głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idiotyczna nie czuję że mógłbyś zrobić dla mnie wszystko. frivolo Znowu to robisz przywiązujesz się do każdego kto cię zauważy bo jesteś samotna . frivolo Spytaj się człow

idiotyczna

idiotyczna.moblo.pl
nie czuję że mógłbyś zrobić dla mnie wszystko. frivolo
nie czuję  że mógłbyś zrobić... teksty

idiotyczna dodano: 19 marca 2013

nie czuję, że mógłbyś zrobić dla mnie wszystko. / frivolo

Znowu to robisz  przywiązujesz się... teksty

idiotyczna dodano: 19 marca 2013

Znowu to robisz, przywiązujesz się do każdego kto cię zauważy, bo jesteś samotna . / frivolo

Spytaj się człowieka  który nie ma... teksty

idiotyczna dodano: 18 marca 2013

Spytaj się człowieka, który nie ma rąk, jak to jest móc przytulić ukochaną osobę. Ślepca, jak to jest móc widzieć piękno otaczającego go świata. Niemowę, jak to jest móc krzyczeć z radości. Kalekę na wózku, jak to jest móc biec przed siebie bez celu. Głuchego, jak to jest móc słyszeć radosny świergot ptaków co dnia. Bezdomnego, jak to jest móc wyspać się w ciepłym łóżku. Głodnego, jak to jest móc być najedzonym do syta. Sierotę jak to jest mieć rodziców. A potem spytaj siebie, jak to jest doceniać to, co się ma, jak to jest kochać swoje życie.

Będę zawsze. Niekoniecznie obok... teksty

idiotyczna dodano: 17 marca 2013

Będę zawsze. Niekoniecznie obok, ale myślami i całym sercem. /W

Stało się  kurwa. Znów za bardzo... teksty

idiotyczna dodano: 17 marca 2013

Stało się, kurwa. Znów za bardzo się przywiązałam. Tak, że rozrywa mnie tęsknota. Miałam być twarda, a uległam. Będę cierpieć. :(( / noniegadaj

Nienawidzę tego poczucia... teksty

idiotyczna dodano: 17 marca 2013

Nienawidzę tego poczucia bezsilności. Gdy nie zostaje nic innego jak zamilknąć, odejść i rozpłakać się w samotności, bo wiesz, że nie możesz nic zrobić.

Nie ma nic piękniejszego niż coś... teksty

idiotyczna dodano: 16 marca 2013

Nie ma nic piękniejszego niż coś, co zaczęło się przez przypadek i dobrze się skończyło.

Zakochiwałam się w nim powoli... teksty

idiotyczna dodano: 16 marca 2013

Zakochiwałam się w nim powoli pierwszym tygodniem była przyjaźń drugim tygodniem zauroczenie , trzecim tygodniem miłość , a po miesiącu nie mogłam bez niego żyć .

Nie szukam raju. Twoja obecność mi... teksty

idiotyczna dodano: 16 marca 2013

Nie szukam raju. Twoja obecność mi wystarczy.

Chcąc być ze mną musisz wiedzieć... teksty

idiotyczna dodano: 11 marca 2013

Chcąc być ze mną musisz wiedzieć , że przyjeżdżając do mnie stół nie będzie zastawiony drogimi winami i świeczkami a przy zbliżającym się wieczorze nie przyniosę pyszną kolację i nie będzie romantycznie . Musisz wiedzieć , że nie zawsze będe ładnie ubrana i nie zawsze mój pokój będzie czysty . Musisz wiedzieć , że nie zawsze będę mogła się z Tobą zobaczyć tylko dlatego , że będę miała ochotę pobyś sama . Musisz wiedzieć , że przyjeżdżając do mnie wiele nocy będziesz musiał przespać u mnie , ze mną bo ja po prostu Cie nie puszcze . Musisz wiedzieć , że jestem cholerną zazdrośnicą i małe głębsze spojrzenie na inną będzie oznaczał brak zainteresowania mną i morał który zwiastował będzie rozstanie . Ale obiecuję , że pokocham Cie tak mocno , że te rzeczy , które wcześniej wymieniłam nie będą miały na Ciebie znaczenia . To jak ? idziesz na to ? / kropeczka

Spójrz na siebie. Jesteś młodą... teksty

idiotyczna dodano: 8 marca 2013

Spójrz na siebie. Jesteś młodą osobą. Przestraszoną. Czego się boisz? Przestań się przejmować. Przestań hamować słowa. Przestań myśleć co sądzą inni. Noś to na co masz ochotę. Słuchaj takiej muzyki jaką lubisz. Puść ją głośno i tańcz do upadłego. Wyjdź i pójdź tam gdzie chcesz nie myśląc o jutrze. Nie czekaj na piątek. Żyj teraz. Zrób to teraz. Podejmij ryzyko. Powiedz swe sekrety. Kiedy zrozumiesz, że to Twoje życie? Spełnij marzenia.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

idiotyczna dodano: 8 marca 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że jesteśmy ważni, że nasze zdanie ma znaczenie, ze to, że tamto, że sramto, a potem pyk i ich nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV