głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
K  O  C  H  A  M    C... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

K O C H A M C I Ę S ♥

Jara mnie Twoje serce  3  S♥ teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Jara mnie Twoje serce < 3 S♥

zwykłe 'co u Ciebie' od Ciebie jest... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

zwykłe 'co u Ciebie' od Ciebie jest niezwykłe

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Znasz to uczucie kiedy jakaś osoba... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy, potrafisz zmienić się tylko dla niej, odliczasz godziny do następnego spotkania, a Twoje życie staje się oczekiwaniem ... Znasz to uczucie? Uwierz mi nie ma nic lepszego ... Kiedy po godzinach spędzonych w pustym pokoju możesz wreszcie zobaczyć tą jedyną osobę, usłyszeć jej głos i po prostu cieszyć się życiem razem z nią. Uwierz mi, to jest to. Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie?

 chcę mieć cię ciągle przy sobie... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

- chcę mieć cię ciągle przy sobie , czuć twój oddech , zapach , widzieć uśmiech i błysk w oku . chcę całować twoje usta na dzień dobry i na do widzenia . chcę patrzeć z tobą na zachód słońca i na gwiazdy w każdą noc . chcę być powodem twojego śmiechu . chcę być w twoich snach i myślach na pierwszym miejscu . bo ty już w moich jesteś . kocham cię ... tak może być ? - zapytał po dokończeniu . Uśmiechnęła się nieśmiało i odpowiedziała . - tak . teraz idź i jej to powiedz . będzie zachwycona . - po co skoro już to usłyszała - uśmiechnął się do niej . a jej serce zabiło o wiele mocniej .

Chciałem tylko powiedzieć że... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Chciałem tylko powiedzieć, że jesteś bardzo piękna. A piękne osoby nie wyglądają dobrze same. Ty też potrzebujesz pary. Bóg stworzył wszystko w parach. Na drzewach kiełkują na raz po dwa liście. Rzeka ma dwa brzegi. Mamy dwoje oczu, dwoje uszu, dwie ręce. Wszystko ma parę. Dlaczego ty miałabyś być sama?

jego dotyk sprawial ze czułam... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

jego dotyk sprawial ze czułam motylki w brzuchu , gdy delikatnie gladzil moja skóre czułam ciarki . a gdy wtulalam sie w niego czułam jego zapach a jego zapach pachniał tak slodko jak milosć ktora do niego czułam .

Tęsknota? niewyobrażalne odczucie... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Tęsknota? niewyobrażalne odczucie braku kogoś, kogo tak strasznie kochamy. serce wali jak opętane, w głowie chore myśli, nie chcesz robić nic, pragniesz tylko obecności tej wyjątkowej osoby. piękne uczucie tylko wtedy kiedy jest odwzajemnianie, dobrze jest tęsknic wiedząc że on też tęskni.

trudno czekać na coć co wiesz że... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

trudno czekać na coć, co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. ale jeszcze trudniej zrezygnować, jeżeli wiesz, że to wszystko o czym marzysz może się spełnić.

chyba zrobiłam duży krok w tył. teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

chyba zrobiłam duży krok w tył.

Ty i ja  serduszka dwa. teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Ty i ja - serduszka dwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV