba nienawidzisz. -za mało powiedziane. – to jakie słowo będzie właściwe? – ożeniłbym się z Tobą i męczył Cię do końca życia.

Uśmiechaj się mimo wszystko …to... teksty

iloveusa dodano: 7 luty 2013

Uśmiechaj się mimo wszystko …to najbardziej wkurza ludzi, którzy życzą Ci źle…

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV