głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ilovemisiu przepraszam przepraszam rodziców bo oni chyba najwięcej usłyszeli ode mnie przykrych słów przepraszam że jestem zła córka że nie doceniam waszych starań przepra

ilovemisiu

ilovemisiu.moblo.pl
przepraszam przepraszam rodziców bo oni chyba najwięcej usłyszeli ode mnie przykrych słów przepraszam że jestem zła córka że nie doceniam waszych starań przeprasz
przepraszam przepraszam rodziców bo... teksty

ilovemisiu dodano: 27 stycznia 2015

przepraszam, przepraszam rodziców bo oni chyba najwięcej usłyszeli ode mnie przykrych słów, przepraszam że jestem zła córka, że nie doceniam waszych starań, przepraszam moją jedyną prawdziwą przyjaciółkę, to Ty zawsze jesteś przy mnie, przepraszam że tak często nie mam dla Ciebie czasu, że nie spędzamy razem już tyle czasu, wiem to moja wina, przepraszam że często musialas wysluchiwac moich żali, przzepraszam mojego faceta, tak jesteś najwspanialszy, przepraszam że musisz znosić moje humorki, że jestem dla Ciebie czasami taka wredna, że nie potrafię zawsze wyrazić swoich uczuć, przepraszam za swoją bezmyślność, przepraszam za ból który ci sprawilam...przepraszam Was wszystkich za to, że żyje. Przepraszam.

coraz rzadziej się widujemy może... teksty

ilovemisiu dodano: 27 stycznia 2015

coraz rzadziej się widujemy, może to moja wina, ale cholernie brakuje mi tych wspólnych smiechow, placzow, imprez, picia alkoholu, palenia fajek, w chuj mi tego brakuje, ale nie potrafię tego zmienić...Nie chcę czuć ze Cię tracę..

Jak cholernie ciężko patrzy się na... teksty

ilovemisiu dodano: 27 stycznia 2015

Jak cholernie ciężko patrzy się na coś co jest właściwie przeszłością, ciężko patrzy się na to że kiedyś to ktoś inny był całym Twoim światem, ciężko myśleć o tym że kiedyś to ja kochales tak bardzo mocno. Nie mogę sobie poradzić z tymi myślami, chociaż wiem że to przeszłość...

Nawet kurwa boję się stanąć na... teksty

ilovemisiu dodano: 12 stycznia 2015

Nawet kurwa boję się stanąć na wagę, bo jestem kurwa gruba, bolesna i odrażająca...

Zaczęła płakać zsunęła się z... teksty

ilovemisiu dodano: 12 stycznia 2015

Zaczęła płakać; zsunęła się z moich kolan i płakała leżąc na podłodze; i nigdy przedtem ani potem nie słyszałem już takiego płaczu.Tak płakaliby chyba tylko umarli, którym przyszłoby zmartwychwstać i żyć po raz drugi.

Do pełni szczęścia potrzeba... teksty

ilovemisiu dodano: 21 grudnia 2014

Do pełni szczęścia potrzeba prawdziwej miłości i prawdziwej przyjaźni.

Chciałabym żeby widziała we mnie... teksty

ilovemisiu dodano: 21 grudnia 2014

Chciałabym, żeby widziała we mnie kogoś na kogo zawsze może liczyć, mimo wszystko, kogoś, kogo ja widzę w niej.

 zawsze dajemy sto dziesięć procent.. teksty

ilovemisiu dodano: 8 grudnia 2014

"zawsze dajemy sto dziesięć procent.."

    teksty

ilovemisiu dodano: 24 luty 2012

;*;*;*

Nie ważne czy będziesz dziś ładna... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

Nie ważne czy będziesz dziś ładna czy brzydka, wypoczęta czy zmęczona, zła czy smutna. Ktoś kto będzie Cię kochał, będzie to robić nawet jak będziesz gruba, stara i zwiotczała, zawsze będzie myślał, że z tyłka świeci Ci słońce. Z taką osoba warto być.

zy te oczy mogą kłamać?  jej... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

zy te oczy mogą kłamać? jej oczy nie kłamią, zabiłaby za mnie, zamordowałbym za nią

bo widzisz jeśli naprawdę kogoś... teksty

ilovemisiu dodano: 18 luty 2012

bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. rozumiesz mnie ? NIGDY. choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. bezwarunkowo. o niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. i nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo tą osobą jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. a gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. tak, to właśnie jest miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV