głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Przecież widzę jak się męczysz ! Biegnij za nią w końcu ją Kochasz ! Skąd masz taką pewność ? Po 1 ślepa nie jestem Po 2 wiem że nie jesteś chamem Więc nie zos

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Przecież widzę jak się męczysz ! Biegnij za nią w końcu ją Kochasz ! Skąd masz taką pewność ? Po 1 ślepa nie jestem Po 2 wiem że nie jesteś chamem Wię
  Przecież widzę jak się męczysz... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

- Przecież widzę jak się męczysz ! Biegnij za nią, w końcu ją Kochasz ! - Skąd masz taką pewność ? - Po 1 ślepa nie jestem, Po 2 wiem, że nie jesteś chamem, Więc nie zostawiłbyś ją samą, A po 3 „ W końcu jestem, Twoją przyjaciółką .” – Pobiegł, a ona załamała ręce i cichuteńko płakała, Bo wiedziała, że on jej nigdy nie obdarzy taką miłością.

I już za minutę zapomnę ! –... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

I już za minutę zapomnę ! – minęła godzina, a ona dalej tkwiła W tym samym punkcie : „ za chwile zapomnę, uda mi się. „ !

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i pójść naprzód. Tak, wiem, że mam czternaśćie lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim różowym misiem... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam różowych misiów... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko czternaśćie lat.♥

Siedzieli na ławce przytuleni.  Po... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Siedzieli na ławce przytuleni. Po chwili on ją pocałował, podobało jej się.. chciała więcej. Tylko głupia nie wiedziała, że następnego dnia pęknie jej serce. Że ideałów nie ma, a on to kolejny pustak, który chce poszpanować dziewczyną, a jego słowa nic nie znaczą..

Przepraszam   mam zły dzień ... W... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Przepraszam , mam zły dzień ... W sumie to ... Zły dzień ... Zły miesiąc ... Stracony rok i chyba jeszcze życie mam spieprzone . Ale przepraszam .

' Są takie chwile  które dają do... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

' Są takie chwile, które dają do myślenia ... są takie sekundy które nagle uświadamiają wszystko ... są takie łzy, których nie można się wstydzić ... są takie dni, w których chce się być razem ... '

Miałam chłopaka  który robił coś... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Miałam chłopaka, który robił coś, czego nie zrobiłby żaden inny narkoman: który dzielił się ze mną paczuszką heroiny. Który zarabiał dla mnie pieniądze wykonując najbardziej syfiastą prace, jaka istnieje. Musiał obsłużyć co dzień jednego czy dwóch klientów więcej, żebym miała swój przydział. Wszystko było u nas na odwrót. Chłopak szedł na ulice dla swojej dziewczyny. Możliwe byliśmy jedyną parą na świecie, w której tak się działo .

I chciałabym pewnego dnia spojrzeć... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

I chciałabym pewnego dnia spojrzeć na twoje zdjęcia tak po prostu, od których teraz robi mi się gorąco. Chciałabym żeby w brzuchu nie szalało stado szerszeni, a mózg normalnie funkcjonował. Chciałabym po prostu zapomnieć. No właśnie, chciałabym.

leżała na podłodze  słuchając... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

leżała na podłodze, słuchając muzyki. szczęśliwa z życia, podśpiewywała jedną ze swoich ulubionych piosenek. szczęście, nie trwało zbyt długo. usłyszała, dźwięk telefonu. odczytała wiadomość ... przeczytała treść 'z nami koniec', łzy zaczęły napływać do jej oczu z niesamowitą częstotliwością. pomyślała, że chyba już nic gorszego, nie może jej spotkać. los, postanowił jej udowodnić, że jest w błędzie. dostała kolejną wiadomość. od tego samego nadawcy. tym razem o treści 'to nie było do Ciebie'.

bo dziewcyne tseba pocałowywać i... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

bo dziewcyne tseba pocałowywać i psytulać .. pozondnie psytulać ! . < 3

Kocham Cię bardziej niż żelki  a... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Kocham Cię bardziej niż żelki, a wiesz, że to moje małe uzależnienie.

Nie chciała sie z nikim wiązać.... teksty

i.need.you dodano: 2 grudnia 2010

Nie chciała sie z nikim wiązać. Ceniła sobie niezależność, możliwość kierowania sie własnymi kaprysami i robienia, co jej sie żywnie zechce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV