głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Muzyka dla mnie to powietrze którym oddycham to krew która biegnie przez moje żyły która trzyma mnie przy życiu.!! jesteś lepszy niż czysta surowa wybuchowa jaz

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Muzyka dla mnie to powietrze którym oddycham to krew która biegnie przez moje żyły która trzyma mnie przy życiu.!!
Muzyka dla mnie to powietrze  którym... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Muzyka dla mnie to powietrze, którym oddycham, to krew, która biegnie przez moje żyły, która trzyma mnie przy życiu.!!

jesteś lepszy niż czysta  surowa... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

jesteś lepszy niż czysta, surowa wybuchowa jazda, lepszy niż prochy niż podwójna dawka koksu niż konopie indyjskie, niż środki halucynogenne, niż ekstaza, kamasutra i tajskie zabawy. Lepszy niż bananowe koktajle, masło orzechowe, niż gwiezdne wojny, lepszy niż Brad Pitt, niż Jimmy Hendrix i Armstrong, pierwszy człowiek na księżycu i święty Mikołaj. lepszy niż wolność. lepszy niż życie!

'Wariatek się nie kocha. Wariatki... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

'Wariatek się nie kocha. Wariatki można lubić. Niektórzy je nawet uwielbiają. Wariatki śmieszą. Wkurzają. Rozbawiają. Są świetnymi kumpelami. Potrafią słuchać. Można im się zwierzać. Ale nigdy nie będą Najważniejsze. Bo przecież to tylko wariatki. I w końcu przestają być potrzebne. Są za głośne. Czasem za ciche i niewielu wie, że one też mają UCZUCIA. I potrafią płakać. Wariatki za bardzo szukają miłości, mają już od tego zbłąkany wzrok... Wariatki muszą połykać dziwne tabletki w różnych kolorach. Tak trudno się do nich dostać, przecież nie ma klamek. Wariatek się nie kocha - Nie od tego są. Może za mało im zwyczajności po prostu? Bo z wariatką trudno jest długo wytrzymać. Może dlatego są niekochane? Wariatek się nie da pokochać. Tak prawdziwie. Do bólu. Wariatki zawsze będą tylko wariatkami. Jestem wariatką.'

Istnieją w życiu sprawy  które... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Istnieją w życiu sprawy, które - bez względu na to z której strony byśmy na nie patrzyli - są zawsze tak samo ważne dla wszystkich. Miłość jest jedną z nich.

  przecież ona ciągle sie... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

- przecież ona ciągle sie uśmiecha. - to spójrz na nią, gdy jest sama..

Skłamałabym powiedziawszy  że o... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Skłamałabym powiedziawszy, że o Nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni, kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z Jego imieniem na moich ustach. Często łapię się również na tym, że wypatruję Jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to niemożliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę, której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu, o ktrym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę Jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Tak często wracając do domu  czy to... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Tak często wracając do domu, czy to po zajęciach, czy to po zakupach, wyobrażałam sobie, że będziesz czekał pod moim domem. Powiesz, że żałujesz. Że weźmiesz mnie za rękę, że przytulisz tak mocno, że nie będę umiała zaczerpnąć powietrza. Że wszystko już będzie pięknie, tak wspaniale. (...) Ale nie było Cię. Wtedy gasła nadzieja. Ale następnym razem wracając do domu znów wyobrażałam sobie to samo..

Królewno! Obudź się. Tutaj... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Królewno! Obudź się. Tutaj wszystko jest na odwrót, nie tak jak chcesz.

I niby nie pisaliśmy o niczym... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

I niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie.

Może to te Twoje włosy w nieładzie... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Może to te Twoje włosy w nieładzie, a może łobuzerski uśmiech no albo te oczy, które przypominają głębię oceanu – przyciągasz mnie wszystkim, bez dwóch zdań.

On jest jak podrabiana torebka Chanel... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

On jest jak podrabiana torebka Chanel, bez względu na to jak mocno będe sobie wmawiała, że to oryginał to nigdy nie uczyni z niej markowej torebki... Nigdy nie zrobi z Ciebie niego...

Koniec. Wyleczyłam się. W końcu... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja w końcu zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Zbyt wiele mnie to kosztowało. Zbyt wiele brutalnych wspomnień, które powodowały bezsenność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV