głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
i.need.you Kazałeś mi zgadywać. Długo zastanawiałam się nad tym co chciałbyś mi powiedzieć. Nigdy nie wpadłabym na to że mnie kochasz. Mówią o niej szalona wariatka która

i.need.you

i.need.you.moblo.pl
Kazałeś mi zgadywać. Długo zastanawiałam się nad tym co chciałbyś mi powiedzieć. Nigdy nie wpadłabym na to że mnie kochasz.
Kazałeś mi zgadywać. Długo... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Kazałeś mi zgadywać. Długo zastanawiałam się nad tym, co chciałbyś mi powiedzieć. Nigdy nie wpadłabym na to, że mnie kochasz.

Mówią o niej szalona wariatka... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego, jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym. Ona tylko gra. Nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie... lubię być pod wpływem alkoholu. mogę robić wszystko co mi się żywnie podoba, mogę szaleć i odpierdalać w najlepsze, mogę nawet powiedzieć Ci, że Cię kocham, ale Ty przecież i tak nigdy w to nie uwierzysz, bo jestem pijana

Nie odzywanie się i udawanie... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Nie odzywanie się i udawanie obojętności może doprowadzić do zachowań obsesyjnych.

Mogę być słodka i nie wkurzać... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Mogę być słodka i nie wkurzać się wcale, ale gdybym była ciastem wylizałbyś talerz.

Niszczył mnie tak  jak robiłaby to... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Niszczył mnie tak, jak robiłaby to anoreksja. Przez niego nie mogłam jeść. Cały czas miałam ściśnięty żołądek na myśl o jego dotyku.

I obiecuję Ci  że kiedyś mnie nie... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

I obiecuję Ci, że kiedyś mnie nie poznasz.I będziesz tak cholernie o mnie zazdrosny.

“Widzę go często  bywa w klubach... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

“Widzę go często- bywa w klubach, spaceruje ulicami, odwiedza kina. Nie sam. Zawsze jakaś dziewczyna obok. Jedna uwygląda jak lalka barbie, inna rockwomen. Kiedy zauważyłam tę różnorodność, zaczęłam się śmiać. Zapytałam go, czym tłumaczyć to jego rozchwianie gustu. Wzruszył ramionami. - Biorę każdą, która ma cokolwiek z Ciebie- powiedział. Wytrzeszczyłam oczy, przecież minął już rok! -Ma coś ze mnie...? -Tak. Jedna ma podobnie zaokrąglony nos, druga podobny śmiech, trzecia nosi podobną biżuterię co Ty. Może podobnie sie ubiera, może podobnie kicha, może podobnie się na mnie drze. Tęsknię, rozumiesz...? Byłam w szoku, stałam osłupiała. -Wariuje bez Ciebie...-dodał. Niczego więcej nie potrzebowałam. Uczucie wróciło jak bumerang.”

“Zawsze mówiłam że ideały nie... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

“Zawsze mówiłam że ideały nie istnieją dopóki nie spotkałam twoich idealnie czekoladowych oczu, niesamowicie malinowych ust i twojego " kocham " na dobranoc...”

łatwo jest udawać wystarczy... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

łatwo jest udawać,wystarczy wysłać Ci dwukropek i nawias a ty będziesz przekonany,że wszystko jest dobrze.A ja siądę,zapalę papierosa i wszystko będę miała gdzieś.

Znów jesteś w tym pieprzonym śnie. teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Znów jesteś w tym pieprzonym śnie.

Najgorzej jest w momentach  w... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

Najgorzej jest w momentach, w których siedzisz, jesz tonami czekoladę, wypalasz milion świeczek i trzymasz w dłoniach telefon z nadzieją na jakikolwiek odzew od kogokolwiek. To się nazywa samotność, której nie jesteś w stanie przezwyciężyć. Włączasz tę samą piosenkę po raz setny i nie widzisz sensu w kilku następnych godzinach, czasami nawet i dniach`

  Przestań już mówić że mnie... teksty

i.need.you dodano: 11 grudnia 2010

- Przestań już mówić że mnie Kochasz, przestań kłamać! - Kiedy ja Cię Kocham. - Więc jak to możliwe że kochasz nas obie? nie pojmuje tego. Kochasz mnie i ją? i co chciałbyś być ze mną i z nią? . - Nie potrafię tego wytłumaczyć. Ona nie dorównuje Ci do pięt. Jest pusta, leci na kasę i samochód..Nie wiem co ma w sobie.. praktycznie nic nie ma! A Ty jesteś moim Aniołem. Poznałaś mnie gdy nie miałem nic.. i takiego mnie Pokochałaś. Szczera, zabawna .. Tak bardzo się różnicie. - Więc mam stać się taką suką żeby zawrócić Ci w głowie? żebyś nie mógł o mnie zapomnieć. ? Wiesz co najbardziej mnie boli.. przypomnij sobie sylwestra. Dzieli nas tyle kilometrów.. Dzwonisz.. ' Hej Kochanie. Dzwonię tak jak obiecałem. Życzę Ci.. a właściwie życzę nam. Oby nam się udało.. Kocham Cię ' .. i wiesz? właśnie w tego sylwestra, po tym telefonie do mnie.. bawiłeś się z nią! całowałeś, przytulałeś! Nienawidzę Cię za to. Proszę Cię daj mi spokój .. daj mi zapomnieć - Przepraszam..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV