głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Czuje deja vu takie same imione takie same okoliczności spotkania taki sam blask w oku i takie same cudne rozczorchane włosy. Ale czuje że skończy sie o wiele i

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Czuje deja vu takie same imione takie same okoliczności spotkania taki sam blask w oku i takie same cudne rozczorchane włosy. Ale czuje że skończy sie o wiele inacz
Czuje   deja vu  takie same imione... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Czuje `deja vu` takie same imione takie same okoliczności spotkania taki sam blask w oku i takie same cudne rozczorchane włosy. Ale czuje że skończy sie o wiele inaczej :***

znasz ten stan? Kiedy pomimo tego... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

znasz ten stan? Kiedy pomimo tego, że masz włączone wszystkie dźwięki co chwilę patrzysz na leżący obok telefon by popatrzeć czy czasem nie napisał?

wiesz  że uwielbiam kiedy mnie... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

wiesz, że uwielbiam kiedy mnie całujesz? wtedy czuje się, jakby słońce wybuchało mi przed oczami, jakby ktoś rzucał na mnie zaklęcie o Twoim imieniu. !

stworzymy wspólną bajkę. bajkę o... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

stworzymy wspólną bajkę. bajkę o miłości. idealną. bez wad i zazdrości. i będzie ona trwać od wieczora do godziny 6. by skończyła się wraz ze znienawidzonym dźwiękiem budzika. i tak co noc. wyimaginowana miłość. jesteś za?

Podarowałeś mi coś  co trudno... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Podarowałeś mi coś, co trudno nawet nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o czego istnieniu nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze. Forever.!

'Dziwką zwali ją Ci  którzy jej... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

'Dziwką zwali ją Ci, którzy jej nie mieli, a bardzo chcieliby mieć.'

wczoraj  ubrana w dres  na nogach... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

wczoraj ubrana w dres, na nogach miała najki, na głowie czapkę, szła by się z nim spotkać. a ON przy wszystkich powiedział `sorry, ale nie mogę dłużej z Tobą być jesteś za mało kobieca`. dzisiaj jest ubrana w spódniczkę, na nogach ma szpilki, włosy rozpuszczone, makijaż idzie przez miasto .. wszyscy za nią patrzą, a Ty, wczoraj ją zostawiłeś dziś mówisz wszystkim, że ta ślicznotka jest Twoja. ale nie, teraz ta ślicznotka za mało kobieca już nie jest Twoja.

Każdy błysk w Jego oczach... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Każdy błysk w Jego oczach wywoływał u niej gęsią skórkę. Jego spojrzenie hipnotyzowało, a ton Jego głosu był niczym ulubiona piosenka, którą chciała nagrać na płytę i odtwarzać bez końca

On? Po prostu uczynił mnie... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

On? Po prostu uczynił mnie piękniejszą. I wiesz, że nie chodzi mi o wygląd. Inni, którzy zabiegali o moje względy chcieli od razu odkryć wszystkie karty. Poukładać wszystkie puzzle. On tego nie robi. Zadaje pytania, których nikt inny nigdy mi nie zadał. Jego w istocie interesuje to co myślę, mówię, robię, dokąd idę. Kiedy płaczę nie próbuje mnie rozśmieszyć. Po prostu jest. Tak samo, gdy jestem smutna. Przytula mnie mocno do siebie i wpatruję się we mnie tymi swoimi błekitnymi oczami. Pokochałam Jego obecność. Stał się częścią tego mojego chaosu w którym żyję. Sensem mojego życia jest właśnie On. Objęcia Jego są azylem. Pocałunki największą rozkoszą, a każde słowo wypowiedziane z Jego ust brzmi jak muzyka, taką którą chciałoby się słuchać bez przerwy. Z Nim piękna jest nawet cisza. Jego dotyk to eksplozja moich wszystkich zmysłów. Jego spojrzenie jest światłem dla mego serca. Moja miłość do Niego jest najpiękniejsza, najgorętsza, najmocniejsza, najszczersza.

Jest tylko On  On  u mojego boku  tu... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Jest tylko On, On, u mojego boku, tu, teraz, i tylko to się liczy. Tu i teraz. A to, kim był dawniej, gdzie był dawniej i z kim był dawniej, to nie ma żadnego, najmniejszego znaczenia. Teraz jest ze mną, tu, wśród was. Ze mną, z nikim innym. Tak właśnie myślę, myśląc wciąż o Nim, nieustannie myśląc o Nim, czując zapach Jego perfum i ciepło Jego ciała. A wy udławcie się zawiłością.!

 ta księżniczka była szarą... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

`ta księżniczka była szarą myszką lecz lubiła tą hardcorową miłość, ten pocałunek w pokoju obok i chowanie księcia do szafy.

Mam wszystko czego potrzebuję... teksty

i.need.you dodano: 25 listopada 2010

Mam wszystko czego potrzebuję - powietrze i czyste kartki papieru. Lubię rano wstać, nie wiedząc co się zdarzy, kogo spotkam, gdzie mnie rzuci los. Człowiek nigdy nie wie jaka przyjdzie karta, trzeba brać życie takim, jakie jest. Sprawić, by liczył się każdy dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV